Sayfa 63/103 İlkİlk ... 1353616263646573 ... SonSon
Arama sonucu : 820 madde; 497 - 504 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1. Vayyy emenuke ! Acemşah bu kağıdı 14 TL de yazmıştı, 800 olmuş !!

2.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Vayyy emenuke ! Acemşah bu kağıdı 14 TL de yazmıştı, 800 olmuş !!
    6000 ceşit ürün satıyor
    Ünicefe yılda 150..200 milyon dolar ve bir anda acılan Amerikan pazarlarına 300 milyon dolar ihracaat beklentisi mevcut
    Kozmetik hijyen temizlik malzemeleri alanlarında yeni ürünler yeni pazarlara acılımlar bekleniyor
    Şu covid bazı şeyleri geri bıraktı
    Şu an 3500 olmamız gerekirdi..
    Adel sadece kalem veya silgi değil hayata dokunan 50.000 ürün varsa 6000 tanesi adelde..
    Yakında insallah 4 haneli rakamlar gelecektir.
    Grafiklere göre artık 1500 kadar ön acık.
    2 Milyar Dolar

3. İstanbulda yaşanan sel felaketi nedeniyle maddi kaybı olan, tam da okula dönüş sezonunda kırtasiye toptancılarına gecmiş olsun diyorum.

Adel kalemcilik zayi olan kırtasiye ürünlerini biraz daha fazla calışıp üretmesi gerekecek.
    2 Milyar Dolar

4. Tüm belediyeler kırtasiye ihalelerine cıkmış, belediye secimleri öncesinde önemli bir konu, vatandaşın devasa artan kırtasiye giderlerini azaltıyorlar, ekap sitesinde irili ufaklı yüzlerce kırtasiye ihalesi mevcut hiç bu kadarını görmemiştim, tabi kamu ihale kurumuna bağlı ihale olduğu için yerli üretim şartı mevcut.
    Secimler Adel'e epeyli yarayacak gibi ..
    2 Milyar Dolar

5. Adel & Faber fabrikası Kocaeli'de dir

Sn acemşah,adelin İstanbulda deposu var mıdır?

Egerki İstanbulda deposu vb yok ve selden hiç etkilen me mış se bu Adele olumlu mu yansır?

6. acemişah kendi nikleriyle gine iyi sallıyor,

7. Ceo Bloomberg Ht de canlı yayına çıktı. İhracat hamlelerinden bahsetti. Ama Unicef protokolünden hiç söz etmedi. Bu bağlantıda bahsedildiği gibi 200-300 milyon dolarlık bir hacim söz konusu ise bu işten hiç bahsetmemesi çok garip.

8. Cok sayida isten cikarmalar varmis firmada,eksi sozlukte yazilmis

Sayfa 63/103 İlkİlk ... 1353616263646573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •