Sayfa 89/104 İlkİlk ... 3979878889909199 ... SonSon
Arama sonucu : 832 madde; 705 - 712 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    990
    Almak mesele değil tutmak mesele. Bundan sonrası böyle olacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Adel kalemcilikteki cevheri sadece Ekan Köse görüyor galiba.

3.  Alıntı Originally Posted by server Yazıyı Oku
    Adel kalemcilikteki cevheri sadece Ekan Köse görüyor galiba.
    yaklaşık 2 milyon lota ulaştı.......bu kadar malı toplamak için çılgın olmak lazım.......patron bi bedelli kararı alsa batırır adamı.....acaba patron adınamı topluyor merak ettim doğrusu....

4.  Alıntı Originally Posted by Huzur Yazıyı Oku
    yaklaşık 2 milyon lota ulaştı.......bu kadar malı toplamak için çılgın olmak lazım.......patron bi bedelli kararı alsa batırır adamı.....acaba patron adınamı topluyor merak ettim doğrusu....
    Her şey mümkün. Yüzbinlerce takipçisi olan fenomenler adel için grafik atıp yorum yapmaya başladılar yine. Hissedekiler ya ihya olacak yada hüsrana uğrayacak. Yaşayarak göreceğiz.

5. Bence buradaki sorun ilgili şahsın kendisi olmuş. Hisseyi ele geçirmiş, şimdi büyük parası olan bir kişi bu ortamda hisseye girmez, parasını bu şahsa emanet etmez. Benzer bir durum Alfas’ta da vardı, orada devamlı al sat yapan birisi vardı ne zaman ki ceza yedi hisse 4 ayda 4 katına çıktı. Şimdi tekrar geri geldi ve emsallerine göre geride kalmaya başladı Alfas.
    Tabi kimseyi suçlamıyorum, buradaki şahsın al sat yaptığını da iddia etmiyorum ancak durum ortada. Bana göre Adel’in yerinin daha yukarıda olması lazım ancak güven eksikliği var gibi geliyor.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

ne olacak bu adelin hali... barları yeşil çamaşır ipine asar gibi dizmişler.. birilerini kurutmaya mı çalışıyorlar..407.75 önemli..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7. yatırım işlerine sorduğum sorular ve bana iletilen cevabı veriyorum...

merhaba

Cevaplarımızı aşağıda iletiyoruz.

soru:adel olarak 2023 bilançosu bu enflasyon muhabesi uygulaması yapılarakmı sunulacak ,yok ise hangi bilanço dönemi olması gerekiyor?

cevap:2023 ve karşılaştırmalı olarak 2022 bilançosunu enflasyon muhasebesi uygulanmış olarak sunacağız.

soru 2:sanırım bunun için yeniden değerleme yapılması gerekiyor bunun için herhangi çalışma yapılıyor mu?

cevap: Enflasyona göre gerekli değerleme çalışmaları yapılmaktadır.

soru3:eğer tüm bunlar yapılırsa özkaynaklar bariz şekilde büyümüş olacak,sermaye oldukça düşük kalacak bunun için sermaye arttırımı planlaması düşünülüyor mu?

cevap: Bu şekilde bir planlama olması durumunda spk mevzuatı gereğince gerekli KAP açıklamalarını yapıyoruz oluruz. Şirket olarak şu anda açıklamadığımız herhangi bir durum bulunmamaktadır.

Saygılarımızla,
    Adel Yatırımcı İlişkileri

8. Hacim ölmesin diye belli kurumlardan top çevirmeye devam ediyorlar. İllaki bir planları vardır. Genel müdür uzun zamandır ortalıkta gözükmüyor. Arada bir ortaya çıkıp geçen yıl yaptığı gibi gaz verse belki hareket olur.

Sayfa 89/104 İlkİlk ... 3979878889909199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •