Sayfa 77/86 İlkİlk ... 27677576777879 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 609 - 616 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1. sn master 16 her eklenen sanal karta doğrumala istemiyor mu...yeni eklediğime doğrulama istemedi yoksa 1 gün geçmesi mi lazım....arkadaş çok rahat gönderdi şans işte..

2.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    sn master 16 her eklenen sanal karta doğrumala istemiyor mu...yeni eklediğime doğrulama istemedi yoksa 1 gün geçmesi mi lazım....
    Her kart için doğrulama ister.

sn master 16 limit 135 euro yazıyor kredi kartı ile...banka kart ve kredi kartı bölümünde benim hesaplarım tanımlı varsayılan kredi kartı ve banka kartı diye.....doğrulama yapmadım yeni sanal kart için...doğrula diye kısım yok....normalde hatalı işlem yaptığımdan bloke olmuş eski sanal kart boşuna yeni ekledik eskisini sildim...
    Eski kartı silip yerine yenisi eklediysen doğrulama yapma kısmının çıkması gerekli normalde. Bir süre bekle geçici bir engelleme olabilir. dediğin gibi 24 saat içinde normale dönmüş olması gerekir.

Doğrulama işlemi yapıldıktan sonra limitin 135 EUR da kalması olanaksız. Daha yüksek seviyede limit vermeleri gerekir. Önce doğrulama aşamasını bitir sonra bir daha bakarız.

3.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    Her kart için doğrulama ister.

Eski kartı silip yerine yenisi eklediysen doğrulama yapma kısmının çıkması gerekli normalde. Bir süre bekle geçici bir engelleme olabilir. dediğin gibi 24 saat içinde normale dönmüş olması gerekir.

Doğrulama işlemi yapıldıktan sonra limitin 135 EUR da kalması olanaksız. Daha yüksek seviyede limit vermeleri gerekir. Önce doğrulama aşamasını bitir sonra bir daha bakarız.
    bir bekleyelim bakalım firma tamam hesap açıldı sizin tavsiye ettiğiniz....hem standart hem mikro hesap açtım 2 tane...para gönderebilsem tamamdır...

4.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    bir bekleyelim bakalım firma tamam hesap açıldı sizin tavsiye ettiğiniz....hem standart hem mikro hesap açtım 2 tane...para gönderebilsem tamamdır...
    Hiç farketmez. Yatıracağın tutar $500 EUR ve üstündeyse standart açarsın. 0.01 lot işlemlere girersin. Örneğin standart hesapta 1:500 kaldıraçta 0.01 lot işlem açarsan EURUSD için yaklaşık 2 EURO teminat kullanır.

5.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    Hiç farketmez. Yatıracağın tutar $500 EUR ve üstündeyse standart açarsın. 0.01 lot işlemlere girersin. Örneğin standart hesapta 1:500 kaldıraçta 0.01 lot işlem açarsan EURUSD için yaklaşık 2 EURO teminat kullanır.
    sn master 16 firma kısmı sıkıntı yok...normalde kendimi biliyorum aksilik olmasa haftalık % 100 olacağı için 500 euro ile başlayacağım....mikro lot bana hareket alanı verecek...normalde standart hesaplada yapabilirim ama riski minimize etmemin bana zararı yok.yurt içinde brent için zaten mikro lot yoktu....şu parayı bir göndersem zaten yurt içine 10000 dolardan sonra para göndermeye başlayacağım....

6. sn master 16 firmadan direkt bankaya para transferi yapabiliyoruz sanırım yanlış mı biliyorum....skrill limit rakamları kafama takıldı....

7.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    sn master 16 firmadan direkt bankaya para transferi yapabiliyoruz sanırım yanlış mı biliyorum....skrill limit rakamları kafama takıldı....
    Yaparsın sıkıntı yok. Limitleride kafana takma onlar arttırılır.

8.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    sn master 16 firmadan direkt bankaya para transferi yapabiliyoruz sanırım yanlış mı biliyorum....skrill limit rakamları kafama takıldı....
    güzel kardeşim yanlış anlama ama size özel ve forumu ilgilendirmeyen mevzuları sn. master16 ile aranızda özel mesaj ile yazışsanız daha iyi olur sanki. mesela şu 77. sayfadaki mesajlar , özel mesaj yazışmalarına benzemiş. o açıdan diyorum, yanlış anlamayın

Sayfa 77/86 İlkİlk ... 27677576777879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •