Sayfa 57/104 İlkİlk ... 747555657585967 ... SonSon
Arama sonucu : 825 madde; 449 - 456 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1. Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

2. Maşallahı var akşama güzel bi kapanış olur inşallah nazar değmesin

3.  Alıntı Originally Posted by devil hunter Yazıyı Oku

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Büyük üstad Acemşah bu UNICEF anlaşmasının olabileceğini burdan 6- 7 ay önce yazdı. Cok büyük bir olay dediğinde kimse inanmadı bugün ise tüm piyasa inanmış. Herkese bol kazançlar"..

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

4. Ben bu gün vedalaştım arkadaşlar forumdaki arkadaşlara teşekkür ederim realitede 26.44 olan Adel ile 530.20 fiyat ile vedalaştık bilgi paylaşımı yapan sayın acemşaha teşekkür ederim
    Herkese sağlık ve bol kazanç dilerim

5. Adelin geçmiş yıllar faaliyet raporlarında "40 tan fazla ülkeye ihracat yapıyoruz" şeklinde copy-paste bir cümle olurdu her daim. Oysa ki gelir tablosunda ihracat 1 milyon doları bile bulmazdı. Ciddiyetsizlik ve dalga geçme olarak görürdüm bu durumu. Geldiğimiz noktada Unicef ile yapılan işlerin parasal hacmini çok merak ediyorum. Gelecek dönem mali tablolarında göreceğiz bunu. Bakalım iş hacmi ne boyutta olacak. Bugüne kadar parasal ifade içeren bir açıklama yapılmadı. Bu durumu biraz tedirgin edici buluyorum.

6. Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. acemşah abiyi tebrik ediyorum.......öngörüleri çıktı valla.....

millet almak için sıra bekliyor resmen.......nerede duracak merak ediyorum.....valla benide açıkçası ürkütüyor bu hareketler.....

adelimi sattılar bu neyin fiyatlamasıdır böyle......yada bedelsizmi yapacaklar....

beklemeye devam.....herkese bol kazançlar....

Sayfa 57/104 İlkİlk ... 747555657585967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •