Sayfa 6/101 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon
Arama sonucu : 808 madde; 41 - 48 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1. Türkiye’de 1 milyon (Suriyeli) çocuk doğdu. Bunlar bizim çocuklarımız. Onları nasıl entegre ederiz bunu düşünmemiz lazım.

Sağlıklı beslenebiliyor mu? Eğitim alabiliyor mu?

Siz aşama aşama entegre ederseniz elbette olur.

— CHP Milletvekili Gürsel Tekin | Deutsche Welle

Iktidar zaten birakmiyor muhalefette boyle takilirsa bu cocuklari kim entegre edecek ulkeye tarihine ADEL YAPACAK .

Meb ile gorus ozel seriler hazirla .. bebekler icin ozel oyuncak uret oyun uret entrgreyi gerceklestir .

Her an bir hikayen varda uyanık yoneticin yok

2. aile bakanligi ile 5 yas alti icin okula gidenler icin meb ile gorus . Odenek al dagıt . Oyundan zevk alan cocuklar o kulture ait olur . Ozel seriler hazırla adaptasyon benlik tuh kazandirmak icin sonrada genele yay

3. Harika fikirler. Bir sınıf öğretmeni olarak söylüyorum. Gerçekten harika örneğin; Türkçe Arapça konuşan bir oyuncak hem bizi hem de bu çocuklarda entegre için mükemmel olur. Arapça bilmiyoruz çocuk Türkçe bilmiyor ve genellikle Suriyeli bir öğrenci 2 yıl 1.sınıfta bırakılarak eğitimine devam ediyor. Bu hem devletim için hem de öğrencim için korkunç bir kayıp. Çok zor olmasa gerek

4.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    aile bakanligi ile 5 yas alti icin okula gidenler icin meb ile gorus . Odenek al dagıt . Oyundan zevk alan cocuklar o kulture ait olur . Ozel seriler hazırla adaptasyon benlik tuh kazandirmak icin sonrada genele yay
    teşekkürler

5. Son yazim sizleri rahatsz etmeyecegim 5 senedir soyluyoruz ancak hicbirsey olmuyor

En buyuk kolejler kendi kirtasiyesini acma yoluna gidiyor bazilari actı . Diger buyuk kurumsal kolejde gecen hafta ici toplantida bizde bu sekilde acsak nasil olur diye tartisti bu kolejler kampus seklinde 1000 ile 1.500 arasi ogrencileri var .

Okdr bos ki kirtasiye sektoru kendinize cevrenize sorun kirtasiye isiniz olsa nereye gidersiniz diye . Kimsenin aklina gelen bir yer yok . Oyuzdendir biz 5 senedir en azindan sehir icinde veya avm de bir magaza sart dedik akla gelsin diye . Bu proje olsaydi ben inaniyorum satislar %30 daha ivmelenirdi .

Bu bosluklar kapatilmali . Yakinda metaverse cagina giricez ne gibi calismalar var acaba . Buna yonelik neler yapabilirler pandemi yasandi eller kollar baglanip kaldi . Bir daha kalmamak icin metaverse e ayak uydurulmali arge yapilmali

Bunlar bosluklar ve 5 senedir yazip cizdigimiz seyler .

Konsol oyunlari trt cocuk lisansi cizgi filmlerin oyuncagi degil oyunu olmali .

Her sehirde buyuk kirtasiyeler akla ilk gelecek yerler olmali .

Benim gordugum bu . Belki birilerine fikir verir diye yaziyoruz ama bos 5 sene oncede aynisini yazdik sonuc bu enflasyon ve inanilmaz nufus artisinda inanilmaz gerilemeler gorduk .

Potansiyeli kullanmak onemli

Saygilar herkese

6. Suan cayirova sekerpinar da 36 bin metrekare ticari arsa 250 civarina gidiyor . Uzerine kurulu bina ve icerdeki techizat avrupanin en iyi ve en modern fabrikasi 20 milyon dolar iceride makina techizat olsa sadece kurulu fabrika degeri 570 milyon lira . Piyasa degeri 550.milyon .

Komedi resmen .

Dun baya inceleme yaptm 1500 kelima com Uzerinde gercekten profesyonel bir calisma ancak herzamanki gibi izlenme.orani 300 500 en fazla icerik hazirlayan selcuk sirin anlatimi 40 bin izlenme ... meb ile anlasmasi varmi bilmiyorum birkac okul oncesi yoneticilerine sordum haberimiz yok dedi 1500.kelime com dan .

Bukdr profesyonel akademik bir proje meb ile.ortak calismada yurutulebilir fazla kitleler icin .

Yeni cikardiklari kalemleri begendim uc silgi kalem takimi guzel 👍👍

Iyi niyet var ama yayilma yok . Turkiye 81 il .

Arsa degerine sirket hisse si veriyorlar

Bir babayigit vurup elinden almiyor . Bilancoda da isik gorunuyor gibi umarim yanilmayz

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    984
    Mekânın sahibi Sn Acemşah #ADEL hiç olmadığı kadar hazır sanki. Bi habere bakar inşallah.

8. Bedava 34 milyon dolara toplamaya devam . Vade 2025 . Bilanco ışık veriyor bana . 600 milyon fuar + 50 milyon ara satıs multeci ihaleleri ile yili 650 milyon ciroda kapatmasini bekliyorum

100 milyonda kar bekliyorum .

Yat tav degildir

Sayfa 6/101 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •