Sayfa 76/86 İlkİlk ... 26667475767778 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 601 - 608 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

yurtdışı firma arayanlar dönen dümenlere maalesef kötü bir örnek
    https://www.forexfactory.com/showthread.php?t=624224
    hesap açmak sorun değil, sorun kazandıktan sonrası
    topik sahibi bir türk

2.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    gerçek kartın güvenlik kodunu girmişim bloke olmuş....sanal kart kodunu girince kabul etmiyor...
    Blokeyi kaldırsınlar ordan söyleseydin.

yurtdışı firma arayanlar dönen dümenlere maalesef kötü bir örnek
    https://www.forexfactory.com/showthread.php?t=624224
    hesap açmak sorun değil, sorun kazandıktan sonrası
    topik sahibi bir türk
    Bu konuda bende çok defa uyardım. Pepperstone ile hiç çalışmadım fakat büyük ve hacimli bri broker olduğunu bilirim. Geçen yıllarda FCA ile ilgilide sorunlar yaşamıştı.

Her zaman söylerim Bir brokerın kalitesini kaybederken anlayamazsınız, düzenli ve güzel paralar kazandığınız zaman size asıl yüzünü gösterir. Bu nedenle tecrübeli arkadaşların fikirlerini dinleyin derim. Sonuçta tecrübe havuzunda 2-3 firma var şu anda bu forumda. Kafanıza yatanı seçebilirsiniz.

3. skrill firmasını arıyorum...

4. sn master 16 sanal kartı iptal ettim...yeni sanal kart aldım yüklettim....şuan varsayılan sanal kredi kartı yeni tanıttığım sanal kredi kartı....ama eşleştirme yapmadı 1 euro 1,09 euro şeklinde....direkt varsayılan diye kayıtlı....

5.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    sn master 16 sanal kartı iptal ettim...yeni sanal kart aldım yüklettim....şuan varsayılan sanal kredi kartı yeni tanıttığım sanal kredi kartı....ama eşleştirme yapmadı 1 euro 1,09 euro şeklinde....direkt varsayılan diye kayıtlı....
    Onaylandı ise sıkıntı yok. Aktif olarak çalıştırabiliyormusun?

6.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    Onaylandı ise sıkıntı yok. Aktif olarak çalıştırabiliyormusun?
    ilk kredi kartı tanıttığımda da olmuştu yanlış bir işlem yaptığında 24 saat beklemen gerekiyor....geçerli kart diye yazmıyor varsayılan yazıyor....işlem yapmak için 24 saat gerekli yarına kaldı işimiz....limitler nasıl artırılıyor çok düşük...

7.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    ilk kredi kartı tanıttığımda da olmuştu yanlış bir işlem yaptığında 24 saat beklemen gerekiyor....geçerli kart diye yazmıyor varsayılan yazıyor....işlem yapmak için 24 saat gerekli yarına kaldı işimiz....limitler nasıl artırılıyor çok düşük...
    Sen sık sık işlem yap zaman içerisinde limitleri arttırırlar. Destek bölümüne limit arttırım talebindede bulunabilirsin.

8.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    Sen sık sık işlem yap zaman içerisinde limitleri arttırırlar. Destek bölümüne limit arttırım talebindede bulunabilirsin.
    sn master 16 limit 135 euro yazıyor kredi kartı ile...banka kart ve kredi kartı bölümünde benim hesaplarım tanımlı varsayılan kredi kartı ve banka kartı diye.....doğrulama yapmadım yeni sanal kart için...doğrula diye kısım yok....normalde hatalı işlem yaptığımdan bloke olmuş eski sanal kart boşuna yeni ekledik eskisini sildim...

Sayfa 76/86 İlkİlk ... 26667475767778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •