Sayfa 11/105 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon
Arama sonucu : 835 madde; 81 - 88 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1. Gerçekten inanılır gibi değil,endeks nerelere geldi hala düşüyor.

2.  Alıntı Originally Posted by NOIR Yazıyı Oku
    Sn Şakir
    Sizin görüşünüze göre altı aylıkda kar açıklarmı?
    Ben 5 senedir buralardayim en yuksek gordugum kar 3 milyon 5 milyon .

Benim sirket yonetimine zerre guvenim yok . Ticarethane degil dernek hayir kurumu gibi isletiliyor . 20 30 cocuk toplayip belirli zumrelerden paylanco oynatiyor iz birakiyor iyilik yapiyor .

Ben hissemi cöpe attim artik . Evet zarar %500 minimum 5 yilda . Araba alsan kazanirmisin evt arsada evt . Borsada baska hissede evt .

Yilbasindan bu tarafa borsa daki hisselere bak kim ne prim yapmis buda heralde %25 30 dusmus .

Sasirilacak brisey yok benim acimdan yorulduk tukendik ama bugun bile paylanco oynatip iz biraktik . Hayir kurumuna donduk belki sevap kazanmisizdir.

Yapabilecegimiz birsey varmi yok . Basarisizlik herturlu ortadami evt . Sahibi memnunmu , olmasa zaten 10 yildir orda durmaz .

Bizlik bise yok artik ne hali varsa gorsunler .

https://ibb.co/sbf66CT
    HSBC İZLENMELİ

4. 2022/3 bilanco sayfa 33 .

Euro ve dolar kuru %20 yukari olmasi halinde 12milyon tl gelir yazar .

33 milyon dolar toplamaya devam

Ahmakları uyutur ancak .

5. Pandemininde dibinde 33 m.dolar pd ile .

Doviz artisida kar yansıyor . 600 milyon fuar satısı var kaldi 6 ay 2022 sonuna .

Basmaya devam toplmaya devam

6. 2017 yılında A Adel markasini tescil ettirmisti elektronik isine girecekti . 2017 yilinda 23 liradan 15 liraya gelince herkes bedava diyordu .

Carrefourn teknosa sı gibi migorsunda adeli olurmu elektronikte deniyordu .

5 sene sonra hala 23 lirada 5 yilda verdigi 50 60 kurusluk temettuler oldu .

Ne elektronik ne birsey var elde .

Rusya işi buyuk firsat suanda , ihracat bitik 800 bin tl var yok . Iceride 5 yildizli otel gezip fuar da ucuz kalem satmakla nereye kdr surer bu iş .

Cok zor

7. 2017 yilinda 120 milyon dolardan islem goren adel bugun 32 milyon dolar . Yapilan isler yapilamayan isler daha dogrusu erimenin habercisiymiş

8. Adel in arsası pendik kaynarcaya 15 dakika mesafede 19 km

Sayfa 11/105 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •