Sayfa 54/86 İlkİlk ... 444525354555664 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 425 - 432 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1. yurtdışı

yurtdışında 2 tane büyük firmada hesap açıp birinde işleme başlayıp kar edebildim para çekimine geldim şükür. ama yurtdışı zor onu söyliyeyim,en büyük kurumda bile sorun yaşıyabilyorsunuz hele merdivenaltı bir şirkette işlem yaparsan yandın paraya soğuk su iç. ilgilenenler varsa özelden yazabilir uyarılarımı yaparım.

2. rüzgara karşı kürek çekilmez ,foreks dünyada milyonlarca kişi tarafından ilgileniliyorsa bunu engelliyemezsin. sonra 3. değil 4. dünya ülkesi olursun millet götüyle güler. bir arkadaşım cok güzel yazmış,ticarettede birden büyük krediye girersen ya hızlı büyürsün yada büyük ihtimalle iflas edersin,maaşını 20 katı kredi alırsan batarsın,neticede işi bilmezsen herşeyde kumar olur,bu kişinin kendi elindedir. o yüzden foreks e kumar diyen bir bakan gerçekten böyle büyük bir ülkeye yakışmıyor,ali babacan ı özledik

Türkiyedeki bir foreks şirketi hesaptan para çekmeyi ücretli hale getirmiş
    Galiba sadece kendi çalışanlarına foreks yaptıracak yatırım bankası olacak
    Al sat yangelip yatma.
    Kaldırım tavsiyesidir.

O kumar diyen ib..lere şöyle diyecen.
    Tüm finansal enstrümanları kapattın diyelim ne borsa var ne başka bir şey.
    Peki fındığı şekeri hangi fiyattan alıp satacaksın ?
    Veya yurtdışından kahve alacaksın nasıl alacaksın ? Hangi kurdan ?
    Peki ticaret olmazsa hayat nasıl devam edecek ?
    Şirketler nasıl üretecek nasıl finans bulacak ?
    Çünki ne şirket değeri var ne gelir dengesi ne gider dengesi.
    Kominizm ? Bilemiyorum.

Foreks kaldıracı ise fiyatların çok daha sağlıklı olmasını sağlıyor. 1000.000 dolarlık hacimle mi gerçek fiyat oluşur yoksa 100000000000000000 hacimle mi ?
    Al sat yangelip yatma.
    Kaldırım tavsiyesidir.

5.  Alıntı Originally Posted by zuma Yazıyı Oku
    yurtdışında 2 tane büyük firmada hesap açıp birinde işleme başlayıp kar edebildim para çekimine geldim şükür. ama yurtdışı zor onu söyliyeyim,en büyük kurumda bile sorun yaşıyabilyorsunuz hele merdivenaltı bir şirkette işlem yaparsan yandın paraya soğuk su iç. ilgilenenler varsa özelden yazabilir uyarılarımı yaparım.
    hangi iki büyük firmada hesap açtınız acaba? özelden yazmaya gerek yok bence, bugüne kadar bu konuda firma isimleri açıkça yazıldı. sorun yaşamak derken , nasıl bir sorun mesela? para çekerken zorluk mu çıkardılar?

6. firmaları gene özelden söylerim. 1.sıkıntı zarardaydım pozisyonu degiştircektim metatrader a giremedim,şirketinizi arayın dedi,türkiyede böyle bir şey hiç olmamıştı,şirketi aradım ordada kimse yoktu,olsada ingilizde konuşuyosun o saatte zaten,zararı yedim yani anca 2 saat sonra pozisyonu kapadım. ani hareketlerde tp koymuştum,fiyatı gördü,ama bizim spread açılmış dedi pozisyon kapanmadı,birde burda sanki hırsızlık yapıyormuş gibi spk dan korka korka biran önce kar edip parayı çekiyiym ruh haline geldim,site engellenir fln diye,baya ugraşıyosun yani ama sonunda kar ettim çekme talebi yolladım.

7. acıcaksanız İngiltere firmaları gene iyidir...

8.  Alıntı Originally Posted by zuma Yazıyı Oku
    firmaları gene özelden söylerim. 1.sıkıntı zarardaydım pozisyonu degiştircektim metatrader a giremedim,şirketinizi arayın dedi,türkiyede böyle bir şey hiç olmamıştı,şirketi aradım ordada kimse yoktu,olsada ingilizde konuşuyosun o saatte zaten,zararı yedim yani anca 2 saat sonra pozisyonu kapadım. ani hareketlerde tp koymuştum,fiyatı gördü,ama bizim spread açılmış dedi pozisyon kapanmadı,birde burda sanki hırsızlık yapıyormuş gibi spk dan korka korka biran önce kar edip parayı çekiyiym ruh haline geldim,site engellenir fln diye,baya ugraşıyosun yani ama sonunda kar ettim çekme talebi yolladım.
    Sitelere engel koymaları ile erişimde sıkıntı yaşamazsın merak etme. Firma konusunda zaten daha öncede özeldende size bilgiler yollamıştım. Bir konuda iyi bir firma varken yeni arayışlara girip yeni denemeler yapmaktansa var olan tecrübeler ile bilinen firmada çalışmak daha avantajlı olur.

Sayfa 54/86 İlkİlk ... 444525354555664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •