Sayfa 96/103 İlkİlk ... 46869495969798 ... SonSon
Arama sonucu : 819 madde; 761 - 768 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by çotanak Yazıyı Oku
    unicefle yapılan anlaşma üzerine bir de dünyanın en büyük Parekende şirketlerinden biri ile yapılan satış ve ürün üretim hattı anlaşmasını Müdür Bey söyledi, adel 2.tavanda duramadı bugün..700 e 800 e vermediğimiz adel için tahatada 1000 liraya iknaya çalışıyorlar bence.. 3000 bin liralara daha hangi haber ve gelişmeyle gideceğiz..

Piyasanın ve bir sürü sektörün mal pazarlamak için kırk takla attığı bu alemde bayisi olan kırtasiyecim; adel/faber bize istediği fiyatı dayıyor, siparişlerimize gayet tok satıcı davranıyor dedi.. Gel gör tahta banamısın demiyo..3 bini onun olsun 1000 liraya razı duruma geldik..
    Şuraya bakar mısın ikinci tavanı üst üste çok görüyor bize!!

Bilemiyorum bunları ben söylemiyorum Müdür Bey söylüyo, ispatı olmayan şeyleri yazmayız böyle!

işte Müdür bey, alanında Dünyanın en büyük perakendecisi ile anlaşma yapıldığını açıkladı unicef anlaşmasının derinleşmesinden bahsetti..

Aşağıdaki linkte bulabilirsiniz... 13... 14 dakikada bahsediyor!
    kimi 1000 liraya tav olur kimi 3000 bin kimi 5000 kimine dünyalar yetmez! herkesin hedefi kendine!

Bol kazançlar dilerim..!

https://open.spotify.com/episode/4n2...b69df6c743485d
    2 Milyar Dolar

2. Müdür konuşmaya başladıysa tedbirli olmakta fayda var. Fiyat açısından pek hayırlı olmuyor konuşması.

3.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Bilemiyorum bunları ben söylemiyorum Müdür Bey söylüyo, ispatı olmayan şeyleri yazmayız böyle!

işte Müdür bey, alanında Dünyanın en büyük perakendecisi ile anlaşma yapıldığını açıkladı unicef anlaşmasının derinleşmesinden bahsetti..

Aşağıdaki linkte bulabilirsiniz... 13... 14 dakikada bahsediyor!
    kimi 1000 liraya tav olur kimi 3000 bin kimi 5000 kimine dünyalar yetmez! herkesin hedefi kendine!

Bol kazançlar dilerim..!

https://open.spotify.com/episode/4n2...b69df6c743485d
    dinledim konuşmayı....abi bunlar neden kapa bildirilmez ne kadar önemli haberler.....sağdan soldan buluyoruz hayret........birde endonezyadan fabrikayı denetime gelmişler acaba uzak doğu firmasımı....kendi adel çalışanlarıda bilmiyormuş.......gayet ketumlar.........meb ihalesinide alma ihtimalleri yüksekmiş.......haberler çok ama kapta bişey yok.......

4.  Alıntı Originally Posted by Huzur Yazıyı Oku
    dinledim konuşmayı....abi bunlar neden kapa bildirilmez ne kadar önemli haberler.....sağdan soldan buluyoruz hayret........birde endonezyadan fabrikayı denetime gelmişler acaba uzak doğu firmasımı....kendi adel çalışanlarıda bilmiyormuş.......gayet ketumlar.........meb ihalesinide alma ihtimalleri yüksekmiş.......haberler çok ama kapta bişey yok.......
    Bazı haberleri fazla dillendirmemek gerekir sn. huzur

5. Ne oldi anlayan varmı

-5 den + 5 e oradan tekrar eksiye

Saman Alevi gibi

6. Bu saçma hareketlerin sonu açığa satış, brüt takas, tedbir vb. yasaklara gider.

7. X'li sitede fantastik hedefli grafikleri sıkça paylaşmaya başladılar. Yeni bir aksiyon gelecek gibi. Umarım yukarı yönlü olur.

Sayfa 96/103 İlkİlk ... 46869495969798 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •