Sayfa 12/22 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon
Arama sonucu : 170 madde; 89 - 96 arası.

Konu: CONSE Consus Enerji İşletmeciliği ve Hizmetleri A.Ş.

1. Mehmet Kutman harika fiyat istikrarı yapıyor, kendisi resmen küçük yatırımcının amansız öpücüsü.

2. Malum şahıs adamın osuruğunu düğümler. Ahlakı vicdanı falan yoktur. 4.01 e yazdım verirse bir denerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. BIST’te gong, Türkiye'nin yenilenebilir enerji ve dağıtık enerji alanındaki öncü firmalarından, Global Yatırım Holding iştiraki Consus Enerji için çaldı. Talep toplama sürecinde 173 bin 974 kişiden 550 milyon 947 bin liralık talep toplayan Consus Enerji, geçen hafta itibarıyla Borsa İstanbul Yıldız Pazar'da CONSE koduyla işlem görmeye başladı. Halka açıklık oranı yüzde 30 olan Consus Enerji'nin halka arz büyüklüğü ise 519 milyon 750 bin TL oldu.
    https://www.kibrisgazetesi.com/ekono...k-h127382.html

4. Ulan Mehmet, eşit arzda bile yine dümenini çeviriyorsun.

Bu şeytan hesap günü "aşağı yönlü fiyat istikrarı" demek istemiştim der.

5. Mehmet Kutman bu sefer beni de güzel çarptı. Tepkiye oynamıştım, dansöz etti.
    Resmen şeytanın Türkiye şubesi.

- Kesinlikle fiyat istikrarı yapmıyor. Garanti yatırım 29.04.2022 günü yeni yatırımcı çekebilmek için tahtayı yüksekten açtırıp cüzi bir miktarda fiyat istikrarı yaptı.

- Arzda tüm lotlar satılmayınca Mehmet Kutman'a ait İstanbul Portföy %16,86 pay aldı. Bu payı aldığı fon kapalı bir fon, şu anda her gün satıyor fiyata bakmadan. Örneğin 26.04.2022 günü 1 milyon lot satmışlar zararına.

Artık içinde global yatırım ya da mehmet kutman ilişkisi bulunan bir hisseyi izlemeye bile almam.
    Normal bir ülkede bunlar ağır cezalar alırdı. Muz cumhuriyeti olan ülkemizde ise rüşvetle çarklarını çok güzel döndürüyorlar.

Yatırım tavsiyesidir, davayı açın.

6. hacim yaparak malı dağıtıyor genele
    mal yedirme devam ediyor

Sayfa 12/22 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •