Sayfa 65/105 İlkİlk ... 1555636465666775 ... SonSon
Arama sonucu : 834 madde; 513 - 520 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1. Kısa vadede çok ciddi prim yaptı. Bugünkü kapanış yakın zaman için niyetlerini az çok belli eder. Şahsi fikrim 600 tl nin altı kısa vade için sıkıntıyı artırır. Nihayetinde beklediğimize değen bir getiri verdi adel. Tahtanın sahibi belli. Gelecekte fiyatın seyrini hisseyi toplayan ve maliyeti neredeyse sıfır olan ilgili kişinin dışında kimsenin bileceğini sanmıyorum. Genel müdürün neredeyse hemen her gün ekrana çıkması da alışıldık bir durum değil. Firma kabuk değiştirmeye çalışıyor ve umarım başarılı olurlar. Herkese hayırlı kazançlar dilerim.

2.  Alıntı Originally Posted by server Yazıyı Oku
    Ceo Bloomberg Ht de canlı yayına çıktı. İhracat hamlelerinden bahsetti. Ama Unicef protokolünden hiç söz etmedi. Bu bağlantıda bahsedildiği gibi 200-300 milyon dolarlık bir hacim söz konusu ise bu işten hiç bahsetmemesi çok garip.
    Genel müdür bugün Apara kanalında saat 16.30 da canlı yayındaydı. Unıcef anlaşması için 40 milyon dolar ifadesini kullandı. En azından belirsizlik ortadan kalktı.

3. Merhaba,
    Güzel bir sunum oldu.Kapasite artışına gidilecek,ihracat iki senede en az dört kat artacak ve ürün grubunda bulunmayan ürünler için firma satın alma yoluna gidilecek görüşmeler sürüyor dedi,yalnız UNICEF olayı bizim düşündüğümüz kadar büyük olmayabilir,30-40 milyon usd olarak bahsetti.
    Sn Acemsah siz nasıl buldunuz?

4.  Alıntı Originally Posted by NOIR Yazıyı Oku
    Merhaba,
    Güzel bir sunum oldu.Kapasite artışına gidilecek,ihracat iki senede en az dört kat artacak ve ürün grubunda bulunmayan ürünler için firma satın alma yoluna gidilecek görüşmeler sürüyor dedi,yalnız UNICEF olayı bizim düşündüğümüz kadar büyük olmayabilir,30-40 milyon usd olarak bahsetti.
    Sn Acemsah siz nasıl buldunuz?
    Dün söylediklerinden cok daha fazlasını söyledi..
    UNICEF de kesin bir rakam yok müdür en az rakamlardan bahsedeyim dedi ve 40 milyon dolar rakamını vardi bununla ilgili
    Yine müdürün söylemlerine göre cıkardığım ihracat rakamı seneye en az 100 milyon dolar civarı olacagını katlanarak büyüme ve bu yılı nette 1.7 milyar ciro olacagından dolayı tahmin etmekteyim.
    Kapasite artışı Mısır'da üretim iması ve şirket satın almaları bir borsacının isteyebileceği en degerli seyler tabi bu bedelsiz sermaye artırımı da yakında getirecektir 23 milyon sermaye artık cuvala sığmıyor %2500 dolayında bir sermaye artışı artık şart..
    Bu acıdan ve hissedeki teknik veriler ve beklentilere baktığımda seneye bir hisse için yaklaşık 150 TL kar bekliyorum ve beklentiler teorisine göre adil hisse fiyatı şu an 1570 lira civarıdır. Ve yakında 1000 li rakamların üzerinde oluruz ve bedelsiz acıklanırsa hiç hayal edilmeyen rakamları görebilir..

Adel ana hissem ve yan hisselerim de segyo ve TNZPT saflık segyoda 12.80 TNZPT de bugun 40 lira olmasına karşın adel satıp TNZPT almadım Arzum ve gentaşı satıp 355lira hedefimle TNZPT aldım ..
    Adelde 1050 olmadan satmam sözümü tuttum ve müdürün bu açıklamaları dan sonra bu 1050 rakamı daha da yükselecek gibi duruyor.
    2 Milyar Dolar

5. Adele yatırım yapan bugüne kadar kazandı... Orta ve uzun vadede Adele yatırım hep kazandı bundan sonrada kazanmaya devam edecektir..
    Satışlarımız katlarak artıyor bu yıl için 1.7 civarı net satış acıklayaxagız.. 3 vardiya calışıyoruz mal yetiştiremiyoruz stoklar bitti elimizde mal olsa bir bu kadar daha satış yapardık vs vs diyen müdürün daha ne demedi bekleniyor bilmiyorum.

Fatih kalemi satın aldılar işte bir iki kozmetik firması da güzel olur...
    Cok yazdık cizdik artık 1000 üzerinde tekrar yazarız ..belki de bedelsiz geldiğinde...
    Bol kazançlar dilerim.
    2 Milyar Dolar

6. kendi çalıyor kendi söylüyor,,,,

7.  Alıntı Originally Posted by spider3 Yazıyı Oku
    kendi çalıyor kendi söylüyor,,,,

8 den 800 cıkarkende kendı calıp kendı soyluyordu..keske bızde bu calgı ve soyleme daha fazla ortak olsaydık.. acemşah her platformda konusuluyor..haksız bir ovgu degıl...

8.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    8 den 800 cıkarkende kendı calıp kendı soyluyordu..keske bızde bu calgı ve soyleme daha fazla ortak olsaydık.. acemşah her platformda konusuluyor..haksız bir ovgu degıl...
    o zamanlar dolar 3 tl idi,niye onu söylemiyorsun,acenin diğer niklerinden mi yazıyorsun

Sayfa 65/105 İlkİlk ... 1555636465666775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •