Sayfa 66/86 İlkİlk ... 1656646566676876 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 521 - 528 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1. Arkadaş git kendin araştır bul.Ülkeyi seven ve terketmeyen çok.Sen boşuna fx de işlem yapma kazanamazsın bu kafayla.

En ufak zoru gören kaçsaydı zaten bu vatan bizde kalmazdı.

2. tarzınız kaba bence..ben fx ten çok da iyi kazanıyorum....arkadaşlarımı da kendim seçerim...vatan olayına gelince...arap sermayesi olmasa çamaşırımıza kadar alacaklar..fazla yanan elektrikleri ülkem için söndüren, akan muslukları kapatan, müsvette kağıtları değerlendirmeye çalışan ben bu düşüncelere geldiysem, yanlış bişeyler vardır bence..

3. neyse...tartışmanın gereği yok...finansonline international kullanan var mı acaba?

4.  Alıntı Originally Posted by JESSELIVERMORE Yazıyı Oku
    tarzınız kaba bence..ben fx ten çok da iyi kazanıyorum....arkadaşlarımı da kendim seçerim...vatan olayına gelince...arap sermayesi olmasa çamaşırımıza kadar alacaklar..fazla yanan elektrikleri ülkem için söndüren, akan muslukları kapatan, müsvette kağıtları değerlendirmeye çalışan ben bu düşüncelere geldiysem, yanlış bişeyler vardır bence..
    Evet herkes gergin ,ama bir de suçlu psikolojisine girmeye gerek yok.Yasa dışı bir iş yapmıyorsun neden terk edeceksin ülkeyi?

finansonline international kaldıraçlar 1,40 1,60 kusur var bazı paritelerde ama Futures.

5.  Alıntı Originally Posted by KIZILAGA Yazıyı Oku
    Evet herkes gergin ,ama bir de suçlu psikolojisine girmeye gerek yok.Yasa dışı bir iş yapmıyorsun neden terk edeceksin ülkeyi?

finansonline international kaldıraçlar 1,40 1,60 kusur var bazı paritelerde ama Futures.
    teşekkürler...

6.  Alıntı Originally Posted by JESSELIVERMORE Yazıyı Oku
    başka ülke vatandaşlığını araştıran oldu mu? artık sevmiyorum ve terketmek istiyorum..
    Ataturk terketmedi. Mucadele etti. Bize dusen mirasina sahip cikmak. Yoneten erkin yarisi kadar calissak yeter.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by JESSELIVERMORE Yazıyı Oku
    başka ülke vatandaşlığını araştıran oldu mu? artık sevmiyorum ve terketmek istiyorum..
    fx te ciddi oyuncuysanız ve paranız çoksa bu işleri yürütecek ülke bulmanız oldukça kolay. önemli olan vergi konusunda rahat olması ve banka hesabı açabilmeniz. offshore ada ülkeleri bu konuda çok rahat. cayman veya virgin adaları bu işlerin cenneti. dünya küçük, gerekirse miami üzerinden atlar gidersiniz hemde güzel tatil olur.

Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    fx te ciddi oyuncuysanız ve paranız çoksa bu işleri yürütecek ülke bulmanız oldukça kolay. önemli olan vergi konusunda rahat olması ve banka hesabı açabilmeniz. offshore ada ülkeleri bu konuda çok rahat. cayman veya virgin adaları bu işlerin cenneti. dünya küçük, gerekirse miami üzerinden atlar gidersiniz hemde güzel tatil olur.
    Sayın powerc, belki siz biliyorsunuzdur diye soruyorum, hani İstanbul finans merkezi olacaktı ? Forex`i yasakla, viop `da takası yasakla, olmadı yarın öbür gün yurt dışına para transferini yasakla, eee! dünyada o kadar keriz varmı gelip`de bu ülkede finansal işlemler yapıp burayı merkez yapacak ? Neysem canım dünyanın finans merkezi olmasak bile BETON merkezi oluruz belki.

Sayfa 66/86 İlkİlk ... 1656646566676876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •