Sayfa 25/103 İlkİlk ... 1523242526273575 ... SonSon
Arama sonucu : 818 madde; 193 - 200 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,375
    Adamlar hükümetin verdiği ucuz krediyi depoya mal doldurmak için kullanmışlar bence borçlar o yüzden çok artmışsa benziyor tam iyi bakmadım ama ben olsam öyle yapardım stokta baya artış varsa ben haklıyımdır
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Şaka bir yana, kırtasiyeye yılbaşından bu yana gelen zam %280 dolaylarında
    Adel 10 yıl önceki fiyatlarında, en azından enlasyonist olarak epeyli fiyatlanması gerekmektedir.

Bol kazançlar dilerim.
    acemi başka yalan kaldı mı sende gerçi sende yalan tükenmez ya,

3. Şöyle bir bakayım dedim . Anadolu grubunun yüz karası . Diger sirketler muazzam isler yapmis grupta , bunun borc artmis 480 milyon ozsermaye 100 milyondan asagi dusecek heralde . Kelimeler anlamsz rezalet .

Burayıda takip ediyorlar %100 eminim . Kendilerine ceki duzen versinler . Bu işin sonu iyi görunmüyor .

292 milyon ciroda 6 milyon kar . 350 bin dolar kar .

Arkadasim maceraya gerek yok satis felan yapacan reklam gideri yok pazarlama gideri yok işci maası .

2022 basinda cektgn krediyi kkm yapsan 300 milyona 210 milyon para alacaktın . Kredin sıfırlanır tertemiz 300 milyon nakit kalirdi .

Bukdr eziyete feverana gerek kalmazdi . Hicbirsey yapmayarak bile %70 net kar olusan bir ulkede sen calisarak emek vererek batiyorsun .

Türünün son örnegi . Okdr emege sizede yazık 10 yildir bekleyen bu insanlarada . Yazık .

4. Yonetimsizlik had safhada . Sirket yillardr tl bazinda kar aciklayamiyor dogru duzgun . 1 degl 2 degl 5 degl yillardir yahu . Utanc verici . Umarım eyt cikarda emekli olur . 50 yasina gelmis zaten .

Kelimeler kifayetsiz . Gercekten yazık .

5. sektörden anlamıyorsanız anlayan biriyle konuşumn giidn semtinizdeki bir kırtasiye işi yapana sorun.. adel ürünleri piyasada pahalı olduğu için talep görmüyor.. müdavilerinin fiyat farkı çok.. 2018 yaptığı ciroyu anca %50 üstü yapıyor fiyatlar 4 katladı.. şirket anca kendini döndürüyor. vatandaşın alım gücü yerlerde. ihracat yok. malesef durum bu eski adetlere ulaşsa uçar orası da akılda dursun..
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    984
    Siz anadolu grubunu bakkal dükkanı sandınız herhalde

7. anadolu gurubu market değil mi.. 2018 göre %50 arttı demiştim hatalı hatırlamışım %25 miş.
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

8. Okullar açılıyor muhabbeti başlar yakında. Oysaki iyilik meleği yönetici gitse çok şey değişir. Geçen yıl bim, bu yıl şok markete üretim yapıyorlar. Borç batağına düşünce daha fazla direnemedi meleğimiz. Beceriksiz yönetimin dik alası var bu şirkette.

Sayfa 25/103 İlkİlk ... 1523242526273575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •