Special Days Image
Sayfa 71/86 İlkİlk ... 2161697071727381 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 561 - 568 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1. skrillden bankaya para transfer ettik ama bankaya para hala yatmadı....bugün 5.gün.....yoksa giden gelmiyor mu....euro olan parayı tl hesap iban no verdik acaba sorun ondan mı....

2.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    skrillden bankaya para transfer ettik ama bankaya para hala yatmadı....bugün 5.gün.....yoksa giden gelmiyor mu....euro olan parayı tl hesap iban no verdik acaba sorun ondan mı....
    Hocam yannis anlamazsaniz 2 kelam etmek istiyorum...

SPK tebliğinin hemen arkasından hesabimi açali 1 ay oldu.
    Kendi capımda 3 araci kurum belirleyip birine tum parami transfer ettim.

Normal banka trassferi ile parami gönderdim. Ki sizin geçmiste bahsettiğiniz total portun biraz uzeri bir para.
    AYni gun 2-4 saat arasi para yatti hesaba.

Sukur Rabbime 1 ay geçti, port double oldu dun öğleden sonra gönderin dedim parayi anapara cepte kalsin.
    Bu sabah ta para hesabima geçti.

Gönderim de çekim de 55 er Euro tuttu.
    Total portun %1 i bile değil.

Lakin sunu da söylemeden edemeyeceğim 3-5 e bakarken kaçak balik buyuk kaçmasin dedim, şükür Rabbime baliği kaçirmadim.

Çabanizi taktir ile karsiliyorum ama çok detay içinde de boğulmamak lazim sanki.

3.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    skrillden bankaya para transfer ettik ama bankaya para hala yatmadı....bugün 5.gün.....yoksa giden gelmiyor mu....euro olan parayı tl hesap iban no verdik acaba sorun ondan mı....

5. gün sürmesi imkansız. Bende Skrllden pazartesi çekim yaptım , çarşamba hesabıma geçti. 2 iş gününü genelde geçmez. Şubeyi arayın derim. Havuza düşmüş onayda bekletiyor olabilirler. 5 gün sürdüğünü hiç görmedim.

4.  Alıntı Originally Posted by Kurt73 Yazıyı Oku
    Hocam yannis anlamazsaniz 2 kelam etmek istiyorum...

SPK tebliğinin hemen arkasından hesabimi açali 1 ay oldu.
    Kendi capımda 3 araci kurum belirleyip birine tum parami transfer ettim.

Normal banka trassferi ile parami gönderdim. Ki sizin geçmiste bahsettiğiniz total portun biraz uzeri bir para.
    AYni gun 2-4 saat arasi para yatti hesaba.

Sukur Rabbime 1 ay geçti, port double oldu dun öğleden sonra gönderin dedim parayi anapara cepte kalsin.
    Bu sabah ta para hesabima geçti.

Gönderim de çekim de 55 er Euro tuttu.
    Total portun %1 i bile değil.

Lakin sunu da söylemeden edemeyeceğim 3-5 e bakarken kaçak balik buyuk kaçmasin dedim, şükür Rabbime baliği kaçirmadim.

Çabanizi taktir ile karsiliyorum ama çok detay içinde de boğulmamak lazim sanki.
    Aynen katılıyorum. Siz para kazanın yeterki, çekmek veya masraf ödemek tefferruat olarak kalır.

5.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    5. gün sürmesi imkansız. Bende Skrllden pazartesi çekim yaptım , çarşamba hesabıma geçti. 2 iş gününü genelde geçmez. Şubeyi arayın derim. Havuza düşmüş onayda bekletiyor olabilirler. 5 gün sürdüğünü hiç görmedim.
    para yattı arkadaşa...çine götürdük getirdik parayı...ekran donuyordu şirkete yol verdik...haftaya sizin dediğinize başlayacağım kısmetse fatura işi 1 ay sürdü mecburen beklemek zorunda kaldım....inşallah sizin dediğiniz firmada donma problemi yoktur...1-2 firma daha denerim donma olursa yurt dışı işini rafa kaldırırım....ilk şirket denemesi iyi olmadı...kimsede önermemişti bonus olayına aldandık allahtan parayı batırmadık....

6.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    para yattı arkadaşa...çine götürdük getirdik parayı...ekran donuyordu şirkete yol verdik...haftaya sizin dediğinize başlayacağım kısmetse fatura işi 1 ay sürdü mecburen beklemek zorunda kaldım....inşallah sizin dediğiniz firmada donma problemi yoktur...1-2 firma daha denerim donma olursa yurt dışı işini rafa kaldırırım....ilk şirket denemesi iyi olmadı...kimsede önermemişti bonus olayına aldandık allahtan parayı batırmadık....
    Fazla söze gerek yok. Kendin tecrübe edersin zaten. Farkı hissedeceksin.

7. SPK, yasa dışı sermaye piyasası faaliyeti gerçekleştirdikleri gerekçesiyle 18 internet sitesi hakkında suç duyurusunda bulundu
    SPK, 18 internet sitesi hakkında, Kurul'dan izin alınmaksızın sermaye piyasası faaliyeti gerçekleştirilmesi sebebiyle, 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu’nun 109/2 maddesine dayanarak suç duyurusunda bulundu. Kurul tarafından ayrıca, bu sitelere erişimin engellenmesi amacıyla gerekli hukuksal işlemlerin de başlatılacağı belirtildi.
    SPK'nın suç duyurusuna konu olan siteler ise şöyle;

Konu ile ilgili SPK'nın haftalık bülteninde yer alan açıklamada ise;
    "6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu’nun 99/3 ve 115/5 maddeleri uyarınca, aynı Kanun’un 3, 37 ve 39’uncu maddelerine aykırı şekilde Kurulumuzdan izin almaksızın sermaye piyasası faaliyeti gerçekleştirdiği tespit edilen ve içerik ve yer sağlayıcılarının yurtdışında bulunduğu anlaşılan www.fbs.com, www.jpfbs.com, www.esfbs.com, www.ptfbs.com, www.fbs.ae, www.vnfbs.com, www.kofbs.com, www.fbsmy.com, www.fbs.cn, www.fbs.com.bd, www.fbs.co.th, www.fbs.id, www.laofbs.com, www.fbs.com.mm, www.fbsfx.pk, www.frfbs.com, www.fbsit.com ve www.trfbs.com adresli internet sitelerine erişimin engellenmesi için gerekli hukuksal işlemlerin yapılmasına karar verilmiştir" denildi.

8. Çokta şaşırtıcı değil. Yakında hepsine koyarlar bunuda bekliyoruz. Muz cumhuriyeti gibi ülke resmen.
    Son düzenleme : master16; 24-03-2017 saat: 23:41.

Sayfa 71/86 İlkİlk ... 2161697071727381 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •