Sayfa 75/86 İlkİlk ... 2565737475767785 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 593 - 600 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    sn kurt73 kredi kartından skrille para yatırmaya çalışıyorum olmuyor....daha önce deneme amaçlı kredi kartını skrille tanıtmıştım....sıkıntı olmamıştı..şu yazı yazıyor..ne olabilir...

İşleminiz reddedildi. Lütfen işleminizi yeniden deneyin. Sorun devam ederse, yardım için lütfen Skrill müşteri hizmetleri ile temas kurun.
    bu soruma cevap verecek dostumuz yok mu burada....acaba çalışma saatleri ile mi alakalı....skrillde 3 saat oynuyor bizim saatle...

2.  Alıntı Originally Posted by eRk43 Yazıyı Oku
    kredi kartıyla parayı çekmede nasıl bir sıkıntı çıkabilir? kartla para yatırmak çok hızlı ve kolay olduğu için tercih etmeyi düşünüyordum. bir benim kartta hangi para cinsinden harcama yaparsan, o para cinsiyle ödeme yapılıyor. mesela 200 euro harcadım, kart ekstresi kesilince yine 200 euro ödüyorum. işte bu noktada kafam karışıyor. kart ekstrem kesilinceye kadar diyelim ki yatırdığım 200 euroyu çekemedim. o 200 euroyu cepten ödedim. sonraki hesap kesimden sonra 200 euro çektiğimde bu seferde kartta 200 euro'luk bir fazlalık olacak. bu 200 euro artı limiti gidip bankadan çekebilir miyim? yoksa harcamam mı gerekiyor ki, bu mümkün değil... veya 200 euro yatırıp çekerken, TL cinsinden 800 tl. çekmemiz mümkün müdür?
    Fazlalığı çekersen nakit avans kategorisine sokuyor benim bildiğim.Yani çekersin ama %2 falan ödersin.Tam bilmiyorum bu konuyu bilen varsa yazar.

3.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    bu soruma cevap verecek dostumuz yok mu burada....acaba çalışma saatleri ile mi alakalı....skrillde 3 saat oynuyor bizim saatle...
    Bazı bankalarda oluyormuş o sıkıntı.Provizyon vermiyor.Belki de internete kapalıdır.Onu kontrol et.

4.  Alıntı Originally Posted by KIZILAGA Yazıyı Oku
    Bazı bankalarda oluyormuş o sıkıntı.Provizyon vermiyor.Belki de internete kapalıdır.Onu kontrol et.
    ilk transfer yaptım kredi kartını skrile tanıttım ilk aşamada sıkıntı olmadı....şimdi oldu....saat 9:00 olmadı skril yerel saati onu bekliyorum...

5.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    Kredi kartını onaylatırken sorun olmadıysa bu aşamada sıkıntı olmaması gerekir. Doğrulama kodunu doğru girdiğinden eminmisin? Birde bankayı ara yaptığın çekim işlemden bahset ve neden onay vermediklerini sor.

6.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    Kredi kartını onaylatırken sorun olmadıysa bu aşamada sıkıntı olmaması gerekir. Doğrulama kodunu doğru girdiğinden eminmisin? Birde bankayı ara yaptığın çekim işlemden bahset ve neden onay vermediklerini sor.
    parayı çekti sn master 16...ilk denemede 1 euro transfer etmiştim 1,09 euro olarak kodu girdim kredi kartı tanımlı şuan....son ykbnd den şifre istiyor onuda giriyorum ama olumsuz yazı çıkıyor...bu her zaman yapılan birşey mi yoksa belli saatlerde mi...forex firmamın hesabı açıldı şimdi para gönderemiyoruz ne iş anlamadım...

7.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    parayı çekti sn master 16...ilk denemede 1 euro transfer etmiştim 1,09 euro olarak kodu girdim kredi kartı tanımlı şuan....son ykbnd den şifre istiyor onuda giriyorum ama olumsuz yazı çıkıyor...bu her zaman yapılan birşey mi yoksa belli saatlerde mi...forex firmamın hesabı açıldı şimdi para gönderemiyoruz ne iş anlamadım...
    Bankayı ara ilk önce sebebi sana izah etsinler bakalım neymiş? Bende böyle bir sorun hiç olmuyor.

8.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    Bankayı ara ilk önce sebebi sana izah etsinler bakalım neymiş? Bende böyle bir sorun hiç olmuyor.
    gerçek kartın güvenlik kodunu girmişim bloke olmuş....sanal kart kodunu girince kabul etmiyor...

Sayfa 75/86 İlkİlk ... 2565737475767785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •