Sayfa 2/15 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 119 madde; 9 - 16 arası.

Konu: SUWEN - Suwen Tekstil Sanayi Pazarlama A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by TUFAN55 Yazıyı Oku
    Oransal ile 1000 lot altı girerim %10'u mu alır çıkarım. Allah bereket versin. Benzin parası + sapanca da kahvaltı

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    İzahnamede 1000 ve altı ile 1001 ve üzeri diye ayrılmamış sadece oransal yazıyor
    YTD

2. %50 bireysel yatırımcılar için ayrılmış. Bakalım son zamanlardaki güçlü talep devam edecek mi? Lider arzında bir iki tavan sonra satıp, sonraki silkelemeden nasibini almayan ky buna da rağbet gösterirse hiç şaşırmam. Artık ikinci tavanı bile göreceğimizi sanmıyorum bu yaşananlardan sonra. Bir de tüm bankalardan katılamıyoruz gördüğüm kadarı ile. Bu talep miktarını sınırlayacaktır.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

3. İzahnameye biraz göz gezdirdim. Son dönemde mağaza açılışları çok fazla. 2017’den bu yana 50’den 138’e çıkmış. Kayda değer olmasa da yurtdışı büyüme hikayesi var. Külot sütyen çorap istatistikleri falan da var ama anlamlı sonuçlar elde edemedim

Sektöre hakım olmadığım için birkaç kadın arkadaşa sordum. Beyaz yaka ve bir tık üstüne hitap ediyormuş. Yani penti’nin bir tık lüksü segmentte. Enflasyon sebebiyle düşen alım gücü hasılatını bozar mı bilmiyorum.

Bir miktar girip şansımı deneyeceğim.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Yaklasik ne kadar lot duser kisi basi tahmini yada bilen varmi

5. Çok pahalı bir arz. Borç fazla. PD/DD=20 ve oransal.. Sanki İskoçyalı bize şekilli sokup zevk aldırmak derdinde....

M2007J17G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by baris261 Yazıyı Oku
    Yaklasik ne kadar lot duser kisi basi tahmini yada bilen varmi
    Yatırdığınız miktara ve talebe göre değişir. Oransal olduğu için talep belirleyecek lot sayısını.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

7. Hep patronlar kazanıyor bi şekilde kazaniyorlar, sistem onlara çalışıyor günün birinde bize değilde onlara girdiğini görebilecekmiyiz
     Alıntı Originally Posted by BuLuTRuZGaR Yazıyı Oku
    Çok pahalı bir arz. Borç fazla. PD/DD=20 ve oransal.. Sanki İskoçyalı bize şekilli sokup zevk aldırmak derdinde....

M2007J17G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. dagıtım sonuçları belli oldumu

Sayfa 2/15 İlkİlk 123412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •