Sayfa 102/106 İlkİlk ... 25292100101102103104 ... SonSon
Arama sonucu : 845 madde; 809 - 816 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Huzur Yazıyı Oku
    https://www.unicef.org/supply/contract-awards

acemşah abi mart ayı unıcef ihalesini almışız...hayırlı olsun......

Zamana dayalı belli bir süreli ihale olması sebebiyle ihtiyaç hasıl olduğunda ;Unicef sipariş geçeöek..işte bu MArt ayında bir nevi sipariş geçmiş, siparişin büyüklüğü şu an bilmiyoruz ama 2 yıl içinde ben 120 milyon dolarlık satış bekliyorum ki dünyadaki bu felaketler savaşlar artarak devam ediyor.

Ram dış ticaret ise Koç holding'in dış ticaret şirketi bu ihalelerdeki sabun şampuan diş macunu gibi öz temizlik ihtiyaç kitlerini sağlıyor.

Amerikan pazarı walmart, tüm dünyada amazon ve ikea ve tabi ünicef... cok kalabalık nufusu olan mısır fas tunus acılımları ile yeni teknoloji cihaz ekipman malzemeleri açılımıyla ürün gamında bulundurması ADEL i cazip kılıyor.

hayırlı ugurlu olsun! Bedelsiz cabuk gelsin!
    2 Milyar Dolar

2. Ekan Köse hisselerini satmış

3.  Alıntı Originally Posted by gri Yazıyı Oku
    Ekan Köse hisselerini satmış
    Sn Gri,
    Bu kadar lotu borsa dışındamı satti kap haberide yok,bu bizi olumlu yada olumsuz anlamda nasıl etkiler yorumlarsanız sevinirim.

4.  Alıntı Originally Posted by NOIR Yazıyı Oku
    Sn Gri,
    Bu kadar lotu borsa dışındamı satti kap haberide yok,bu bizi olumlu yada olumsuz anlamda nasıl etkiler yorumlarsanız sevinirim.
    Sn Noır, muhtemelen hisselerin hepsini veya yüzde 5'in üzerindekileri başka hesaplara virmanlamış/aktarmıştır. Hissedeki olası büyük çıkışta malı satması zor olurdu çünkü satmaya başladığını görende satardı. Şu durumda olası büyük çıkışta kimse farketmeden, KAP'a bildirmeden, rahatlıkla hisseleri peyderpeyi satacağını düşünüyorum. İşin pazarlama tarafı Pin Trader ile başladı zaten. ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by gri Yazıyı Oku
    Sn Noır, muhtemelen hisselerin hepsini veya yüzde 5'in üzerindekileri başka hesaplara virmanlamış/aktarmıştır. Hissedeki olası büyük çıkışta malı satması zor olurdu çünkü satmaya başladığını görende satardı. Şu durumda olası büyük çıkışta kimse farketmeden, KAP'a bildirmeden, rahatlıkla hisseleri peyderpeyi satacağını düşünüyorum. İşin pazarlama tarafı Pin Trader ile başladı zaten. ytd.
    Tsk ederim,sizdemi Pin Trader'in mal pazarladıgını düşünüyorsunuz,bu kadar gelişme varken,Dünya nın en büyük parekende zincirine tedarikçi oldu,kalemcilikden teknoloji şirketi olmaya adım attı,sizcede daha yukarılara gitmesi ve yüksek bedelsiz beklentisi normal degilmi ne dersiniz?

6. inşallah hepsini vermiştir.....hisseye zaten baskı yapıyordu devamlı....özellikle geçen hafta canına okudu tahtanın.....tahmin etmiştim yüklü satışlar oldumu bu yapıyor....eğer vermişse çok iyi önü açılır hissenin......

7.  Alıntı Originally Posted by NOIR Yazıyı Oku
    Tsk ederim,sizdemi Pin Trader'in mal pazarladıgını düşünüyorsunuz,bu kadar gelişme varken,Dünya nın en büyük parekende zincirine tedarikçi oldu,kalemcilikden teknoloji şirketi olmaya adım attı,sizcede daha yukarılara gitmesi ve yüksek bedelsiz beklentisi normal degilmi ne dersiniz?
    Sn Noır, yazımda "olası büyük çıkış"tan kastım büyük bir çıkış beklediğimdir. Beklentinin satın alındığı bir çıkış. Pin Trader ve Ekan Köse'nin bu hareketlerini de büyük çıkışa hazırlık olarak düşünüyorum. O kadar malı bir anda boşaltamazlar yükseliş esnasında peyderpeyi boşaltacaklardır. Ekan Köse uzun vadeli düşünüyor olsaydı malları yerinde duruyor olurdu diye düşünüyorum. ytd.
    Bedelsiz beklentisine gelince; kayıtlı sermaye tavanının süresi bu yıl sonunda doluyordu. Yıl bitmeden sermaye tavanını artırdıklarına göre bu yıl içersinde sermaye artırımı yapmayı planlıyorlardır. Büyüyen şirketlerin sermaye artırma ihtimalleri daha yüksektir. Beklentim; önümüzdeki 10 gün içerisinde açıklanmasını beklediğim yüzde 2000 civarı bedelsiz sermaye artışı. Eski-Yeni hisse ayrımı kalkmadıysa temettünün dağıtılacağı 30 eylüle kadar üzerinde temettü hakkı olan 23.6 milyon eski hisse senedi gerisi de temettü hakkı olmayan yeni hisse senedi olacaktır.

8. Ekan Köse Adel sermayesindeki payının %8,06 dan %0,53'e düştüğünü KAP'a bildirmiş. Hangi babayiğitler 1.780.169 adet hisseyi aldı acaba. Film nereye evrilecek bakalım.

Sayfa 102/106 İlkİlk ... 25292100101102103104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •