Sayfa 3/100 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 797 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1. Elestirileri kaile alsalar daha buyuk kitlerle istikrarli satis hacmi ile is yapabilirler .

Diger bilancolara gore bence duzelme var iyi buldum

Adel kalemcılık'ın 2022 yılı 3 aylık konsolıde olmayan net zararı 6.455.000 tl (2021/3 aylık: -13.722.000 tl)

3. Beceriksiz ve basiretsiz yönetim anlayışı devam ettikçe borç ve faiz batağından kurtulması imkansız. Bir dev nasıl çökertilir dersine örnek olarak anlatılmalı adel. İyilikle güzellikle temenniyle vakıf-dernek yönetilir, ticari işletme değil. Çinden çakma lego getirip Bim de satmayla olmaz bu iş müdire hanım.

4. Bu saatten sonra 100 lira olsa ne olur . 3 4 dolardan 5 sene once alinan mallar var . Ozaman ceyreeklik 4 5 yillik 20 milyon civari kar getiriyordu yaklasik 7 milyon dolar .

Bugune geldigimzde ayni kar rakamini yakalasa 105 milyon yapar inanan varmi ben imkansiz diyorum .

Isin ozu 100 lira olsa hisse su ortamda o bile zarar 5 senede sıkıntı . Ayni anda arac alanlar hem bindi hem.7 8 katina satti .

Profesyonel yoneticiler lazim isini bilen . Yoksa 3 5 milyon kar gordukmu kendimizden geciyoruz

5. 10 senedir tuncay neden israr ediyor anlamiyorum . Ceo uzulmesn diyorsan cek yonetim kuruluna getir dinamik isi bilen bir ceo yolumuza bakalim .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,209
    Şimdiki endexsin yarı fiatına göre 35 gösteren hissenin durumu vahim,25 bile değil...Neyse ucuzları sevdiğim için biraz takviye yaptık,düşerse ilaveye devam...ytd.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    984
    Bilanço dan haberiniz var mı
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Şimdiki endexsin yarı fiatına göre 35 gösteren hissenin durumu vahim,25 bile değil...Neyse ucuzları sevdiğim için biraz takviye yaptık,düşerse ilaveye devam...ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,209
     Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Bilanço dan haberiniz var mı
    Borsacı oluruzda olmazmı ?...tabiki artısıda var ben herşeye yatırım yaparım inşaat hariç,çünkü arazi çok olduğu için benim yerime aracılarım yapar !!!

Sayfa 3/100 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •