Sayfa 74/86 İlkİlk ... 2464727374757684 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 585 - 592 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1. yok yani oynayan yine dışarıda oynayacak, para ingilizlere felan gidecek.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

2.  Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    yok yani oynayan yine dışarıda oynayacak, para ingilizlere felan gidecek.
    Gitmez insaallah. Cari aciga katkimiz olacak insaallah.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by zuma Yazıyı Oku
    kardeşim forekstw gbp usd milyonlsrca doların döndügü bir dengede hareket eder,hırs yaparsan kumar olur kaybedilir ama borsa tam bir kumar. ne teknik analiz işliyor nede temel analiz. götleri yiyorsa borsayo yasaklasınlar,spek kafasına göre hisse götürüp malı çakıyor.
    Teknok analizi daha zor nede olsa gelismekta olan ulke borsasi ama teknik analiz calisiyor. En deger verdigim tertiplidir teknik analizde. 91580 yazdigi 1 ay oldu gecemedi. Gecersede 95xyz ler. Pek ihtimal daholonde olmamakla birlikte. Sanirim oralardan da 80 binler. Lakin bizde gece yatip sabah kalktiginda yuzde 5 yuzde 7 ler karsimiza cikiyor. Hic hos degol tabii bu durum.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu forex de limit düşürme tamamen döviz piyasalarını kontrol etmek yani Dolar /Tl cileri piyasadan uzaklaştırmak için yapıldı bence. Yoksa bunların vatandaşı falan düşünüp böyle bir hamle yaptıklarına inanmak için safdil olmak gerekir. İnanan varsada ancak kendi goygoycularıdır. Bunlar bu kadar kendi vatandaşını düşünen olsa önce kendi elleriyle gasp yaparak Bist `de mağdur ettikleri Çukurova -Kepez yatırımcılarının paralarını verirler.

5. yurtdışında forex işlem yapan ıb arkadaş yada kurumlarla irtibatı olan arkadaş varsa mesaj ile bana ulaşabilirmi

6. arkadaşlar naçizane tavsiyem hiç kredi kartı skriil fln bulaşmayın,parayı çekerken sorun olabilir, en güzeli swift,ben yaptım aynı gün hesaba geçti,100 tl masraf var ama olsun sonuçta 30usd bir anlık harekette çıkarılabilicek bir para. ben swift le gönderdim sonrasında parayı çektim sorun yaşamadım

7.  Alıntı Originally Posted by zuma Yazıyı Oku
    arkadaşlar naçizane tavsiyem hiç kredi kartı skriil fln bulaşmayın,parayı çekerken sorun olabilir, en güzeli swift,ben yaptım aynı gün hesaba geçti,100 tl masraf var ama olsun sonuçta 30usd bir anlık harekette çıkarılabilicek bir para. ben swift le gönderdim sonrasında parayı çektim sorun yaşamadım

kredi kartıyla parayı çekmede nasıl bir sıkıntı çıkabilir? kartla para yatırmak çok hızlı ve kolay olduğu için tercih etmeyi düşünüyordum. bir benim kartta hangi para cinsinden harcama yaparsan, o para cinsiyle ödeme yapılıyor. mesela 200 euro harcadım, kart ekstresi kesilince yine 200 euro ödüyorum. işte bu noktada kafam karışıyor. kart ekstrem kesilinceye kadar diyelim ki yatırdığım 200 euroyu çekemedim. o 200 euroyu cepten ödedim. sonraki hesap kesimden sonra 200 euro çektiğimde bu seferde kartta 200 euro'luk bir fazlalık olacak. bu 200 euro artı limiti gidip bankadan çekebilir miyim? yoksa harcamam mı gerekiyor ki, bu mümkün değil... veya 200 euro yatırıp çekerken, TL cinsinden 800 tl. çekmemiz mümkün müdür?

8. sn kurt73 kredi kartından skrille para yatırmaya çalışıyorum olmuyor....daha önce deneme amaçlı kredi kartını skrille tanıtmıştım....sıkıntı olmamıştı..şu yazı yazıyor..ne olabilir...

İşleminiz reddedildi. Lütfen işleminizi yeniden deneyin. Sorun devam ederse, yardım için lütfen Skrill müşteri hizmetleri ile temas kurun.

Sayfa 74/86 İlkİlk ... 2464727374757684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •