Sayfa 66/106 İlkİlk ... 1656646566676876 ... SonSon
Arama sonucu : 842 madde; 521 - 528 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by spider3 Yazıyı Oku
    o zamanlar dolar 3 tl idi,niye onu söylemiyorsun,acenin diğer niklerinden mi yazıyorsun
    çok zekısın hemende anlayıverdin...evet onun nickinden yazıyorum..dolar 3 tl ımıs...sımdı dolar 25 tl adel 600 tl an ıtıbarıyla..600/25= 24 dolar eder 1 adel .

ilkokulu matematiği ..dolar bazında 10 kat kazanmıs
    Son düzenleme : palmet; 09-09-2023 saat: 13:55.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    994
    #adel dillere düşmüş sen hâlâ lafontenden masallar okuyorsun. En komik olanı da Acemsah sayesinde sende az para kazanmamışsındır.

3.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    #adel dillere düşmüş sen hâlâ lafontenden masallar okuyorsun. En komik olanı da Acemsah sayesinde sende az para kazanmamışsındır.
    lafonten mi? andersen mi? hangisinden anlattığını tam anlayamadım... adı spider3 olduguna göre marvell de olabilir........

4.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    ben konya dayım konya şu an 5 binlerde adel de az lotum çoğu hisse de de azar lotlarım var, dolar bazında hesabını iyi yapın,burada da algı peşinde de koşmayın akıl ile kırklak kırtlağa gitmeyin,her sakallıyı da müslüman sanmayın

5. sanki diğer hisseler yükselmemiş sadece adel yükselmiş gibi algı yaratmatmak kimin işine gelir.....hisse net te azıcık ağıtları okuyon

6. Büyük üstad özdeyişi...Üç tabandan sonra satılmayacak hisse yoktur...Uzay boşluğunda son agresif tırmanışın sebebini umarım anlamıştır bazıları.Pazarlayanlar ise başka mecralarda gaz peşinde.

7. "Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında Adel Kalemcilik payları 18/08/2023 tarihli işlemlerden (seans başından) 15/09/2023 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir."

15.09.2023 Cuma günü seans sonunda tedbir bitiyor. Tahtaya etkisi nasıl olacak önümüzdeki hafta göreceğiz.

8. Bedelsiz ne zaman gelir sizce?
    2 Milyar Dolar

Sayfa 66/106 İlkİlk ... 1656646566676876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •