Sayfa 27/103 İlkİlk ... 1725262728293777 ... SonSon
Arama sonucu : 820 madde; 209 - 216 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1. kağıt tavan kapamış daha ne istiyonuz gençler...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    30 Ağustos Zafer bayramı kutlu olsun eylül aynı Adel ayı oksun inşallah
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

3. fiyat tl bazında zirvede ve okulların açılmasına az kaldı. beklenti gerçekleşti bahanesiyle yeni bir ele verme operasyonuna karşı dikkatli olmak lazım. 10 yılda para basan şirketten borç içinde yüzen şirkete döndü oyuncakçı. kimin sayesinde olduğu hepimizin malumu (bknz. iyilik meleği ve ekibi). bim ve şok markete tepeden bakan yönetim şimdi bunlara fason iş yapıyor. yıllardır akıntıya karşı kürek çekiyorlardı, sonunda piyasa pes dedirtti.

4.  Alıntı Originally Posted by server Yazıyı Oku
    fiyat tl bazında zirvede ve okulların açılmasına az kaldı. beklenti gerçekleşti bahanesiyle yeni bir ele verme operasyonuna karşı dikkatli olmak lazım. 10 yılda para basan şirketten borç içinde yüzen şirkete döndü oyuncakçı. kimin sayesinde olduğu hepimizin malumu (bknz. iyilik meleği ve ekibi). bim ve şok markete tepeden bakan yönetim şimdi bunlara fason iş yapıyor. yıllardır akıntıya karşı kürek çekiyorlardı, sonunda piyasa pes dedirtti.
    Sn Server merhaba,
    Ben dokuz aylıkda güzel bir Bilanço bekliyorum.
    Fuar satışlarının tamamı bu dönemde teslim edilecek,168 milyon TL Suriyeli çocuklarla ilgili aldığı ihale 2 Eylül teslim edilecek,ne dersiniz ?

5.  Alıntı Originally Posted by NOIR Yazıyı Oku
    Sn Server merhaba,
    Fuar satışlarının tamamı bu dönemde teslim edilecek,168 milyon TL Suriyeli çocuklarla ilgili aldığı ihale 2 Eylül teslim edilecek,ne dersiniz ?
    Merhaba Sn. Noır,
    suriyeli çocuklarla ilgili aldığı ihale konusunda bilgim yok. ciddi anlamda kar getirecek ciroları zincir marketlere mal vererek yakalayabilirler diye düşünüyorum (sürümden kazanarak). çünkü fuarlarda yapılan satışların kar marjları eskisi gibi değil ve adet bazında eski satışların çok gerisinde kaldıklarını tahmin ediyorum. şirket yönetimi satışların düşmesini pandemiye bağladı ama pandemi öncesi adet bazında satışları açıklamayı bırakmışlardı zaten. zarar ettiği dönemlerde ve borç içinde yüzerken kar dağıtımı yapılması güven sarstı bence. hisse fiyatı yükselse bile ben tedbirli davranmaktan yanayım. bol kazançlar.

6.  Alıntı Originally Posted by NOIR Yazıyı Oku
    Sn Server merhaba,
    Sn. Noır merhaba,
    168 milyon TL lik ihale ilgili bir açıklama bulamadım ben. Bununla ilgili detay paylaşmanızı rica ediyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by server Yazıyı Oku
    Sn. Noır merhaba,
    168 milyon TL lik ihale ilgili bir açıklama bulamadım ben. Bununla ilgili detay paylaşmanızı rica ediyorum.
    Sn Server
    Fotoğraf eklenmediği için bu şekilde yazıyorum.
    Ekap ihale no:2022/378254
    iki adet ihale toplamı:168.374.840.- TL
    Suriyelilerin çocukların eğitim sistemine entegrasyonu ile ilgili.

8.  Alıntı Originally Posted by NOIR Yazıyı Oku
    Sn Server
    Fotoğraf eklenmediği için bu şekilde yazıyorum.
    Ekap ihale no:2022/378254
    iki adet ihale toplamı:168.374.840.- TL
    Suriyelilerin çocukların eğitim sistemine entegrasyonu ile ilgili.
    Teşekkür ederim Sn.Noır
    2 Adet sözleşme bedeli toplamı yaklaşık 120 milyon TL olarak gördüm ben. Bayağı fiyat kırarak ihale almışlar. Yıllardır beceriksizce iş yaptıkları için ihaleden zarar ederler mi acaba diye düşünüyorum.

Sayfa 27/103 İlkİlk ... 1725262728293777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •