Sayfa 58/103 İlkİlk ... 848565758596068 ... SonSon
Arama sonucu : 819 madde; 457 - 464 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1. İş iyice çığırından çıktı. Fantastik hareketler oluyor artık. Filmin sonunu bakalım kaç kişi görebileceğiz.

2. Adeldeki maceramızı dün itibariyle bitirdik.Bu hissede yıllarca emek veren Acemşah kardeşime teşekkür ederim.

Herkese bol kazançlar dilerim.

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

3.  Alıntı Originally Posted by server Yazıyı Oku
    İş iyice çığırından çıktı. Fantastik hareketler oluyor artık. Filmin sonunu bakalım kaç kişi görebileceğiz.
    Buraya kadar dediler sanırım. Geride mağdur bırakmadığını düşünüyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by server Yazıyı Oku
    Buraya kadar dediler sanırım. Geride mağdur bırakmadığını düşünüyorum.
    Ben düşünemiyorum. Sdttr daha önce asuzunun 380 hareketinden sonraki hareketler ile benzer olacağını tahmin ediyorum. Alıp bekleyemedik. Yıllar önce sattık. Acemsahı tebrik ederim sabır acı meyvesi tatlıdır dedi ve dediği gibi oldu. Tebrikler..bol kazançlar…

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Tabanda yaklaşık 155.000 işlem oldu fakat taban çözülmedi ve yaklaşık 110.000 adet tabanda bekleyen var. Fantastik hareketlere devam ediyor oyuncakçı.

6. Sayın acemşah 12 Ağustos'ta yaptığı yorumun bir kısmı...

" ...Artık ünicef ve yurtdışı pazarların devreye girmesiyle yılda 10 milyar ciro ve 3 milyar kar rakamına cok hızlı ulasacagız gibi duruyor.
    Teknik anlamda 720 ve 1050 rakamları direnc bölgesi gibi durmakla birlikte 1540 TL grafiklerin şu anki hedef göstergesi.
    Gönlümden 2 milyar dolarlık bir değer gectiği malum. Yurtdışında özellikle Amerika'da şirket alımları ve yatırımlarıda adelin fiyatında ilerde belirleyici olacaktır
    Bol kazançlar dilerim.''

7.  Alıntı Originally Posted by server Yazıyı Oku
    Tabanda yaklaşık 155.000 işlem oldu fakat taban çözülmedi ve yaklaşık 110.000 adet tabanda bekleyen var. Fantastik hareketlere devam ediyor oyuncakçı.
    Bu yükselişin yatırım amaçlı hisse toplamadan ziyade sığ tahtanın avantajından kaynaklandığı herkesin bildiği bir şey. Bir kişinin üzerinden yürüyen operasyonda yükseliş gibi düşüş te sert oldu ve nerede duracağını kimse bilemez. O nedenle alım-satım kararı verirken kimseden etkilenmeden karar verilmeli. X li sitede adel'in döviz varlığını (bilinçli veya bilinçsiz) astronomik şekilde yazanlar var. Yani tahta manipülasyona açık. Operasyonları bittiyse aşağıya çok uzun bir yolu olacaktır.

Sayfa 58/103 İlkİlk ... 848565758596068 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •