Sayfa 73/86 İlkİlk ... 2363717273747583 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 577 - 584 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

Alıntı Originally Posted by Kurt73 Yazıyı Oku
    Egs Holding var bende. Bilmem duruyormu halen takasbankta. 16 yildir portfoyde. Alip duvar kagidimi yapsamm tuvalet kagidimi. Sonra gel biste. Almiyim alanada mani olmiyimm.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Traji komik olaylar var ama insanımız hala işini allaha havale ederek zarar etmeyeceğine inanıyor . Bimeks bildiğin batık, ne zaman nerede tarih olacak belli değil ama girin Bimeks forumuna sahibinin eski SPK başkanı olduğu, isterse borsada hareket yaparak şirketi on kere kurtarabileceği, Vodafone eğer bu şirket batıksa niye onunla işbirliği yaptığı vs vs bir sürü, ya bilinçli yada bilinçsiz yorumalar, işte karşımızda bu kadar aşikar soygun düzeninin kurulduğu bir BİST varken Forex de yasaklamaya gitmeleri ne kadar manidar dimi ?

Tamam Forex `in tamamı risk, kazananların oranı da %5 bile değil ama bu piyasa kimsenin kimseyi BIST deki gibi manipülasyon yaparak kandırabileceği bir piyasamı ? Eğer yatırımcını çok düşünüyorsan önce kendi içindeki BIST denilen lağım çukuruna çeki düzen ver.

3. %85 eleman çıkarmışlar forexçiler. minimum hesap şartı değil de kaldıraç konusu büyük sorun olmuş.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    %85 eleman çıkarmışlar forexçiler. minimum hesap şartı değil de kaldıraç konusu büyük sorun olmuş.
    Minimum hesap da manidar ha ! Ben kendimce şu sonuca varırım, az kaybetme, bizi kesmez, kaybedeceksen çok kaybet .

5.  Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    %85 eleman çıkarmışlar forexçiler. minimum hesap şartı değil de kaldıraç konusu büyük sorun olmuş.
    Yazik. Cok yazik. Istihdam seferberligide vardi ama... Neresinden baksan ayarlar ve dengeler sasti. Su an tum Turkiye Feto davalarina odaklanmamiz gerekirken heryerde biirbirimizle ugrasipc duruyoruz. Evetti hayirdi kaldiracti cartti curttu. Ust akil debrede mi yoksa.

Alıntı Originally Posted by Kurt73 Yazıyı Oku
    Yazik. Cok yazik. Istihdam seferberligide vardi ama... Neresinden baksan ayarlar ve dengeler sasti. Su an tum Turkiye Feto davalarina odaklanmamiz gerekirken heryerde biirbirimizle ugrasipc duruyoruz. Evetti hayirdi kaldiracti cartti curttu. Ust akil debrede mi yoksa.

O kısımlara hiç girmeyelim, işşiz bırakılan ve yaftalanıp bir daha kolay kolay iş yapamayacak insanlar ülkesi olduk. İşsiz adam ne yapar ? Empati yapsak ve kendimizi bunların yerine koysak nasıl bir ruh hali içinde olurduk ? Düşündükçe bunalıyorum bunaldıkça düşünmeye devam ediyorum ...

7. kardeşim forekstw gbp usd milyonlsrca doların döndügü bir dengede hareket eder,hırs yaparsan kumar olur kaybedilir ama borsa tam bir kumar. ne teknik analiz işliyor nede temel analiz. götleri yiyorsa borsayo yasaklasınlar,spek kafasına göre hisse götürüp malı çakıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Minimum hesap da manidar ha ! Ben kendimce şu sonuca varırım, az kaybetme, bizi kesmez, kaybedeceksen çok kaybet .
    bir tanıdığa rastladım onu da çıkarmışlar halbu ki nasıl pohpohlanmıştı sektör.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

Sayfa 73/86 İlkİlk ... 2363717273747583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •