Special Days Image
Sayfa 51/103 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon
Arama sonucu : 818 madde; 401 - 408 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1. Hisseyi toplayanların karar anı yaklaşıyor gibi. Eskiden de enteresandı bu tahta, son operasyonla daha da enteresan hale geldi. Oyuncakçı adel oyuncak oldu diyorduk geçmişte şimdi tam oldu.

2. Eski dostum adel. Bu fiyatlardan kimler alacak seni. Sonun nasıl olacak acaba?

3. Böyle giderse 100 ler kulübünü terk edecek kalemci. Spekülasyonla yükselmesi dışında bir çıkış beklemiyorum. İyilik meleği de gitti şirketin durumunda düzelme olacak mı göreceğiz.

4. Adil sayfası benim için şimdilik kapanmıştır
    İlerleyen günlerde umarım tekrar görüşürüz
    Bol kazançlar dilerim

5.  Alıntı Originally Posted by server Yazıyı Oku
    Böyle giderse 100 ler kulübünü terk edecek kalemci. Spekülasyonla yükselmesi dışında bir çıkış beklemiyorum. İyilik meleği de gitti şirketin durumunda düzelme olacak mı göreceğiz.
    Tehlikeli sulara geldik. TEB Elini boşaltırsa korku filminden beter olur adel tahtası. Gerçi TEB deki bu kadar malı bu fiyattan kim alır o da ayrı bir soru.

6.  Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    Adil sayfası benim için şimdilik kapanmıştır
    İlerleyen günlerde umarım tekrar görüşürüz
    Bol kazançlar dilerim
    merhaba adel

7. Yeni ceo güzel iş çıkarmış. Şirket bu performansı devam ettirebilirse gelecekten umutlu olabiliriz. Tabiki en önemlisi Ekan Köse topladığı hisseleri ne zaman ve hangi fiyattan elden çıkaracak. Fiyat için belirleyici olacak en önemli etken bu.

8. Güzel bilanço.
    İlk hedef 235
    Sonraki hedef 372
    1035 veren hisseyi benden alır.
    Bol kazançlar
    2 Milyar Dolar

Sayfa 51/103 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız