Sayfa 13/22 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon
Arama sonucu : 169 madde; 97 - 104 arası.

Konu: CONSE Consus Enerji İşletmeciliği ve Hizmetleri A.Ş.

1. Adam çok büyük dolandırıcı.

Fiyat istikrarı sözünü yerine getirmediği gibi yetmiyor, talep olmayınca istanbul portföy üzerinden kendi fonlarına aldığı malı da aşağı basarak satıyor.

Bugün kendi fonu vakıf yatırıma virmanlamış biraz mal, oradan satıyor.

2. 7 işlem günü işlem görmüş.
    6 işlem günü düşmüş.
    1 işlem günü sadece 0,03 lira artmış.
    Anlık arz fiyatının %10'dan fazla altında işlem görüyor.

Az vaktim vardı uğraştım.

- Şirketin sahibi siyasi bağlantıları ve küçük yatırımcı tokatlamasıyla ünlü Mehmet Kutman, gerçi londrayı bile tokatladı.

Conse yatırımcı ilişkilerini arıyorum, fiyat istikrarı yapılıp yapmadığını tam olarak bilmiyorlar. Yapılıyor mıy mıy mıy diyor, kaç lot oldu toplamda diyorum yine ıyyy ıyyy ohhh diyor.

- Garanti yatırımı ise sadece aldığı paraya bakıyor. Kurumsal yapı zaten ülkede yok, üstüne ceza almayacaklarını da biliyorlar.
    Arıyorum yine bilgi vermiyorlar.

Şu anda yaşadığımız ülke tam bir muz cumhuriyeti.

3. Biz millet olarak hep şikayet eder ama gereğini bir türlü yapmayız,Kutmana kızıyoruz adam dersine çalışmış kafa patlatmış ,emek vermiş dolandırıcılık nasıl yapılır öğrenmiş şimdide uyguluyor ne var kızacak emek vermiş emek

peki biz sadece dolandırıcı ,kitapsız ve nice sövgü sözleriyle burada gazımızı atmaya çalışıyoruz yani bizde emek yok uğraş yok mücadele yok tabi böyle oluncada adamlar köpeksiz köyde değeneksiz gezer ,hangimiz SPK ya bilidrdik kaç kişi şirketi aradı bir elin parmaklarını geçmez sanırım.

oysa binlerce insan alım yaparak kandırılmış üç beş kişi itiraz ediyor adamlarda gülerek soyguna devam ediyor
    ben şahsen SPK ya bilidirdim şirketi her gün arayıp tepkimi en ağır şekilde belirtiyorum hemde yüzlerine karşı ,ayrıca SPK da ayrı bir sorun bunları onların takip edip anında müdahale etmesi lazım ne gezerrrr onlarda horul horul kış uykusunda ,velhasıl mücadele şart hemde yoğun yapılmalı ki anlasınlar ve yapamasınlar milleti kerizleyemesinler
    şimdi merak ediyorum bizim gibi kaç kişi uğraştı bu pisliklerle ,uğraşan varsa yazssında görelim kaç kişiyiz

adamlar resmen fiyat istikarı y yapacaağız deyip yapmıyorlar ,dolandırılmşız amannnnn sende modundayız daha çokkk soyuluruz bu gidişle

4. conse.jpg

Dolandıcı şahıs istanbul portföy üzerinden kendi aldığı malı zararına ve halka arz fiyatının altına satıyor.
    Spk bunu izliyor.

Spk & Mehmet Kutman & Garanti yatırım el ele küçük yatırımcı çarptı.

Yapılacaklar adım adım

1 - Consus Enerji yatırımcı ilişkilerini arayın, hesap sorun. Onlar da rahatsız olsun.
    https://consusenerji.com.tr/iletisim/
    0212 244 60 00

2- Garanti yatırıma hesap sorun, fiyat istikrarı yapıyor, yapıyorsa bile hile hurda ile. Talep gelmeyince Mehmet Kutman'ın kendi özel fonuna aldığı malı satın alıyor. Garanti yatırım kutmandan muhtemelen yüklü bir avanta aldı.
    https://www.garantibbvayatirim.com.t...iletisim-formu
    444 0 630

3- İstanbul portföyü arayıp hesap sorun, ofislerinde çalışmıyorlar. Güvenlik çıkıyor telefona.
    Israrla ulaşabileceğiniz bir telefon isteyin.

4- Cimer'e şikayet edin.

Hadi geçmiş olsun.

5. Az talep gelince istanbul portföy üzerinden kendi özel fonuna mal almıştı mehmet.

Bu malları hala arz fiyatının altına satıyor, 10 milyon lot satmıştı. Bugün de satışı devam ediyor.

mehmet, mehmet. çok büyük adamsın, çok.

6. CONSE Konsolide 2022/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 984,483 #CONSE

��10.05.22
    â¡ï¸Piyasa Değ.=1,576,695,000
    â¡ï¸F/K=48.71
    â¡ï¸PD/DD=3.19

Yıllık Değişim:
    â¡ï¸Hasılat=%75
    â¡ï¸EFK=%62
    â¡ï¸Dönem Kar=%-44

Sayfa 13/22 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon

Yer İmleri