Sayfa 98/103 İlkİlk ... 488896979899100 ... SonSon
Arama sonucu : 819 madde; 777 - 784 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1. Adel 435 milyon kar hayırlı uğurlu olsun.
    2.260 milyar ciro.

Borsanın en iyi bilançosu bu yıl için . Esas olay 2024 3 aylıklarda baslıyor 3 aylıkta 2 milyar ciro ve 500 milyon kar artık beklentiler dahilinde...
    Bol kazançlar dilerim.!
    2 Milyar Dolar

2. Kök cılamay, çer külmez....
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    985
     Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Adel 435 milyon kar hayırlı uğurlu olsun.
    2.260 milyar ciro.

Borsanın en iyi bilançosu bu yıl için . Esas olay 2024 3 aylıklarda baslıyor 3 aylıkta 2 milyar ciro ve 500 milyon kar artık beklentiler dahilinde...
    Bol kazançlar dilerim.!
    Piyasa karar versin Sn. Acemşah Bilançonun güzel mi olup olmadığına

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Selamlar,

TMS29 uygulanmamış 2023 Hedef Beklentilerinin gerçekleştirildiği görünüyor. İlgili bilgiler "Adel 2023 Bilgilendirme Notu" olarak firma tarafından paylaşılan dokümanda sunulmuş. KAP'tan edinebilirsiniz.

Ben olumsuz bir durum göremiyorum satış için, düzeltme olur ancak.

Açıkcası pazar artışı ve Unicef iş birliklerini de düşününce, daha da aşağı gelmesi pozisyon artıma ve orta/uzun vade bekleyebilecekler için pozitif bile olabilir.

Şahsi görüşlerimdir asla al,sat,tut tavsiyesi değildir.

5. ADEL KALEMCİLİK&EĞTİM SANAT BÜRO TEKNOLOJİLERİ A.Ş Hayırlı uğurlu olsun.

6000 kırtasiye noktasında tablet bilgisayar cep telefonu yazıcı teknolojik gözlük vb vb ürünlerin satışı pazarlanması..... satışı şirkete büyük bir ivme kazandıracaktır.

Bol Bol Tavanlar Dilerim!
    2 Milyar Dolar

6.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    ADEL KALEMCİLİK&EĞTİM SANAT BÜRO TEKNOLOJİLERİ A.Ş Hayırlı uğurlu olsun.

6000 kırtasiye noktasında tablet bilgisayar cep telefonu yazıcı teknolojik gözlük vb vb ürünlerin satışı pazarlanması..... satışı şirkete büyük bir ivme kazandıracaktır.

Bol Bol Tavanlar Dilerim!

abi ceo neler söyledi öyle.........senin dediğin adel eğitim ofis teknoloji dönüşümü olacakmış....ortaklık yapılacak dünyanın en büyükleriye tetiği çekmek üzereyiz dedi.......dahada çok şeyden bahsetti.....şimdi tekrar dinleyecem...

7.  Alıntı Originally Posted by Huzur Yazıyı Oku
    abi ceo neler söyledi öyle.........senin dediğin adel eğitim ofis teknoloji dönüşümü olacakmış....ortaklık yapılacak dünyanın en büyükleriye tetiği çekmek üzereyiz dedi.......dahada çok şeyden bahsetti.....şimdi tekrar dinleyecem...

Bu eğitim büro teknolojileri işlerinden biz bahsedeli 3 yıl geçti, geç oldu ama oldu, tablet telefon VR Gözlük, bilgisayar, yazacı, toner vb... 6000 kırtasiye satış noktası büyük bir pazar payı demek. 5 Adel daha üzerine eklemek demek!

Eğitim işlerinde profosyonel formasyonlu aidata dayalı bir interaktif yapı kurarlarsa mükemmel olur, bu konuda büyük ihtiyaç var, 1500 kelime com'u geliştirmeliler.
    Neyse hayırlısı olsun! Hem uzak doğu menşeili hemde avrupa menşeili ürünler pazara sunulacakmış.! 25 milyon öğrencinin bulunduğu pazarda büyük kazanç fırsatları mevcut.
    Gün gelecek inşallah bu elektronik bilişim işlerinin de yardımıyla hisse başına büyük temettüler verecek!
    2 Milyar Dolar

8. https://youtu.be/4DXwVF_GgmQ?feature=shared

Mudurün soylemedigi bi şey kalmis..En buyuk Arge, İvanasyon merkezimiz hisse net adel forum..
    Bunlari biz burdan olacaklar,olmasi gerekenler olarak okumustuk..müdürden duymak heyecan veriyor tabiki..

Sayfa 98/103 İlkİlk ... 488896979899100 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •