Special Days Image
Sayfa 82/86 İlkİlk ... 32728081828384 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 649 - 656 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1. ''usd/try 3,6348 3,6359 3,6087 3,6443 3,6069 +0,0266 +0,74% 12:36:32''

Tekniğe inanma,Tekniksiz kalma.

2. canikliyi az önce dinledim

ceza ile ilgili hiçbirşey anmadı: konunun kapandığını söyledi:

3.  Alıntı Originally Posted by bluefalcon Yazıyı Oku
    canikliyi az önce dinledim

ceza ile ilgili hiçbirşey anmadı: konunun kapandığını söyledi:
    Ekledikleri o yasa maddesi bile (Ceza İçermeyen) hukuki değil aslında. Ohal olmasa birçok madde çok rahat şekilde mahkemelere götürürlür. Muz cumhuriyeti gibi düzenlemeler yapılıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    Ekledikleri o yasa maddesi bile (Ceza İçermeyen) hukuki değil aslında. Ohal olmasa birçok madde çok rahat şekilde mahkemelere götürürlür. Muz cumhuriyeti gibi düzenlemeler yapılıyor.
    kesinlikle öyle.

ohal de kalkacak.

kararlar mahkemeye de götürülecek.

hiç şüpheniz olmasın.

fx e yapılan baskı çok rahatsız edici olduğundan, onlar da konuyu kapatmak istiyorlar gibi bir izlenim edindim.

arka planda tamamen dolar tl nin negatif manipülasyonunu önleme niyeti sezdim.

ancak bu durum sektörü yok ederek çözüme kavuşturulmazdı.

tl varlıklarda kaldıracı düşürseler yeterdi. ona göre bir tebliğ hazırlarlardı.

ilginç. hep yıkmaya yavuzlar. biraz da yapmaya yavuz olsalar iyiydi.

5. canikliye yol verildi başarısızdı farkedildi....şimdi uyguladığı saçma sapan uygulamalara son verme zamanı.....sn mehmet şimşek forexle ilgili mantıklı kararlar alacaktır....dünyadan kopuk bir finansal sistem olamaz....

6.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    canikliye yol verildi başarısızdı farkedildi....şimdi uyguladığı saçma sapan uygulamalara son verme zamanı.....sn mehmet şimşek forexle ilgili mantıklı kararlar alacaktır....dünyadan kopuk bir finansal sistem olamaz....
    Aynı görüşteyim. Caniklinin ekonomiden el çektirilmesi çok iyi oldu. Yakın zamanda etkilerini görmeye başlarız.

7. belki de 1/100 kaldıraçlı günlerle dönülür...can...liye hakkımız helal deil...

8. Bu canikliyi temelli gondermesi lazimdi neymis forex sanal kumarhaneymis ulan sormazlar mi insana galip ozturk denen p..venk iki gunde avgyo diye hisseyi yari fiyatina indirmis bu kumarhane degil de forex mi kumarhane diye ama yok soran yok malesef .

Fx de kayip yok mu elbette var kazanmak da var kaybetmek de ve kimseye zorla islem yaptirilmiyor ne guzel gunluk 100-150 dolar alip yatioduk simdi firmalara guvenemiosun guvensen para yatirip cekmek bi dert rahat islem yapamiosun bi duzenleme şart

Sayfa 82/86 İlkİlk ... 32728081828384 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •