Sayfa 55/86 İlkİlk ... 545535455565765 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 433 - 440 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

Aslında olay net ve şu

Esnafa 50.000 verecekler ya bu 50.000 forekse gitmesin.
    Olan bize oldu.
    Al sat yangelip yatma.
    Kaldırım tavsiyesidir.

2. o 50bin ile kendilerine veya hanımın altına bir araba çekerler. hazır sıfır faizli kredi bulmuşlar. millet kaçırır mı?

3.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    Sitelere engel koymaları ile erişimde sıkıntı yaşamazsın merak etme. Firma konusunda zaten daha öncede özeldende size bilgiler yollamıştım. Bir konuda iyi bir firma varken yeni arayışlara girip yeni denemeler yapmaktansa var olan tecrübeler ile bilinen firmada çalışmak daha avantajlı olur.
    Hocam konu başliği;

SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

ve bu başlık altında yurtdişindakiş firmalar hakkında bilgi alişverişi yapiliyor.

Yeter gina geldi sizin Binlerce Türk evladını Enosis amaci ile katleden ülke olan Güney Kıbrıs firmasina, alacağiniz primler karşiliği müşteri transfer için buraya iyi niyetli yazan herkesi kibar şekilde olsa da derbest etme çabalarınız.

Benim hesap açtiğim İngiliz FCA lisansli firma ki inanilmaz memnunum, tek sevmediğim tarafı üye transferi yaparsam hem transfer ettiğim kişiye hemde bana vereceği 600 Euro bonus, bu da karakterime uygun olmadiği için ki onuda hesap açtiktan sonra öğrendim baştan bilsem belki başka yerde açardım.
    Lakin memnuniyetimi bildirdim ve çekildim kenara. Ki sonradan öğrendiğim ise
    yurtdişi foreks te bunlar normal ve kafama takmamam gerektiği.

Bırakın da insanlar tecrübelerini paylaşsın.
    Bırakın bilgilerini paylaşsın.

Yada açin bir topik, yazın firma adını ve günde 10-20 defa adım, fatuam vs. ile meşgul edin topiği ki en tepede yer alsın ve isteyenleri transfer edip priminizi alın.

Ayrıca banka transferi için de hiç öyle dediğiniz gibi değil, benim kuruma ben 2 defa para gönderdim, 2-4 saat içindede her kisi de hesabıma geçti. Evet maliyetli idi ama benim için de güvence önemli ve kafamda hiçbir soru işareti kalmamali idi.
    Hesap montanına göre de gözardı edebileceğim miktar idi.

Şimdi verreceğiniz cevapta aliştiğimiz şekilde , klasikleşmiş kafatasçi, bu devirde böyle .... bişiyler yazacaksınız ama emin olun cevap bile vermeyeceğim.

Diğer arkadaşlardan da ricam, lütfen prim vs. yi düşünerek değil, sadece ve sadece firmalari tecrübelerimiz doğrultusunda olumlu ve olumsuz olarak değerlendirelim.

Ortada bir SPK krizi ve bunu firsata çevirmek istenmesi hiç hoş değil.
    Bu forumların bizlerin birbirimize desteği için değerlendirilmesi lazım.
    Lütfen.

4. arkadaş dogru söylemiş,ismini vermiyeyim başka bir forekssitesindede yazıyorum,adam cok kazandım,şirket süper fln diye yazıyo,adamdan telini ver bilgi alayim dedim,yok tele ne gerek var fln,yani saçma bisürü insanda olabiliyor ama belli oluyor zaten.ingiliz firmaları iyidir ama bana bonus veren şirketler güvenilir gelmiyor.

5.  Alıntı Originally Posted by Kurt73 Yazıyı Oku
    Hocam konu başliği;

SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

ve bu başlık altında yurtdişindakiş firmalar hakkında bilgi alişverişi yapiliyor.

Yeter gina geldi sizin Binlerce Türk evladını Enosis amaci ile katleden ülke olan Güney Kıbrıs firmasina, alacağiniz primler karşiliği müşteri transfer için buraya iyi niyetli yazan herkesi kibar şekilde olsa da derbest etme çabalarınız.

Benim hesap açtiğim İngiliz FCA lisansli firma ki inanilmaz memnunum, tek sevmediğim tarafı üye transferi yaparsam hem transfer ettiğim kişiye hemde bana vereceği 600 Euro bonus, bu da karakterime uygun olmadiği için ki onuda hesap açtiktan sonra öğrendim baştan bilsem belki başka yerde açardım.
    Lakin memnuniyetimi bildirdim ve çekildim kenara. Ki sonradan öğrendiğim ise
    yurtdişi foreks te bunlar normal ve kafama takmamam gerektiği.

Bırakın da insanlar tecrübelerini paylaşsın.
    Bırakın bilgilerini paylaşsın.

Yada açin bir topik, yazın firma adını ve günde 10-20 defa adım, fatuam vs. ile meşgul edin topiği ki en tepede yer alsın ve isteyenleri transfer edip priminizi alın.

Ayrıca banka transferi için de hiç öyle dediğiniz gibi değil, benim kuruma ben 2 defa para gönderdim, 2-4 saat içindede her kisi de hesabıma geçti. Evet maliyetli idi ama benim için de güvence önemli ve kafamda hiçbir soru işareti kalmamali idi.
    Hesap montanına göre de gözardı edebileceğim miktar idi.

Şimdi verreceğiniz cevapta aliştiğimiz şekilde , klasikleşmiş kafatasçi, bu devirde böyle .... bişiyler yazacaksınız ama emin olun cevap bile vermeyeceğim.

Diğer arkadaşlardan da ricam, lütfen prim vs. yi düşünerek değil, sadece ve sadece firmalari tecrübelerimiz doğrultusunda olumlu ve olumsuz olarak değerlendirelim.

Ortada bir SPK krizi ve bunu firsata çevirmek istenmesi hiç hoş değil.
    Bu forumların bizlerin birbirimize desteği için değerlendirilmesi lazım.
    Lütfen.
    Yani diyorsunki Yunanlıları piyon olarak kullanan hatta kurtuluş savaşı sırasında ve çanakkale savaşı sırasında bütün dünyayı bize karşı piyon olarak kullanan İngilizler iyidir hatta Bize etmediği kalmayan Amerika iyidir ama piyonlar kötüdür. Yapmayın önce bir tarih öğrenin önce bir bilgi sahibi olun derim.

Yok kafatasçı falan demicem. İnsanlar yorum yazmasın bilgi paylaşmasın demiyorum, arkadaş kendi yazmış, denedim başıma sıkıntılar geldi diye bende ona istinaden cevap veriyorum. Sonuçta paranı yatırıyorsun güvenilir bir firma olması önemlidir.

Neyse niyetiniz iyi diye düşünüyorum nazikçe görüşlerinizi yazdığınızı düşünüyorum aksi halde daha farklı cevap yazardım.

Bunca yıldır yurt dışında işlem yapmış biri olarak, işlem yaptığım ve sorun yaşamadığım firmayı savunmak ve burada anlatmak bunu yaparken firmanın sunmuş olduğu bonus imkanından yararlanmak suçmu acaba diye bunuda sormak içimden gelmiyor değil?

Her zaman derim akıl ve bilim diye...
    Saygılar

6.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    Yani diyorsunki Yunanlıları piyon olarak kullanan hatta kurtuluş savaşı sırasında ve çanakkale savaşı sırasında bütün dünyayı bize karşı piyon olarak kullanan İngilizler iyidir hatta Bize etmediği kalmayan Amerika iyidir ama piyonlar kötüdür. Yapmayın önce bir tarih öğrenin önce bir bilgi sahibi olun derim.

Yok kafatasçı falan demicem. İnsanlar yorum yazmasın bilgi paylaşmasın demiyorum, arkadaş kendi yazmış, denedim başıma sıkıntılar geldi diye bende ona istinaden cevap veriyorum. Sonuçta paranı yatırıyorsun güvenilir bir firma olması önemlidir.

Neyse niyetiniz iyi diye düşünüyorum nazikçe görüşlerinizi yazdığınızı düşünüyorum aksi halde daha farklı cevap yazardım.

Bunca yıldır yurt dışında işlem yapmış biri olarak, işlem yaptığım ve sorun yaşamadığım firmayı savunmak ve burada anlatmak bunu yaparken firmanın sunmuş olduğu bonus imkanından yararlanmak suçmu acaba diye bunuda sormak içimden gelmiyor değil?

Her zaman derim akıl ve bilim diye...
    Saygılar
    Tarih ve bilgi sahibi ile küçümsediğiniz her iki konudada TR nin ve dünyanın en az %98 ini cebimden çikaririm...
    Bu konuda mütevazi olamam.

http://ataturkuanlayabilmek.blogspot...mis-olsun.html

Yugoslavya Kralına Atatürk vermiş cevabı;

... büyük geçmiş olsun...

Emperyalizm çikarlari doğrultusunda herkes ile işbirliği yapar, unutma aynı İngiliz Yeşilköye dayanan Rusları gönderen olmuştu.
    Vahdettin ile de işbirliği yapmişti, İskilipli hoca ile de işbirliği yapmişti. Onları savunan yok olamazda.
    Her türlü emperyalizme HAYIR elbette.
    Avustralyali firmadan açsak Çanakkale çikacak karşimiza.
    Bulgaristandan Sırbistandan açsak Osmanliya isyanlari çikacak
    Araptan açsak ihanetleri girer devreye.

Dünyada haritaların çizilmesinden ve dengelerin %90-95 oturmasından sonra henüz 40-50 sene öncesinde gerçekleşen vahşetten bahsediyoruz.

Bilmediğin husus var ise yardımcı olurum tarih ve bilgi konusunda.

Diyelim ki iyi niyetli olmadiğima karar verdin, öyle cevap ver ...
    Beyim Ağasi ya buranın lütfetmiş te affetmiş havaları.

İşlem yaptiğin firmayi savunmak 2. planda alacağin bonuslar 1. planda benim gördüğüm.
    Açık ve net.
    Tartışmasız.
    Aç firmanın topiğini ve burada soranlara da ver linkini derim.
    Gına geldi senin firmandan.
    Facebookta üyesi olduğum TR nin sağlam 4 grubu var hiçbirinde buradaki gibi bir hava yok.
    İnsanlar yaziyor arti ve eksisini, bitti gitti.
    Bilgi sahibi ediyor diğerlerini.
    Amacına ulaşiyor konu.

Son paragrafınıza da sonuna kadar katiliyorum.
    Saygılar benden.

7.  Alıntı Originally Posted by Kurt73 Yazıyı Oku
    Tarih ve bilgi sahibi ile küçümsediğiniz her iki konudada TR nin ve dünyanın en az %98 ini cebimden çikaririm...
    Bu konuda mütevazi olamam.

http://ataturkuanlayabilmek.blogspot...mis-olsun.html

Yugoslavya Kralına Atatürk vermiş cevabı;

... büyük geçmiş olsun...

Emperyalizm çikarlari doğrultusunda herkes ile işbirliği yapar, unutma aynı İngiliz Yeşilköye dayanan Rusları gönderen olmuştu.
    Vahdettin ile de işbirliği yapmişti, İskilipli hoca ile de işbirliği yapmişti. Onları savunan yok olamazda.
    Her türlü emperyalizme HAYIR elbette.
    Avustralyali firmadan açsak Çanakkale çikacak karşimiza.
    Bulgaristandan Sırbistandan açsak Osmanliya isyanlari çikacak
    Araptan açsak ihanetleri girer devreye.

Dünyada haritaların çizilmesinden ve dengelerin %90-95 oturmasından sonra henüz 40-50 sene öncesinde gerçekleşen vahşetten bahsediyoruz.

Bilmediğin husus var ise yardımcı olurum tarih ve bilgi konusunda.

Diyelim ki iyi niyetli olmadiğima karar verdin, öyle cevap ver ...
    Beyim Ağasi ya buranın lütfetmiş te affetmiş havaları.

İşlem yaptiğin firmayi savunmak 2. planda alacağin bonuslar 1. planda benim gördüğüm.
    Açık ve net.
    Tartışmasız.
    Aç firmanın topiğini ve burada soranlara da ver linkini derim.
    Gına geldi senin firmandan.
    Facebookta üyesi olduğum TR nin sağlam 4 grubu var hiçbirinde buradaki gibi bir hava yok.
    İnsanlar yaziyor arti ve eksisini, bitti gitti.
    Bilgi sahibi ediyor diğerlerini.
    Amacına ulaşiyor konu.

Son paragrafınıza da sonuna kadar katiliyorum.
    Saygılar benden.
    Peki bakalım, Atatürk bile demiş biz kinci bir millet değiliz diye. Aynı İngiliz ve Amerikalılar son 40-50 yılda Türkiye aleyhine hiç çalışmadılar zaten.

Sermaye ile Milliyetçilik farklı şeylerdir bunu okumuş adama anlatması kolay cahile anlatması zordur. Paranın dini imanı milleti olmaz bilmezmisinizki..

Ağada paşada değiliz. Sıradan bir vatandaşız. Cümlem tehdit amaçlı değil sadece niyeti kötü olan adama anladığı dilden saygısızca konuşmak farz oluyor bazen.

Konuyu kapatalım işimize devam edelim.
    Tekrardan saygılar...

8.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    Peki bakalım, Atatürk bile demiş biz kinci bir millet değiliz diye. Aynı İngiliz ve Amerikalılar son 40-50 yılda Türkiye aleyhine hiç çalışmadılar zaten.

Sermaye ile Milliyetçilik farklı şeylerdir bunu okumuş adama anlatması kolay cahile anlatması zordur. Paranın dini imanı milleti olmaz bilmezmisinizki..

Ağada paşada değiliz. Sıradan bir vatandaşız. Cümlem tehdit amaçlı değil sadece niyeti kötü olan adama anladığı dilden saygısızca konuşmak farz oluyor bazen.

Konuyu kapatalım işimize devam edelim.
    Tekrardan saygılar...
    Devletler ve milletler arasında karşılıklı çıkar üzerine ilişki kurulur elbet.
    Milliyetçiliğin özü de ülkesinin ve milletinin çıkarını korumaktır.

Bizi ezeli ve ebedi düşman olarak tanımlayanlarla kişisel çikar için israrli ve bunaltici bi şekilde işbirliği yapılması benim hoşuma gitmiyor, yoksa SPK attiği kazik ile bizi kimlerin eline düşürdü görelim bunuda.

Bir not daha bu işin TR de foreks konusunda duayen diyebileceğim ve iyi kötü bir grubu olan arkadaşımın bana söylediğini paylaşmadan geçemeyeceğim;

XM ve Orbex, her ikisi ile de grup adına bize standart dışında grup üyelerinin lehine ne verebilirsiniz diye görüşüyor, taleplerini iletiyor, aldiği cevap ortak;

Grubu getirin biz size istediğinizin 2 katını verelim.

Teşekkür edip kapatiyor teli.
    Satmıyor arkadaşlarını.
    Kendisini tebrik ettim doğal olarak.

Üye olduğum bir foreks grubuna ait resim altta, insanlar paylaşiyor ve çekiliyor, bitti gitti. Ve orada bende okuyup geçiyorum, grup bilgi paylaşimi yapiyor ve birbirinden faydalanıyor. Kimse birbirinde tepki koymuyor. TR nin en büyük forumunda ise paylaşimdan tirsacak hale gelmiş bir pskilolojiye geliniyor nerede ise. ;Hemen çökme durumu.

http://666kb.com/i/dhes9lf7cjckl8k7c.png
    Son düzenleme : Kurt73; 11-03-2017 saat: 19:04.

Sayfa 55/86 İlkİlk ... 545535455565765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •