Sayfa 75/106 İlkİlk ... 2565737475767785 ... SonSon
Arama sonucu : 842 madde; 593 - 600 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Huzur Yazıyı Oku
    ekan köse

genel kurul tutanaklarından baktım.........2 milyon lota sahip.....ve gecen seneden buyana toplamış......

muhtemelen tebdeki 2 milyon lot bu şahsa ait.........ve takaslardan gördüğümüz lotlar yerinde duruyor......

bu kadar lotu satmak istese bu sığ tahtada nasıl satacak.......neye güvenerek bu kadar lota sahip oldu....

bu kadar lotu ancak bedelsiz gelirse rahatca verebilir.........ben açıkcası bu piyasada bu kadar lotu sebebsiz topladığını düşünmüyorum.........vardır bi bildiği.........

umarım bir an önce şu beklenen bedelsiz haberi gelirde istediğimiz rakamlara geliriz.....

https://ibb.co/sCZMCYY
    Sayın Huzur,

Mesajınıza katkı olsun diye yazıyorum. Bugün itibariyle Ekan Köse nin elinde 1.732.248 adet nominal değerli hisse var. Bu da şirket sermayesinin %7,33 üne tekabül ediyor. Aşağıdaki bağlantıdan "Sermaye ve Ortaklık Yapısı" kısmından kontrol edilebilir. Bol kazançlar.

https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bil...40e8f159dc0033

2.  Alıntı Originally Posted by NOIR Yazıyı Oku
    Sn Huzur,
    Bütün yazdıklarınıza katılıyorum.Bir kağıdın sana göre ederi varsa,endeks gittiği halde o gitmiyor yada düşuyorsa demekki hedefler çok yüksektir,Adelde birsuru beklenti var 52650 lot , hedefe kadar devam.
    Sayın NOIR,
    merakımı mazur görün lütfen. Sizin adel için hedef fiyatınız kaç TL diye sormak isterim. Bol kazançlar.

3.  Alıntı Originally Posted by server Yazıyı Oku
    Sayın NOIR,
    merakımı mazur görün lütfen. Sizin adel için hedef fiyatınız kaç TL diye sormak isterim. Bol kazançlar.
    Sn Server merhaba
    Eskiden sizinde devamlı takip ederdim ama son zamanlarda hep karamsarsınız bu yüzden yazdıklarınıza yorum yapmadım.Bana göre çok fazlabeklenti var,bedelsiz ,UNICEF,firma satın almaları,Rusya,Kuzey Amerika pazarına girmeleri bana göre bizi çok yukarılara götürecektir.9 aylık açıklandığında ben gördüğü zirveyi görür diye düşünüyorum, ben çoğunluğunu 11,82 den almıştım eklemelerle maliyet 21 TL oldu.hedefime gelince 1500.Tl altında satmam.

4.  Alıntı Originally Posted by server Yazıyı Oku
    Sayın Huzur,

Mesajınıza katkı olsun diye yazıyorum. Bugün itibariyle Ekan Köse nin elinde 1.732.248 adet nominal değerli hisse var. Bu da şirket sermayesinin %7,33 üne tekabül ediyor. Aşağıdaki bağlantıdan "Sermaye ve Ortaklık Yapısı" kısmından kontrol edilebilir. Bol kazançlar.

https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bil...40e8f159dc0033
    Sn Server
    Genel müdür %10 hisse bir yatırımcımızın elinde dedi bu Ekan bey.hisseleri Teb de fakat elindeki bir kısım hisseyi devrettiginde Teb deki hisse azalmadı aynı duruyor benim düşüncem hisseler hala onun ama neden devretti bilemiyorum,bu benim yorumum,YTD.

5. Sn Acemşah merhaba,
    Diğer kagıtlarınızda bugünkü yorumlarınızı okudum,hastaymıssınız geçmiş olsun ,sizin için olumsuz yazanlara takılmayın,bizide yorumsuz bırakmayın.

6.  Alıntı Originally Posted by NOIR Yazıyı Oku
    Sn Acemşah merhaba,
    Diğer kagıtlarınızda bugünkü yorumlarınızı okudum,hastaymıssınız geçmiş olsun ,sizin için olumsuz yazanlara takılmayın,bizide yorumsuz bırakmayın.
    hahaha kendini nasıl da ele veriyon ,ziyaretine mi gittin de hasta olduğunu gördün,çok komiksin azıcık daha gaz verde 1500 olsun hahaha

7.  Alıntı Originally Posted by spider3 Yazıyı Oku
    hahaha kendini nasıl da ele veriyon ,ziyaretine mi gittin de hasta olduğunu gördün,çok komiksin azıcık daha gaz verde 1500 olsun hahaha
    Sana ne yazmam gerekiyor bilmiyorum,senin seviyen bana göre değil.Aynı bu Hisse net de Segyo ve Tınaztepe Sağlık sayfalarına girersen kendisi hasta olduğunu yazmış.

8.  Alıntı Originally Posted by NOIR Yazıyı Oku
    Sn Server merhaba
    Eskiden sizinde devamlı takip ederdim ama son zamanlarda hep karamsarsınız bu yüzden yazdıklarınıza yorum yapmadım.Bana göre çok fazlabeklenti var,bedelsiz ,UNICEF,firma satın almaları,Rusya,Kuzey Amerika pazarına girmeleri bana göre bizi çok yukarılara götürecektir.9 aylık açıklandığında ben gördüğü zirveyi görür diye düşünüyorum, ben çoğunluğunu 11,82 den almıştım eklemelerle maliyet 21 TL oldu.hedefime gelince 1500.Tl altında satmam.
    Sn. NOIR; cevabınız için teşekkür ederim. Yukarıda saydığınız girişimlerin son aylardaki 270-827 tl yükselişinin içinde satın alındığını ve volatil hareketlerin tahtaya alıcı çekip gelenin kucağına mal bırakma amacıyla yapıldığını düşünüyorum ben. Son 2 gündür Bank-Of robotu yine iş başında. Tahtanın hali de ortada ve hala yukarı dönüş emaresi görünmüyor. Bu görüntüde iyimser olmak benim açımdan zor. Genel müdürün TV ye çıkıp fiyatı ve takası yorumlaması da (fiyat belirttiğini duymadım) doğru değil. Umarım beklentilerinizin karşılığını alırsınız. Bol kazançlar.

Sayfa 75/106 İlkİlk ... 2565737475767785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •