Sayfa 84/106 İlkİlk ... 3474828384858694 ... SonSon
Arama sonucu : 843 madde; 665 - 672 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by fzcan Yazıyı Oku
    Efendiler, 800 görmese dahi zaten 300-400 olurdu en kötü...

Niye mi? Az lotu var, yüksek kâr var, dünya markası...gibi birçok beklentisi var demi, acamsahi var ...varda var ...😉

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Benim bir etkim yok. Fiyatın oluşması için hiç bir cabamda yoktur. Ancak bu fiyattan 500 lira aşagısını mantıklı bulmuyorum
    Bu sebeple de bugun az alım yaptım yarın öbür gün her gün az az ... Gücümüz yettiğince .
    Borsanın çeşitli yüzü vardır bu viop vadeli piyasalar halka arz ponzisi piyasaları bozdu yeni borsa severleri fena sevdiler seviyorlar.
    Adel özelinde UNICEF harici wallmart ve bağlısı mağaza ile internet sitelerinde satışa çıkmak değerli bir şey hakeza dünyanın Ikea magazalarında yer almak büyük bir ivme global bir dönüşümün son halkalarıdır.
    Mısır'da üretim tesisi Türkiye de satın almalar holdinge bağlı şirketlerin Rusya operasyonlarını güçlendirmesi, Secim döneminin başlaması Adele artı yazacak olgular. Enflasyon muhasebesi uygulamasının devreye girecek olması, atılımların gercekleştirmek için sermayenin artırılması da artık şart.
    Kısaca gördüğğm 700.. 800 liradan üç beş lot almış vatandaşı korkutmak ve malları geri almak için yapılan bir operasyon... Fiyat düşüyor ancak pek satandada yok panikleyen küçük yatırımcı hariç.
    Velhasıl bugun almaya başladığım lotları 1570 liradan satacağım.
    Borsada halka arz başka bir şeye dönüştü adel içi boş bir yükleme yapmadı hak eden bir yukselişti..
    Bu yılki kar rakamı ile 2024 ilk üç aylık karın eşit olabileceğini 500 milyonlar dolaylarında gelmesini bekliyorum.

Stan satsın alan alsın hayırlı olsun...
    2 Milyar Dolar

2. Birde sayın genel müdür son demeçinde büyük bir tüyo vermiş ki bunu pandemi döneminde dile getirmiştik.
    Müdür bey ünvanımızda adımızda adelin yanına eğitim teknolojileri a.ş iyi gider diyerek.
    Pandemi döneminde bu online interaktif eğitim platformu ihtiyaçı çok belirginleşmişti;
    Bu ihtiyaç bugunde had safhada, sosyal medyada her önüne gelen ders anlatıyor yalan yanlış eğitim formallerinin dışında.
    Çocuklar ders mi öğreniyor alay etmeyi mi argoyu mu belli değil.
    Bugün 1 saatlik matematik özel dersi için 500 ila 750 TL arasında para isteniyor.

Adel 1500 kelime comda işbirliği yaptığı online interaktif eğitim platformu gibi bir yapı kurarsa ilkokul ortaokul ve liseler için aylık 1000 TL gibi cüzzi bir üyelik ücreti ile 1 milyon öğrenciye ulaşıp derinlemesine kaliteli eğitim sunabilir.
    Müdürün bu demeçindeki tüyo oldukça değerli.

Bir eiğitim kalmıştı zaten pandemi onu da götürdü. Sağlıkta muayene olmak büyük şans..
    Bu enflasyonist ortamda ne otomobil ne gayrimenkul ne enerji hissesi ayakta sağ kalabilir
    Biraz adel biraz sağlık azda gıda.. gerisi hikaye...
    Bol kazançlar dilerim.
    2 Milyar Dolar

3. Son olarak şunu da paylaşalım;
    Adel'in Rusyada üretim merkezi kurma isteği yıllardır mevcut, Avrupalı bir çok markanın pazardan cekilmesi, rusya pazarında adelin yeni pazarlama stratejisi aynı zamanlamaya denk geldi, Ruslar Cin ve uzak doğulşu kırtasiye ofis malzemeleri ithalatınında yasaklanması görüşüyorlar ve yurtiçi üretimi teşvik etmek istiyorlar bu konuda Mısırdan önce Rusyada bir üretim tesisi gündeme gelebilir diye değerlendiriyorum. Rusların kültürlerinden gelen Resim heykel malzemelerine olan talebi bence bu ülkede yatırım yapmaya değer.

https://www.bfm.ru/news/536135
    2 Milyar Dolar

4. foruma ara sıra göz atarım arkadaşlar .AĞUSTOS ayında ayrılmıştım FAKAT TAMAMEN KOPMUŞ DEĞİLİM bir zaman diliminde tekrar dönmeyi düşünüyorum . SELAMLAR VE BOL KAZANÇLAR DİLERİM

5. Müdür Bey yılın CEO su seçilmiş patron Tuncay Bey'in resmi instagram hesabıda bunu kutlamış.
    Müdür artık değil Rusya mısır amerikada bile fabrika tesis şirket kurma iznini patrondan alacak güce ulaşmıştır.!
    Hesapları buna göre ayarlamak lazım!
    2 Milyar Dolar

6. Garantiden birisi 360’a 80k lot koydu, satış eridi bir daha 80k koydu. Bugün şu ana kadar 139k lot satılmış bu kademeden

7. 360 tl fiyattan 125.000 adet işlem yapıldı. İlginç bir gün. Gün sonu ne olacak bakalım.

8. ilginç şeyler oluyor.....

garanti 200000 lot dayadı 360 tl ye.......

neler oluyo tam ivmelenecekken kesiyolar kağıdın önünü.

https://ibb.co/jZ8wxkb

Sayfa 84/106 İlkİlk ... 3474828384858694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •