Sayfa 44/106 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonSon
Arama sonucu : 848 madde; 345 - 352 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1. Net Dönem Karı
    2022/9
    45.244.000
    2021/9
    2.956.000

2. Bence iyi yarın nasıl tepki verecek bakalım

3. Sn Server ,
    Ben Bilanço açıklandığı gün tavan olmasını bekledim,ama kağıt geriye gitmeye başladı ,benmi yanlış yorumluyorum ne dersiniz?

4.  Alıntı Originally Posted by NOIR Yazıyı Oku
    Sn Server ,
    Ben Bilanço açıklandığı gün tavan olmasını bekledim,ama kağıt geriye gitmeye başladı ,benmi yanlış yorumluyorum ne dersiniz?
    Sn. NOIR,
    Bilançonun çok fazla önemsendiğini sanmıyorum. Tek dönemlik bilanço iyileşmesi güven vermeye yetmez. İyileşme durumunun sürdürülebilir olması önemli. Bu durumda benim için en önemli gösterge finansman giderleri. Şirket kazancını faize veriyor. Cironun içinde Suriyeli çocukların eğitime entegrasyonu için açılan ihale bedeli ciddi bir yer tutuyor. Bu durum devamlı bir durum değil sonuçta. Bakalım yeni ceo ne yapacak. Hisseye hakim olan grup ne derse o olacak gibi.

5. Tavan hayırlı olsun

6. tavan hayırlı olsun
    29.000 bekleyen ile kapattık

7. Spk 1 ay süre ile brüt takas uygulama kararı almış.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,382
    elimizden kaçırdık büyük balığı kimse yokken yazdık çizdik te al ulan kumarbazlar kralı binnazın kocası hep o yaptı ben değil
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 44/106 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •