Sayfa 55/106 İlkİlk ... 545535455565765105 ... SonSon
Arama sonucu : 843 madde; 433 - 440 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1. Teşekkür ederim.

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

2.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    UNICEF antlaşması hayırlı uğurlu olsun.
    Vakti zamanında gerek buradan gerekse @Invest_Acemsah Twitter adresinde unicef olayını ve ihtimalinin adeli 2 milyar dolar piyasa hedefine taşıyabileceğini paylaşmıştık. UNICEF yıllık 10 milyar dolar civarında bütcesinin %89 unu direkt cocuklara harcıyor eğitim ve yaratıcılık eğitğm setlerine 3-4 milyar dolar harcıyor. Dünyada yaşanan savaşlar doğal afetler ve göç olayları gibi etmenlerde devreye giriyor . 6 Şubat deprem felaketi sonrasında ünicef acil olarak 120 milyon Euro Türk cocuklarına kaynak aktarmış ve 200 bin cocuk için acil koduyla adelden eğitim seti alıp dagıtımını gercekleştirmişti.
    Ukrayna davasında 2 milyon coçuk, Suriye göç olayında da 3 milyon coçuk ve Afrika ülkelerinde de yaklaşık 5 milyon coçuk direkt UNICEF yardımlarından yararlanıyor.
    Adel bu anlaşma ile yıllık 1 milyar dolarlık set satması durumunda hisse başına 300 lira kar yazabilir. Velhasıl 1035 TL hedefim artık çok daha gerçekçi oldu..
    Bol kazançlar dilerim.
    Daha başka güzel şeyler de var sanki...

Bol kazançlar dilerim.
    2 Milyar Dolar

3. Helal olsun Acemsah a sapka cikariyorum. Hisse 30 larda surunurken 300 tl hedef yazdiginda herkes dalga gecmisti. Acikcasi bende inanamadim oyuncak, unicef isleri falan hayal gibiydi. Zaten zarar ediyordu bilancoda. Geldikmi 300e. Benmi ne yaptim paylarimi en son 60 dan sattim.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Tavan hayırlı olsun nazar değmesin devamı gelsin

5. Bugün bilanço günü. Yeni ceo neler yapmış göreceğiz. Bu arada tahtadaki fiyatlama daha da enteresan hale geldi. Nereden döner tahmin etmek zor benim açımdan.

6. Adel bilancosu hayırlı olsun...
    155 milyon kar 770 milyon civarı hasılat gecmişe bakınca mükemmel.
    28 agustos itibari ile Yıllık 200 milyon dolar civarına cıkmasını beklediğim unicefin diplomatik Temsilcilik olması nedeniyle vergiden muaf ihracaat
    Amerika pazarının ve kuzef Afrika pazarlarının devreye girmesi kozmetik alanındaki yeni işler ile online elektronik pazarlardaki yakın beklentilere bakınca pek yakında 50 ..60 milyon dolar yıllık kar ve bilanconun artık bedelsiz zorunluğu cok uzakta degıl.
    Bunları hesaba katınca şu an adil birim hisse degeri nazarımda 1572 dört haneli rakamlardır..
    Satana da alana da hayırlı uğurlu olsun
    Bol kazançlar dilerim..
    2 Milyar Dolar

7. Bu arada lütfen özelden şurdan burdan mesaj atarak hisse sormayınız..
    Bir adelim var 1572 olursa sevinirim..
    Birde şeker gayrimenkul segyo diye bir hissem var 2.80 de .. 12.80 olursa sevinmem..!
    Adelde kozmetik işinin boyutu esas merak rttiğim şey..!
    Bol bol kazançlar dilerim..!
    2 Milyar Dolar

Matriks: Bugün, çoğunlukla yabancılarla çalışan bir kurum saat 15:32 sonrası Borsa İstanbul'da 4.4 milyar TL'lik net alım yaptı.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 55/106 İlkİlk ... 545535455565765105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •