Sayfa 65/86 İlkİlk ... 1555636465666775 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 513 - 520 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1. Herkese merhaba. Günlerdir yazılanları okuyordum, artık dayanamadım. Neden ben de bir şeyler yazmıyorum diyip geçtim klavyenin başına. Birileri yabancı şirketleri çıkar amaçlı burada reklam ediyor mu etmiyor mu bilmiyorum ama okuduklarımdan sonra icmarkets'te hesap açılması için gerekli belgeleri yolladım. Bakalım ne tür tecrübeler edineceğim. Türkçe dil desteği yok, ingilizce yazışmak zorunda kaldım (google translate sağolsun ) Bir şeye yaramazsa en azından ingilizce öğrenmiş olurum. :D tabi ki tecrübelerimi burada paylaşacağım. ilk öğrendiğim de True ECN hesap ve Standart hesap ayrımı var. Standart hesap bizim bildiğimiz spread mantığı ama anladığım kadarıyla değişken. True ECN de ise 1 lot başına 7 $ komisyon alıyorlarmış. Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar.

2. Manje qaphela uma ubhala lapha. Kwakumelwe zasendle.

3.  Alıntı Originally Posted by zuma Yazıyı Oku
    içimden binlerce küfür geciyo. bn kazanıyorum ama hızur bırakmadınız,acaba paramı el mi koyarlar,acaba site mi yasaklanır,acabs swift mi engellenir diye. bu ülkede namuslu olmak suç,uyuşturucu kaçırsak,vergi kaçakçısı olsak daha rahattık ,yeter valla yeter,yurtdışına karışmasınlar
    kimseyi düşündüğü yok aslında heriflerin yok o kaybetmiş hiç ilgisi yok. tek amaç paranın viop kumarhanesine girmesi. kusura bakmasınlar ama oraya 1 krş sokulmaz. ben fx ci değilim ama fx ciler gerekirse vergi konusunda rahat bir ülkeden işlerini yürütsünler.

4. Bende öyle düşünüyorum . Biste parayı akitmak amaç.
    Forex sınırlaması geldiği günden bu yana . Varantlari tanıtan bir kişi radyoda sürekli konuşuyordu . İşlem hacimlerinin arttığı falan filan. Milletimizi varant yatırımı yapmaya çağırıyoruz gibisinden.
    Varant dediğin olay tamamen kaybetmeye yönelik.
    Zaman aşımı diye bir şey var şeytan düşünse aklına gelmez .
    En azından forexte zararda işleminde olsa beklersin.ama varant oylemi . Dayanak varlık sabit bile kalsa aradan 15 gün gecse varantin %50 değer kaybetmiş .Vade süresine göre değişir 2 günde bile yarı yarıya indigini gördüm.

Gecen günlerde Turkcell ve koç hisselerinde tombul parmak olayı oldu.viopta milyonlarca lira zarar oluştu insanların .Kim ödeyecek . Kucuk tahtalarda 1 haftada %500 yapıp millete malı o yedirip 1 hafta taban taban gittiğini bilirim .

Yahu koskoca AFYON hissesinin 8 liradan 100 liraya 20 günde çıktığını sonra bir hafta taban taban gittiğini 5 liraya indigini bilirim.
    Forexarhane ise bist de kumarhanenin sahi padişahı.

5. 1 e 20 kaldirac var VOB a bekleriz demis Sn. Bakan

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. görürsem söylerim.
    daha çok bekler.

7. başka ülke vatandaşlığını araştıran oldu mu? artık sevmiyorum ve terketmek istiyorum..

Sayfa 65/86 İlkİlk ... 1555636465666775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •