Sayfa 83/86 İlkİlk ... 33738182838485 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 657 - 664 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1.  Alıntı Originally Posted by The_Economİst Yazıyı Oku
    Bu canikliyi temelli gondermesi lazimdi neymis forex sanal kumarhaneymis ulan sormazlar mi insana galip ozturk denen p..venk iki gunde avgyo diye hisseyi yari fiyatina indirmis bu kumarhane degil de forex mi kumarhane diye ama yok soran yok malesef .

Fx de kayip yok mu elbette var kazanmak da var kaybetmek de ve kimseye zorla islem yaptirilmiyor ne guzel gunluk 100-150 dolar alip yatioduk simdi firmalara guvenemiosun guvensen para yatirip cekmek bi dert rahat islem yapamiosun bi duzenleme şart
    aynen öyle kagıtlar 50 kurustan 5 tlye gidip aynı hızla döndügünde, açığa alış satışlar oldugundan, emir iptalleriyle kademeleri doldurp bosaltarak algı sahtekarlıkları yaptıkların vb kumar olmuyor da fx kumar oluyor öyle mi?
    o zaman iddaa kuponlarını da 5 tl ile sınırlasınlar. sadece mac sonucuna göre oynatsınlar da görelim madem kumara gercekten karsılar...
    o kadar boş ve oldu bittiye getirilen bir tebliğdi ki acıklama metnini bile 2 hafta sonra gönderdiiler. insallah bu durumu düzeldirler
    Yazdıklarım Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir!
    İnsanın kazandığı paradan değil, paranın kazandığı insandan korkulur... (NECİP FAZIL) (Duhul Oct 2010)

2. tüm eleştirilerinize katılıyorum.

fx i bitirdiler TR de.

ancak yine de 1:100 kaldıraca çıkılabileceğini zannetmiyorum.

çünkü,

kaldıraç düşürme kararının arkasında Dolar tl de piyasayı domine etme kaygısı var jöleli ve tayfasının.

olayın özü bu.

kumarmış değilmiş bunlar hikaye.

bunlar mantıklı gerekçelerle süsleme ve perdeleme çabası...

arka plandaki oyun çok farklı.

3.  Alıntı Originally Posted by bluefalcon Yazıyı Oku
    tüm eleştirilerinize katılıyorum.

fx i bitirdiler TR de.

ancak yine de 1:100 kaldıraca çıkılabileceğini zannetmiyorum.

çünkü,

kaldıraç düşürme kararının arkasında Dolar tl de piyasayı domine etme kaygısı var jöleli ve tayfasının.

olayın özü bu.

kumarmış değilmiş bunlar hikaye.

bunlar mantıklı gerekçelerle süsleme ve perdeleme çabası...

arka plandaki oyun çok farklı.
    dolar tl de 1 a düşürsün ona lafımız yok zaten dolar tl de ıslem yapmıyoruz ki diğer paritelerde 1 e 50 yapsın yeter risk alıp orda burda sıkıntı yasayacagımıza kendı ulkemızde yapalım yenıden

4.  Alıntı Originally Posted by The_Economİst Yazıyı Oku
    dolar tl de 1 a düşürsün ona lafımız yok zaten dolar tl de ıslem yapmıyoruz ki diğer paritelerde 1 e 50 yapsın yeter risk alıp orda burda sıkıntı yasayacagımıza kendı ulkemızde yapalım yenıden
    aynen katılıyorum.

ben de öyle istiyorum...

fx i 2014 ten beri çok aktif olarak yapmamın sebebi bu ülkenin sürekli belirsizliğinden kaçmak içindi.

zaten tl enstrümanları hiç istemiyorum ki...

bunun için fx e kaçmıştım.

ama gelip oyun planımın orta göbeğine ..çtılar.

kesinlikle hakkımı helal etmiyorum.

bu mevcut devlet yönetimi anlayışı değişmediği sürece TL ve Türk varlıklarına 1 kuruş yatırımım olmayacaktır.

yeminim var.

ohal ile gel bir gecede fx i kapat, öteki gece etüdü dershaneyi kapat...

başka gün mevduat sahiplerini banka banka geziyor diye takibe al...

oh ne ala memleket.

o "45 gün içinde eski pozisyonlar zorla kapatılır" kararında ömrümden ömür gitti be...

yazmadığım devlet makamı kalmadı.

insaf ettiler de 45 günde eski poz kapatma kararını uygulamadılar.

uçurumun kıyısından döndüm.

bir daha mı?

asla tövbe...

bu ülkeye güvenip de yatırım yapanın....

böyle globalleşme, böyle dünyaya entegrasyon olur mu?

petrole ben neden yatırım yapamıyorum?

neden CFD alıp satamıyorum?

Allah Allah...

bu yüzden güvenmeyin, hiç beklentiye de girmeyin kaldıraç artırılacak diye.

gidiş gidiş değil, bu ülkede liberal ekonomi falan kalmadı.

5.  Alıntı Originally Posted by bluefalcon Yazıyı Oku
    aynen katılıyorum.

ben de öyle istiyorum...

fx i 2014 ten beri çok aktif olarak yapmamın sebebi bu ülkenin sürekli belirsizliğinden kaçmak içindi.

zaten tl enstrümanları hiç istemiyorum ki...

bunun için fx e kaçmıştım.

ama gelip oyun planımın orta göbeğine ..çtılar.

kesinlikle hakkımı helal etmiyorum.

bu mevcut devlet yönetimi anlayışı değişmediği sürece TL ve Türk varlıklarına 1 kuruş yatırımım olmayacaktır.

yeminim var.

ohal ile gel bir gecede fx i kapat, öteki gece etüdü dershaneyi kapat...

başka gün mevduat sahiplerini banka banka geziyor diye takibe al...

oh ne ala memleket.

o "45 gün içinde eski pozisyonlar zorla kapatılır" kararında ömrümden ömür gitti be...

yazmadığım devlet makamı kalmadı.

insaf ettiler de 45 günde eski poz kapatma kararını uygulamadılar.

uçurumun kıyısından döndüm.

bir daha mı?

asla tövbe...

bu ülkeye güvenip de yatırım yapanın....

böyle globalleşme, böyle dünyaya entegrasyon olur mu?

petrole ben neden yatırım yapamıyorum?

neden CFD alıp satamıyorum?

Allah Allah...

bu yüzden güvenmeyin, hiç beklentiye de girmeyin kaldıraç artırılacak diye.

gidiş gidiş değil, bu ülkede liberal ekonomi falan kalmadı.
    sorma hocam bır de o 45 günü çıkardı kopekler 2 bin dolara yakın eksıde ıslem vardı klasa yatırıp ordan actım ıslem 2 nin ustunde artıya gecınce kapadım o 45 gun muhabbeti olmasaydı swapsız hesapda beklerdim belki bilmiyorum beklesem mınımum 2 k kar alırdım ordan. Sonra klasdan cekınce borsaya gırdım orda da sansımız yaver gıttı gercı ama forexi ozledim 2 aydır ıslem yapmıyorum gunluk 100 dolar 150 dolar alıp cıkıyorduk guzel oluyordu şimdi yeni hesap acmak ıstıyorum ama nerden acıyım karar veremedım klasın sahıbı tutuklu bahıs olayından basımıza ıs almamak ıcın şu adminmarkets var ya da onerebılcegınız kulandıgınız yatırma cekme kolay olan bır yer var mıdır

türk parasını koruma kanununa ilişkilendirmeye kalkışmışlar, yıl olmuş 2017, ne yasağı? şunların yaptığını kalksa bir ingiltere ekonomi bakanı diyelim dese türkiyeye borsaya,türev araçlara, viopa fon göndermek yasaktır niye çünkü ingiliz sterlinini koruyoruz, acaba bunlar ne yapar çok merak ediyorum,ne borsa kalır ne viop kalır ,ne spk kalır , hangi kafadır merak ediyorum bunlarınki..önce spk nın onayıyla çıkıp da batmış 50 den fazla şirket var, binlerce hisse sahibi mağdur hiçbirşey yapamıyor, önce hisse sahiplerinin hakkını koruyan kanun çıkarsınlar da görelim ne kadar yatırımcıyı koruyorlarmış.

7.  Alıntı Originally Posted by The_Economİst Yazıyı Oku
    sorma hocam bır de o 45 günü çıkardı kopekler 2 bin dolara yakın eksıde ıslem vardı klasa yatırıp ordan actım ıslem 2 nin ustunde artıya gecınce kapadım o 45 gun muhabbeti olmasaydı swapsız hesapda beklerdim belki bilmiyorum beklesem mınımum 2 k kar alırdım ordan. Sonra klasdan cekınce borsaya gırdım orda da sansımız yaver gıttı gercı ama forexi ozledim 2 aydır ıslem yapmıyorum gunluk 100 dolar 150 dolar alıp cıkıyorduk guzel oluyordu şimdi yeni hesap acmak ıstıyorum ama nerden acıyım karar veremedım klasın sahıbı tutuklu bahıs olayından basımıza ıs almamak ıcın şu adminmarkets var ya da onerebılcegınız kulandıgınız yatırma cekme kolay olan bır yer var mıdır
    bende 9000 dolar ekside işlem vardı. çok hacimli işlem yapıyorum.

İCM den hesap açtım,

1:200 ile ters pozisyon alarak hedge ettim.

halen aynı yerde çalışıyorum. ceza falan yok, koyamazlar. ciddiye almıyorum.

çok memnunum, para çekimi ertesi gün hesabınıza geçiyor.

bugün de talep yaptım.

yarın geçecek.

8. Swapsiz mi hocam bir de spreadler nasil

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 83/86 İlkİlk ... 33738182838485 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •