Sayfa 85/86 İlkİlk ... 357583848586 SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 673 - 680 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1. gasteciye parayı verip istediklerini yazdırmış yerli firmalardan biri... hesap soran yok nasılsa memlekette.

2. admin markets, gala fx ve klass fx hakkındaki görüşleriniz nasıl??

3. 3 Firma içinde görüşüm aynı güzel güzel düzenli karları etmeye başla bakalım nasıl bir muamele ile karşılaşacaksın

4.  Alıntı Originally Posted by Stoxx50 Yazıyı Oku
    Ben master16 arkadaşımızın az önceki mesajını biraz farklı şekilde söylemek istiyorum. Kaldıraç konusunda tavsiyem mümkün olan en yükseği seçin, 1:500 vs. Fakat açtığınız işlemler sermayenize uygun olsun. Yani sizin kendi kaldıracınız düşük olsun.

0.01 lot EURUSD için 1:500 kaldıraçta sadece 2 Euro teminat yatırmak varken boşu boşuna sistem kaldıracını düşürüp 10-20 euro bağlamanıza gerek yok. Tabii hesapta 100 Euro varken de 1.00 lot işlem açmak intihardır, bu da kendi kaldıracınız derken kastettiğimdir.
    Ilk defa kaldiracla ilgili mantikli bir yazi gordüm şu forumda. Yuksek kaldirac dusuk teminat demektir. Ayni islemi 2 dolara acmak varken neden 100 dolara acayim

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. 50.000 sınırı ciddi engelmiş, amarkets'te o 50.000 sınırı yok araştırmalarım sürüyor

6.  Alıntı Originally Posted by antonlar Yazıyı Oku
    50.000 sınırı ciddi engelmiş, amarkets'te o 50.000 sınırı yok araştırmalarım sürüyor
    aynen hocam amarkets'in öyle bir avantajı varmış ben de araştırıyorum

7.  Alıntı Originally Posted by antonlar Yazıyı Oku
    50.000 sınırı ciddi engelmiş, amarkets'te o 50.000 sınırı yok araştırmalarım sürüyor
    50. 000 sınırı yoksa Spk denetiminde değildir. Öyleyse merdiven altı bir firmadır. Dikkat.

8.  Alıntı Originally Posted by sofist_11 Yazıyı Oku
    50. 000 sınırı yoksa Spk denetiminde değildir. Öyleyse merdiven altı bir firmadır. Dikkat.
    hocam spk denetiminde değil ama uluslararası finansal komisyon tarafından denetleniyor ve spk onaylı olmamasından dolayı stopaj kesintisi de yok amarkets'te. 50bin limit olmaması bile iyi benim için

Sayfa 85/86 İlkİlk ... 357583848586 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •