Sayfa 4/105 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 834 madde; 25 - 32 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    993
    Meraktan soruyorum refaba. inşaat derken ev dükkan olayı mı? Bende oturacak evim dışında ev almadım. O kadar Eş dost akraba baskısına rağmen.
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Borsacı oluruzda olmazmı ?...tabiki artısıda var ben herşeye yatırım yaparım inşaat hariç,çünkü arazi çok olduğu için benim yerime aracılarım yapar !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,355
    Hadi artık düştüğün yeter yapıvir 26...ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,355
     Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Meraktan soruyorum refaba. inşaat derken ev dükkan olayı mı? Bende oturacak evim dışında ev almadım. O kadar Eş dost akraba baskısına rağmen.
    Öyle değil atadan kalma araziler.

4. Is olus gelisme yok iyilik agaci şu bu ile yurumuyor bu isler . Satın ozaman sizde kurtulun bizde ayiptir ya 30 kusur m dolara 5 yildir surunuyor .

Herkes uctu ay a sen kaldın yaya . Pandemi geliyor kirtasiyeler iflas esiginde vurup ellerinden alamiyorsun mena ya giricem diyorsun 8 senedir giremiyorsu . Rusya piyangosu cikiyor beceremiyorsun . Iceride satis yapamiyorsun . Yalvar yakar ucuzdan mal veriyorsun .

Kutlamaya gelince ilk sıradasın ama olmuyor yahu yeter artık

5. Patron olsam cagiririm . 2.5 luk colayi da ben satiyorum 20 lira oldu ciro uctu kar uctu 25 liradan 130 a geldi hisse

Sen ne is yapiyorsun diye bir sorgu sual yokmu tum firsatlar tepildi son sans son firsat satilmasi kaldi . Garenta ya ortak buldugu gibi bunada bir el atsin kurtulalm

6. Biz mudavimiz satacagmz yok banane 10 sene dursa banane . Piyasada ki lotun kemik kısmı burada ki 5 10 kiside saklı zaten beklesin dursun

7. Sn acemsahin dedigi ufledigi hisse ucuyor birtek ucmayan bu 5 sene oldu yahu dolar 3 lira iken 17 liradan adim atilmisti sonra 9 a kdr verdiler simdide 24 lira .

Normalde bukdr uzun sure gitmeyen hissesi yok diye biliyorum .

8. Tuncay 50m dolara mc donals tr yi vermis katara duruma gore adel pahali bence .

Sayfa 4/105 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •