Special Days Image
Sayfa 45/103 İlkİlk ... 3543444546475595 ... SonSon
Arama sonucu : 818 madde; 353 - 360 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    elimizden kaçırdık büyük balığı kimse yokken yazdık çizdik te al ulan kumarbazlar kralı binnazın kocası hep o yaptı ben değil
    Sektörden birisi olarak sizi temin ederim ki geleceği yok bu şirketin. Daha bugün piyasadaki birçok ürününü geri toplama kararı aldı. Kurşun kalemi nasıl ürettiniz de antibakteriyel olanları geri çağırdınız merak konusu. Bölgesel tek bayilik sistemini üreten aklı evveli de ayakta alkışlıyorum(ama gülerek) oyuncak operasyonu zaten feceat. Oyyy ki oyyy grubun en kötü yönetilen ve kambur şirketi. Hayır belki de dünyanın hiçbir yerinde olmayan potansiyeli bu kadar kötü yönetmeyi nasıl başarıyorsun? Yıllık cironun büyük bir kısmını kapsayan fuar sezonu da ocakta başlıyor. Bu fiyat politikası ile her rakip mutlak bir parça koparacaktır pazar payından o da ayrı. Ciroyu fiyatlama politikası ile yapmaya kalkarsan da yaya kalırsın. Sadece 2022 yılındaki ürün fiyat artışı toptan bazını sanırım %140 lar civarında(raflara %180) gibi bir rakamlarla yansır ki gerisini siz düşünün. Yazdıklarım bugünden yarına bir bakış açısı değildir, süreç olarak kabaca yazdım sadece ilk aklıma gelenleri. Yatırım tavsiyesi içermediğini gerizekalılar dahi algılar o da ayrı.

2. Tavan olduk bı gün kimseler yık mu acaba

3. Kimsenin ilgisini çekmeyen bir şirket oldu. Son yıllarda yatırımcıların gözünde şampiyonlar liginden amatör lige düştü adel. Sebepleri ortada. Malum kişinin görev süresinin bitmesine 45 gün kaldı. Anılarında göreve geldiğinde kasası para dolu, karlılık rekoru kıran, sektör lideri ve ciddi oranda temettü veren firmayı görev süresi sonunda ne duruma düşürdüğünden ve güle oynaya çekip gittiğinden bahseder mi acaba? Satılan varlıklar, isabetsiz girişimler ve imha edilen stoklar da cabası. Hay maşallah. Gelen vatandaş ne yapacak hep birlikte göreceğiz. Akşamdan sabaha işleri düzeltmesi zor. Gelen gideni aratmaz umarım. Son dönemdeki hisse alımlarıyla spekülatif yükseliş beklentisi oluştu hissede. Bakalım neler olacak.

4. Piyasada kredilere ulaşmak zorlaşmaya başladı. Adel kalemcilikte yönetim kurulu "Borçlanma aracı ihracı için yetki verilmesine ilişkin" karar almış. Zamanında ucuz krediler verilirken uzun vadeli pozisyon almadılar şimdi yeni yöntemlerle para bulmaya çalışıyorlar sanırım. Kimden hangi koşullarda borçlanacaklar bakalım. Yada borçlanabilecekler mi? İlgili KAP açıklamasının linkini bırakıyorum.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1081648

5.  Alıntı Originally Posted by server Yazıyı Oku
    Piyasada kredilere ulaşmak zorlaşmaya başladı. Adel kalemcilikte yönetim kurulu "Borçlanma aracı ihracı için yetki verilmesine ilişkin" karar almış. Zamanında ucuz krediler verilirken uzun vadeli pozisyon almadılar şimdi yeni yöntemlerle para bulmaya çalışıyorlar sanırım. Kimden hangi koşullarda borçlanacaklar bakalım. Yada borçlanabilecekler mi? İlgili KAP açıklamasının linkini bırakıyorum.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1081648
    Parayı bulmaları kolay olabilir ama önemli olan ne yapacakları. Güzel kap haberleri gelmesi icin iyi fırsat olabilir

günlükte 67.35 üzeri güzel 62.50 altı üzer.. 3 hafta yatay sonrası bu hafta ne yapacağı izlenmeli..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Bursa/İzmir
    Gönderi
    5,226
    Merhaba Bist Yatırımcıları,

Yeni Bist100 günlük kapanış tahmin başlığı açtık.

Yıl kapanış tahmin anketine buyrun lütfen.

Ayrıca Bist100 kapanışını
    Günlük
    Haftalık
    Aylık
    Yıl sonu

Şampiyonlarını izlemek ve şampiyonaya katılmaya davetlisiniz.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...29#post6208729

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    3 hafta yatay sonrası bu hafta ne yapacağı izlenmeli..
    72.15 sonrası kendıni izletti.. haftalıkta 61.90 a yapacağı mini bir düzeltme harika olurdu.. 4.4051 usd önemli direnç..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 45/103 İlkİlk ... 3543444546475595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •