Sayfa 1/86 1231151 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 1 - 8 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1. SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

Yeni kararlar ile Forexe 50 bin TL alt limit geldi, kaldıraç 10'a düştü
    http://www.businessht.com.tr/piyasal...rac-sinirlandi

(Yeni foruma geçilmiş, buradan devam)

2. Skrill'e enpara euro'u banka hesabı olarak ekledim şimdi onaylanmasını mı bekleyeceğim. Herhangi para yükleyemiyorum şuan skrill'e. Tecrübeli arkadaşlar anlatsın.

3. Halkbank swift 25 tl alıyor sadece

4. yeni forumda başarılar dileyelim arkadaşlar ben bu dukascopy de kaldıraç ayarlamayı bulamadım

5. Hayırlı olsun

6. Yeni forum hayırlı olsun herkese.

Alıntı Originally Posted by mumin16 Yazıyı Oku
    Skrill'e enpara euro'u banka hesabı olarak ekledim şimdi onaylanmasını mı bekleyeceğim. Herhangi para yükleyemiyorum şuan skrill'e. Tecrübeli arkadaşlar anlatsın.
    Banka hesabınızı Skrill'den para çekmek için ekliyorsunuz. Para yükleme seçeneğinde Skrill'in banka detayları var oraya Swift yapmanız gerekiyor para yatırmak için fakat tavsiye etmem, kaç günde onlara iletileceği şüpheli.

Bence kredi kartınız varsa kredi kartı detaylarınızı ekleyin (tercihen sanal). Forex firmasına para yüklerken otomatik olarak skrill hesabına bağlanır ve karttan parayı forex firmasına yatırır, bu da anlık olur. Komisyonu da ekleyince ortalama döviz kurunu 10-15 kuruş yüksekten almış gibi oluyor. Yani Euro şu an 3.85'se 4.00'den alışveriş yapıyormuş gibi hesaplayın.

7. master16 nın gelmesini bekleyeceğiz...

8.  Alıntı Originally Posted by Stoxx50 Yazıyı Oku
    Yeni forum hayırlı olsun herkese.

Banka hesabınızı Skrill'den para çekmek için ekliyorsunuz. Para yükleme seçeneğinde Skrill'in banka detayları var oraya Swift yapmanız gerekiyor para yatırmak için fakat tavsiye etmem, kaç günde onlara iletileceği şüpheli.

Bence kredi kartınız varsa kredi kartı detaylarınızı ekleyin (tercihen sanal). Forex firmasına para yüklerken otomatik olarak skrill hesabına bağlanır ve karttan parayı forex firmasına yatırır, bu da anlık olur. Komisyonu da ekleyince ortalama döviz kurunu 10-15 kuruş yüksekten almış gibi oluyor. Yani Euro şu an 3.85'se 4.00'den alışveriş yapıyormuş gibi hesaplayın.
    Zaten benim euro hesabım ve bu hesapta eurom var. işte bu hesabı ekledim ama bu onaylanacakmı skrill taafından? yükle dediğimde banka hesabımdan yükle seçeneği gelmiyor.

Sayfa 1/86 1231151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •