Sayfa 95/105 İlkİlk ... 45859394959697 ... SonSon
Arama sonucu : 834 madde; 753 - 760 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1. haftaya yönetim kurulu toplanacakmış bakalım ne haberler gelecek bilançoyada az kaldı.......bu haftaki düşüş umarım sondur......eğer haberler iyiyse yükseliş başlar kanaatimce....

2. Tehlikeli sulara döndü yine. Buralardan daha aşağılara inmesi hoş olmaz.

3. Onayın da tadını kaçırıyorsun spek emmi

4. Hisse tavan çekti ancak buralarda in cin top oynuyor.

5. İsmini veremeyeceğim Dünyanın en büyük Parekende şirketlerinden biri ile yapılan satış ve ürün üretim hattı anlaşması hayırlı uğurlu olsun! devamlarını da dileriz!

Bol kazançlar dilerim!
    2 Milyar Dolar

6.  Alıntı Originally Posted by Huzur Yazıyı Oku
    acemşah abi.......

unıcef 2024 eğitim ihale takvimi açıklanmış.........1.çeyrekte bir sürü recratıon kıts,scholl kıts ihalesi var.......bunlar ihaleyemi çıkacak abi nedir nasıl işler bu süreç......

https://www.unicef.org/supply/media/...dar%202024.pdf
    Evet ihale olacak, Adel'in Ünicef anlaşmasındaki ürünleri belli bir ürün ve 2 yıl zaman süreli, Kutular içinde bir çok ürünler ekipmanlar mevcut. Bunlar ise başka ve benzer ürün ihaleleri, Ünicefe bunlar içinde Adel tarafından teklif verileceğini düşünüyorum zaten müdür bey demişti ünicef ile olan işbirliğimiz artacak derinleşecek ve büyüyecek diye. Adel bu global üretici kırtasiye alanındaki ürünlerden çoğunun ihalesini alabilir gibi duruyor.
    2 Milyar Dolar

7.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    İsmini veremeyeceğim Dünyanın en büyük Parekende şirketlerinden biri ile yapılan satış ve ürün üretim hattı anlaşması hayırlı uğurlu olsun! devamlarını da dileriz!

Bol kazançlar dilerim!
    unicefle yapılan anlaşma üzerine bir de dünyanın en büyük Parekende şirketlerinden biri ile yapılan satış ve ürün üretim hattı anlaşmasını Müdür Bey söyledi, adel 2.tavanda duramadı bugün..700 e 800 e vermediğimiz adel için tahatada 1000 liraya iknaya çalışıyorlar bence.. 3000 bin liralara daha hangi haber ve gelişmeyle gideceğiz..

Piyasanın ve bir sürü sektörün mal pazarlamak için kırk takla attığı bu alemde bayisi olan kırtasiyecim; adel/faber bize istediği fiyatı dayıyor, siparişlerimize gayet tok satıcı davranıyor dedi.. Gel gör tahta banamısın demiyo..3 bini onun olsun 1000 liraya razı duruma geldik..
    Şuraya bakar mısın ikinci tavanı üst üste çok görüyor bize!!

Sayfa 95/105 İlkİlk ... 45859394959697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •