Sayfa 60/103 İlkİlk ... 1050585960616270 ... SonSon
Arama sonucu : 819 madde; 473 - 480 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by spider3 Yazıyı Oku
    acemişahın nasıl biri olduğunu anlamışınızdır sanırım,onun bir çok niki var kendi kendini öven,gine milletin eline bıratırmalarını sağladı 1000 diye diye
    ben acemsahı 15 yıldan fazladır bu ortamda tanırım. adel ne olacak fızanamı gıdecek..tepeden al sonra acemsah tu kaka de ayıp beyler...ınsaf daha dun uye olmus kimin kim olduğunu bilmiyor..biliyorsada iftira atıyor....tetikçilik yapıyor.

2. Red face

Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Acemşah susma sende iki laf et hakkını savun.Yıllardan beri takip ederim seni.Gayet başarılısın.Açık geçmiş yazılarına baksalar utanırlar ama ne diyeyim ki...
    Değerli ank11 usta merhaba,
    Kendimi savunacak bir şey yapmadım ki savunayım.
    Pişmiş aşa su katmak olmasın diye yazmadım. Yukarı giderkende aşağı gelirkende..
    İnsanlar yorum bekliyor oysa en son yorumum mevcut ve gecerlidir zaten.
    Yarın düşüş sürer mi, yada tavan olur mu bilmiyorum .
    İnsanlar yükselirken pek adımı anmayanlar neden bana kızıyor düşerken anlamıyorum. Oysa herkesin kaybı yada kazancı kendine.
    Binbir zahmet emek ve para harcayarak elde ettiğim bilgileri istiyorlar vermiyorum yine kızıyorlar anlamıyorum..
    Yarın öbür gün hisse cıkar 3500 e düşer 3200 e yine bana kızacaklardır eminim..

Herkese bol kazançlar dilerim sadece.����
    2 Milyar Dolar

3. Tekrar Hatırlatma : 🙃

👉Sayın acemşah 12 Ağustos'ta yaptığı yorumun bir kısmı...

" ...Artık ünicef ve yurtdışı pazarların devreye girmesiyle yılda 10 milyar ciro ve 3 milyar kar rakamına cok hızlı ulasacagız gibi duruyor.
    Teknik anlamda 720 ve 1050 rakamları direnc bölgesi gibi durmakla birlikte 1540 TL grafiklerin şu anki hedef göstergesi.
    Gönlümden 2 milyar dolarlık bir değer gectiği malum. Yurtdışında özellikle Amerika'da şirket alımları ve yatırımlarıda adelin fiyatında ilerde belirleyici olacaktır
    Bol kazançlar dilerim...''☝️

Sn acemşahin son yorumum dediği yerin bir kısmı. Yanlışım varsa düzeltin.

Birde acemşah şuana kadar aldığını belli bir süre sonra sattı ise hep paylaştı diye biliyorum.Belki bu kafa karışıklığı yapmış olabilir forum sakinlerinde .

Sn acemşah yanlışım varsa düzeltin lütfen...

4. Örneğin ade l i sattı ise paylaşırdi diye biliyorum

5. Benim fiyat belirlemede bir etkim ve dahlim yoktur. Gücüm de yoktur ..olsa da kullanmadım bugüne kadar
    Sonn zamanlarda 2 milyon küsür hisse toplayan bir beyefendi var oda gördüğüm kadarıyla satmış değil.
    Ben iyi araştırır bunun için çogunuzun portföyünden daha fazla parayı bilgi edinme arastırma için harcarım...
    Aldığımda aldım sattığımda da sattım derim bu 20 yıldır değişmedi . En son yan hisselerim Arzum ve gentaşı satıp daha fazla fırsat ve kazanç şansı gördüğüm segyo ile az nugyo ya geçirdim.
    Adelde 5 yılı aşkın zamandır bulunuyorum ve adelin Amerika'da kuzey Afrika'da yada yıllık 200 milyon dolarlık satış hacmini beklediğim vergisiz UNICEF olaylarının sonucunu görmeden portföyünde cıkarmak manasız olacaktır.
    Sayın yatırımcılar satın yada alın kazancınız kendinize ve borsada yatırım yaparken aracı kurumlardaki yatırım danışmanlarının görüşünü mutlaka alınız. Twitterde orda burda adili şöyle dedim böyle burdan aldım sattım tuttum gibi söylemlerde bulunup reklam edenlere lütfen inanmayınız ki %98 da adel yok. Ve hiç olmadı.
    Borsa ciddi bir iş özel bilgi beceri gerektiren bir mecra bir iş kolu doktorluk gibi avukatlık gibi yada şöförlük gibi...
    Benden bu kadar unutmadan twitterde hesabım var fakat takipçi isteklerini kabul etmiyorum, zaman emek para vs harcayarak elde ettiğim kamuya acık bilgiler veya görüşler sadece bana Özel olup hisse üzerinde fiyat oluşumu için kullanmıyorum sadece kendimi kendi portföyümün nerde olduğu nereye gittiği gideceği için kendime özeldir.
    Dediğim gibi yarın adel tabanda olabilir tavanda gördüğüm kadarıyla da 600 lira üzerinde 500 bin lot alanlarunda vardır bir bildiği...
    Herkese bol kazançlar dilerim.
    2 Milyar Dolar

6.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Benim fiyat belirlemede bir etkim ve dahlim yoktur. Gücüm de yoktur ..olsa da kullanmadım bugüne kadar
    Sonn zamanlarda 2 milyon küsür hisse toplayan bir beyefendi var oda gördüğüm kadarıyla satmış değil.
    Ben iyi araştırır bunun için çogunuzun portföyünden daha fazla parayı bilgi edinme arastırma için harcarım...
    Aldığımda aldım sattığımda da sattım derim bu 20 yıldır değişmedi . En son yan hisselerim Arzum ve gentaşı satıp daha fazla fırsat ve kazanç şansı gördüğüm segyo ile az nugyo ya geçirdim.
    Adelde 5 yılı aşkın zamandır bulunuyorum ve adelin Amerika'da kuzey Afrika'da yada yıllık 200 milyon dolarlık satış hacmini beklediğim vergisiz UNICEF olaylarının sonucunu görmeden portföyünde cıkarmak manasız olacaktır.
    Sayın yatırımcılar satın yada alın kazancınız kendinize ve borsada yatırım yaparken aracı kurumlardaki yatırım danışmanlarının görüşünü mutlaka alınız. Twitterde orda burda adili şöyle dedim böyle burdan aldım sattım tuttum gibi söylemlerde bulunup reklam edenlere lütfen inanmayınız ki %98 da adel yok. Ve hiç olmadı.
    Borsa ciddi bir iş özel bilgi beceri gerektiren bir mecra bir iş kolu doktorluk gibi avukatlık gibi yada şöförlük gibi...
    Benden bu kadar unutmadan twitterde hesabım var fakat takipçi isteklerini kabul etmiyorum, zaman emek para vs harcayarak elde ettiğim kamuya acık bilgiler veya görüşler sadece bana Özel olup hisse üzerinde fiyat oluşumu için kullanmıyorum sadece kendimi kendi portföyümün nerde olduğu nereye gittiği gideceği için kendime özeldir.
    Dediğim gibi yarın adel tabanda olabilir tavanda gördüğüm kadarıyla da 600 lira üzerinde 500 bin lot alanlarunda vardır bir bildiği...
    Herkese bol kazançlar dilerim.
    Aynen öyle
    Sabah taban yaptığında 11 milyon küsür işlem hacmi varken akşam 78 milyon küsür işlem hacmi ile kapattı yani birileri taban dan yaklaşık 70 milyon tl lik kağıt topladı bu durum önceki hatta ondan önceki taban da da böyleydi.
    Bence de demek ki bir bildikleri var
    Tabi yatırım tavsiyesi değil sayım acemşah ın dediği gibi bekliyoruz ve herkes kendi kararında hürdür

7. Doğan holding, ünicefe deprem bölgesindeki cocuklar için 150.000 adet oyun seti bağışlamış..
    Unicef deprem bölgesi için 196 milyon dolarlık bütcesinin coğunu hazırlamış.
    Türkiye deki yabancı menşeili şirketlerde bağışlarını unıcefe yapmışlar.
    UNICEF olayları daha yeni başlıyor.
    https://www.unicef.org/turkiye/bas%C...-ula%C5%9Facak

Bol kazançlar dilerim.
    2 Milyar Dolar

8. aynen dediğim gibi kendi kendi öven kendi nikleriyle sonuç ortada bir sürü gine mağdur.şaşırdık mı

Sayfa 60/103 İlkİlk ... 1050585960616270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •