Sayfa 91/103 İlkİlk ... 41818990919293101 ... SonSon
Arama sonucu : 819 madde; 721 - 728 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1. city bank takaslarda 205000 lot olmuş.....toplamaya başlamış çaktırmadan.....bilançonun kokusunumu aldılar balinalar...

bank of satış yapıyor güya fakat lot sayısı artmış......

2. Tavan olacak veya eski zirvesine gidecek diye tahtaya atlayanlara bir hoş geldin partisi yapmadan olmaz.

3. Oyuncak ve Profesyonel Drone İHA işlerinin başlaması gerekli diye düşünüyorum!
    2 Milyar Dolar

4. Sn acemşah, Adel için bahsettiğiniz bu Drone işi nedir? Biraz daha açıklama yapar mısınız?
    Teşekkürler ✅

5. ⚡Adel kap ⚡

" 31/01/2024 - 07/02/2024 tarihinde ADEL KALEMCİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. payları ile ilgili olarak 490,00 - 517,00 TL fiyat aralığından 25.600 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 0 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca/ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte ADEL KALEMCİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 07/02/2024 tarihi itibariyle %8,40 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. ''

...

6. Kayıtlı sermaye tavanı artırılması hayırlı uğurlu olsun. Bu devasa bir orandaki bedelsiz sermaye artışının da ayak sesidir.
    Artık Adelden müdür veyğn bahsettiği şirket satın almalarının da haberlerini bekliyoruz..
    Beklediğimden cok daha fazla bir sermaye artışın da işareti oldu... Artık 1500 de satmıyorum ..3500 ü veren alır..!
    Bol kazançlar dilerim.!
    2 Milyar Dolar

7.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Kayıtlı sermaye tavanı artırılması hayırlı uğurlu olsun. Bu devasa bir orandaki bedelsiz sermaye artışının da ayak sesidir.
    Artık Adelden müdür veyğn bahsettiği şirket satın almalarının da haberlerini bekliyoruz..
    Beklediğimden cok daha fazla bir sermaye artışın da işareti oldu... Artık 1500 de satmıyorum ..3500 ü veren alır..!
    Bol kazançlar dilerim.!

abi valla senin gibisini görmedim bu piyasada helal olsun.........1 milyardan aşağı olmaması lazım dedin oda oldu.......iyiki arttırmışım lotlarımı.....bakalım 3500 olacakmı merakla bekliyorum.......

8.  Alıntı Originally Posted by Huzur Yazıyı Oku
    abi valla senin gibisini görmedim bu piyasada helal olsun.........1 milyardan aşağı olmaması lazım dedin oda oldu.......iyiki arttırmışım lotlarımı.....bakalım 3500 olacakmı merakla bekliyorum.......
    Valla bende merakla bekliyorum.
    Mısır serbest ticaret anlaşması gündemde umarım çok istedikleri mısır ve Afrika pazarı için fabrika kurarlar Mısır'da
    Önceden tavan tavan gitmesini istemezdim ama bugün artık 20 tavan mı 30 tavan mı gitsin ..
    Ne Allah verdiyse diyorum..!
    2 Milyar Dolar

Sayfa 91/103 İlkİlk ... 41818990919293101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •