Sayfa 72/86 İlkİlk ... 2262707172737482 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 569 - 576 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    Çokta şaşırtıcı değil. Yakında hepsine koyarlar bunuda bekliyoruz. Muz cumhuriyeti gibi ülke resmen.
    Forex den önce BIST i yasaklasınlar , üç kağıdın , soygunun en babası orada dönüyor. Sadece Bimeks gibi bir şirketin borsa ya dahil olduğu tarihe bakın ve birde bu gidişle tarihin tozlu sayfalarında alacağı yere bakın ne demek istediğim açıkça anlaşılır.Kaldıki Bimeks den önce sürüsüne bereket soygunlar var alt alta yazsak forum sayfası yetmez.

2.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Forex den önce BIST i yasaklasınlar , üç kağıdın , soygunun en babası orada dönüyor. Sadece Bimeks gibi bir şirketin borsa ya dahil olduğu tarihe bakın ve birde bu gidişle tarihin tozlu sayfalarında alacağı yere bakın ne demek istediğim açıkça anlaşılır.Kaldıki Bimeks den önce sürüsüne bereket soygunlar var alt alta yazsak forum sayfası yetmez.
    Niyetleri iyi değil zaten sıkıntıda bu. Niyetleri iyi olsa böyle fantastik düzenlemelere gitmezler. Derler ki arkadaş sen adam gibi eğitim alıp kazanmaya başlamadan sana aktif olarak çok düşük hacimle iş yaptıracam ve başarılı olduğunu görürsem hacmi açacam dese mesela veya akla gelmeyecek güzel bir çözüm bulsa anlarsın. Gelmiş bu kumar diyor kapat gitsin diyor. Hayret edersin.

Kapatamayacaklarda orası ayrı konu ama alınan kararlar ve bu inatları insanı şaşırtıyor gerçekten.

Türkiyede adettir "YAAASSSSAAAGGGKKKK KARDEŞİİİİMMMM. GİİİTTT KİME ŞİKAYET EDİYORSAN ET. "
    Bu bu ülkenin yönetim şekli.

Ben hayret ediyorum. Mesela bir genç evlenme çağına geldi. Devlet iyi demiyor "Ahanda sana bu kızı bulduk 12 Temmuzda evleniyorsun hadi gene iyisin"

Azzzzz sonraaaa
    Al sat yangelip yatma.
    Kaldırım tavsiyesidir.

Tvlerde sürekli insanlları yaftalıyorlar ya sapık diye.
    Ben bayağı büyük organları ordusu olan bir sapık biliyorum.
    Hatta manyak bile diyebiliriz.

Eğerki gözüne uyku girmiyorsa yatırımcım kazanamıyor diye
    Parasını verir duayenlere webinar veya spk içerisinde fiziksel eğitim verdirirsin.
    Davet edersin yatırımcıları cumartesi günleri. Sen görevini yaptın işte . Herkeste helal olsun spk ya derdi.

Valla beğenmiyorsan git siyaset yap değiştir diyebilir kimileri
    Ben ne ATATÜRK üm nede başka biri. 1900 lerdeki sıfırı tüketmiş bir Osmanlıdan Türkiye Cumhuriyeti kuran bir lidere günümüzde " Ne yaptı ki " diyenler var ise ben o topa hiç girmem. ATATÜRK çok büyük bir varlıkmış ...

Forex piyasasına hiç girmedim, en baştan beri risk algısı beni ürküttü amma velakin FOREX de bizim BİST de olan üç kağıdın esamesi olamaz. O kadar büyük bir piyasaki bizim BIST soyguncuları bu piyasada çiğ çiğ yem olurlar, zaten yasağın asıl sebebi de bu değil mi ? Kendilerinin soygun yapamayacağı bir pazarı isterler mi !...
    Son düzenleme : umutabi; 25-03-2017 saat: 13:26.

7.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Egs Holding var bende. Bilmem duruyormu halen takasbankta. 16 yildir portfoyde. Alip duvar kagidimi yapsamm tuvalet kagidimi. Sonra gel biste. Almiyim alanada mani olmiyimm.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Kurt73 Yazıyı Oku
    Egs Holding var bende. Bilmem duruyormu halen takasbankta. 16 yildir portfoyde. Alip duvar kagidimi yapsamm tuvalet kagidimi. Sonra gel biste. Almiyim alanada mani olmiyimm.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Keşke alıp duvar kağıdı olarak kullanabileceğiniz hisseler olsa , o bile yok ki hepsi dijital. Yani hırsızlar arkalarında hiç bir kanıt bırakmak istemiyorlar.

Sayfa 72/86 İlkİlk ... 2262707172737482 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •