Special Days Image
Sayfa 78/86 İlkİlk ... 28687677787980 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 617 - 624 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1.  Alıntı Originally Posted by eRk43 Yazıyı Oku
    güzel kardeşim yanlış anlama ama size özel ve forumu ilgilendirmeyen mevzuları sn. master16 ile aranızda özel mesaj ile yazışsanız daha iyi olur sanki. mesela şu 77. sayfadaki mesajlar , özel mesaj yazışmalarına benzemiş. o açıdan diyorum, yanlış anlamayın
    Kardeş haklısın da forum da zaten mesaj yok.Kıyıda köşeden biz de faydalanıyoruz.Bu iş biraz çetrefilli.

master16 da teşekkürlerimi sunarım,adam usanmadan herşeyi cevaplıyor.Kendi adıma faydalandım bayağı

2.  Alıntı Originally Posted by KIZILAGA Yazıyı Oku
    Kardeş haklısın da forum da zaten mesaj yok.Kıyıda köşeden biz de faydalanıyoruz.Bu iş biraz çetrefilli.

master16 da teşekkürlerimi sunarım,adam usanmadan herşeyi cevaplıyor.Kendi adıma faydalandım bayağı
    Rica ederim. Elimden geldiğince cevap vermeye çalışıyorum. Özelden veya buradan gelen soruları aynı şekilde cevaplıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by eRk43 Yazıyı Oku
    güzel kardeşim yanlış anlama ama size özel ve forumu ilgilendirmeyen mevzuları sn. master16 ile aranızda özel mesaj ile yazışsanız daha iyi olur sanki. mesela şu 77. sayfadaki mesajlar , özel mesaj yazışmalarına benzemiş. o açıdan diyorum, yanlış anlamayın
    bu problemlerle burada herkes karşılaşabilir bence faydası olur....bilmediğimiz birşey...skrill ile ilgili sizde problemlerle karşılaşabilirsiniz....bu firmadan kaynaklı değil kendinizden kaynaklı olabilir bende olduğu gibi....

4.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    Rica ederim. Elimden geldiğince cevap vermeye çalışıyorum. Özelden veya buradan gelen soruları aynı şekilde cevaplıyorum.
    Bence de yazılanlar boş değil belki çok tekrar oldu ama sesizce faydalananlar da olmuştur.
    En kısa zamanda İngilizce öğrenmemiz gerekiyor.

5. 2. veya 3. fonlamalarda kart kullanırsak,wihdrawal yine karta mı yükleniyor yoksa local bank veya skrill e çekebilir miyiz?

6.  Alıntı Originally Posted by KIZILAGA Yazıyı Oku
    2. veya 3. fonlamalarda kart kullanırsak,wihdrawal yine karta mı yükleniyor yoksa local bank veya skrill e çekebilir miyiz?
    İlk fonlama ve para çekme işleminden sonra istediğin ile yatırıp istediğin yöntem ile çekebilirsin.

7.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    İlk fonlama ve para çekme işleminden sonra istediğin ile yatırıp istediğin yöntem ile çekebilirsin.
    Teşekkürler master16..

Acaba bu ilk fonlama işini skrilldeki gibi kimlik doğrulama için mi kullanıyorlar? İlk yatırdığın yerden çekme işlemi manasında.

Sayfa 78/86 İlkİlk ... 28687677787980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •