Sayfa 74/105 İlkİlk ... 2464727374757684 ... SonSon
Arama sonucu : 834 madde; 585 - 592 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    992
    Bu dediğinizi gerçekleştiren kaç hisse vardır. Ona kalsa herkes kayipta dolar karşısında. 3 5 hisse hariç. Dolar enflasyon karşısında masalları da bitmek bilmedi
     Alıntı Originally Posted by spider3 Yazıyı Oku
    Hacı şakir bir diğer hisselere bak bir dolar bak bir de ülke ekonomisine ama sen anlayamazsın ki o kapasitede sen de olsa ne olduğunu anlaman lazım dı,başkaların ağzından konuşma bari....

2.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Bu dediğinizi gerçekleştiren kaç hisse vardır. Ona kalsa herkes kayipta dolar karşısında. 3 5 hisse hariç. Dolar enflasyon karşısında masalları da bitmek bilmedi
    bir sürü hisse var onlarca,görmemek imkansız,dolar enflasyon masal değil sen başka ülkede mi yaşıyorsun ,hiç bir şey bilmiyorsan benzin fiyatına bak,dolar kendi kendine fırlamadı azıcık okuyun bilgili olun,

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    992
    Siz bu süreçte sermayenizi bi o kadar artırabildiniz mı? Biz adel ile 50 kat kazandık nerdeyse. Siz ne yaptınız bunu beğenmediğinize göre ...
     Alıntı Originally Posted by spider3 Yazıyı Oku
    bir sürü hisse var onlarca,görmemek imkansız,dolar enflasyon masal değil sen başka ülkede mi yaşıyorsun ,hiç bir şey bilmiyorsan benzin fiyatına bak,dolar kendi kendine fırlamadı azıcık okuyun bilgili olun,

4. Borsa da her şirket maalesef ederine gelmiyor yada gelemiyor. Ama mevcut bilanço değerlerine göre adel kalemin şu anki fiyatının pahalı olduğunu hepimiz biliyoruz. Gelecekte astronomik karlar oluşur veya başka beklentilerle fiyat daha da yükselir bunu da kimse bilemez. Bu fiyatları göreceğini 1 yıl önce çok az kişi tahmin edebiliyordu. Fiyatın durmadan yükselmesi de mümkün değil. Sonuçta bir yerden dönmesi gerekiyordu ve döndü. Şimdi düşüşün nerede duracağını tahmin edebilmek önemli. Görünen usul usul fiyatın aşağı çekildiği. Malı boşaltacaklar mı, hangi fiyat aralığında boşaltacaklar ve bunun sonuçları nasıl olacak hep birlikte göreceğiz. Riski düşürme zamanını iyi ayarlamak gerekiyor. Bol kazançlar.

5. ekan köse

genel kurul tutanaklarından baktım.........2 milyon lota sahip.....ve gecen seneden buyana toplamış......

muhtemelen tebdeki 2 milyon lot bu şahsa ait.........ve takaslardan gördüğümüz lotlar yerinde duruyor......

bu kadar lotu satmak istese bu sığ tahtada nasıl satacak.......neye güvenerek bu kadar lota sahip oldu....

bu kadar lotu ancak bedelsiz gelirse rahatca verebilir.........ben açıkcası bu piyasada bu kadar lotu sebebsiz topladığını düşünmüyorum.........vardır bi bildiği.........

umarım bir an önce şu beklenen bedelsiz haberi gelirde istediğimiz rakamlara geliriz.....

https://ibb.co/sCZMCYY

6.  Alıntı Originally Posted by Huzur Yazıyı Oku
    ekan köse

genel kurul tutanaklarından baktım.........2 milyon lota sahip.....ve gecen seneden buyana toplamış......

muhtemelen tebdeki 2 milyon lot bu şahsa ait.........ve takaslardan gördüğümüz lotlar yerinde duruyor......

bu kadar lotu satmak istese bu sığ tahtada nasıl satacak.......neye güvenerek bu kadar lota sahip oldu....

bu kadar lotu ancak bedelsiz gelirse rahatca verebilir.........ben açıkcası bu piyasada bu kadar lotu sebebsiz topladığını düşünmüyorum.........vardır bi bildiği.........

umarım bir an önce şu beklenen bedelsiz haberi gelirde istediğimiz rakamlara geliriz.....

https://ibb.co/sCZMCYY
    Sn Huzur,
    Bütün yazdıklarınıza katılıyorum.Bir kağıdın sana göre ederi varsa,endeks gittiği halde o gitmiyor yada düşuyorsa demekki hedefler çok yüksektir,Adelde birsuru beklenti var 52650 lot , hedefe kadar devam.

7. yine kredili işlemler ve açığa satış yasağı gelmiş.....

her ay gelmeye başladı.....bunu önlemek lazım......

bu sağlıksız fiyat hareketlerinden herkes şikayetçi başta genel müdürümüz oğuz bey......

o zaman gereğini yapın bedelsizi bir an önce gündeminize alın.....

8. ADEL.E Hissesi 27/09/2023 tarihli işlemlerden (seans başından) 26/10/2023 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecek.

Paraşütsüz düşmeye devam ediyor. Görünen o ki X li sitedeki paylaşımlarla ortaya atılan, hisse fiyatı ile ilgili yalan içerikler tahtaya yeni alıcı çekemiyor. 485 Tl nin altı bana göre dipsiz kuyu. İzlemeye devam.

Sayfa 74/105 İlkİlk ... 2464727374757684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •