Sayfa 1/103 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 818 madde; 1 - 8 arasý.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Þ.

ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Þ.

Yeni baþlýk hayýrlý olsun..

Eski baþlýða buradan ulaþabilirsiniz : https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=30859

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardýr. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Talking

Nerde kalmýþtýk....

Yeni sayfa...
    Artýk bambaþka bir Adel inþallah...!

Bol kazançlar olsun..!
    2 Milyar Dolar

3.  Alýntý Originally Posted by acemþah Yazýyý Oku
    Nerde kalmýþtýk....

Yeni sayfa...
    Artýk bambaþka bir Adel inþallah...!

Bol kazançlar olsun..!
    England i neden engellediniz sosyal medyadan .
    Engelimi kaldirin 😄😄😄

Þaka bir yana 2017 den beri buralardasinz 5 sene oldu pahaliya patladi . Bedava mal sattý yine kurtariri yok luks otellerde kutlamalar ama yoneticinn ayagnda 30 liralik kes ayakkabi 20 liralik tisört . Enteresan bir firma adel

4.  Alýntý Originally Posted by Þakir Yazýyý Oku
    England i neden engellediniz sosyal medyadan .
    Engelimi kaldirin ðŸËœ„ðŸËœ„ðŸËœ„

Þaka bir yana 2017 den beri buralardasinz 5 sene oldu pahaliya patladi . Bedava mal sattý yine kurtariri yok luks otellerde kutlamalar ama yoneticinn ayagnda 30 liralik kes ayakkabi 20 liralik tisört . Enteresan bir firma adel
    Adeli alýrken söylemiþtim herkesin kaybedeceði büyük kaoslar içeren bir döneme giriyoruz diye.. karlýsý pek yok son 5 senenin
    Asuzu da road show sonrasý 20 den 100e gitti..
    Þimdi adel ile road showdalar umarýz adelde biraz hareketlenir.
    Burada küfür ediliyor hakaret te bol.
    Sosyal medya da gürültü cok.. Ara sýra temizlik yapýyorum ki sosyal medyada aktif bir yer deðiliz hafta gündemle ilgili üç bes sey yazarýz o kadar.
    Adel ile ilgili en sonyazdýðýmýz þey gecen haftaydý galiba
    Adel kalemcilik elektonik arge biriminin geliþtirdiði
    Dünyada yýlda 10 milyon adet satalabilecek minik önemsiz bir cihazý paylaþtýk...

Bol kazançlar..
    2 Milyar Dolar

5.  Alýntý Originally Posted by acemþah Yazýyý Oku
    Adeli alýrken söylemiþtim herkesin kaybedeceði büyük kaoslar içeren bir döneme giriyoruz diye.. karlýsý pek yok son 5 senenin
    Sosyal medya da gürültü cok.. Ara sýra temizlik yapýyorum ki sosyal medyada aktif bir yer deðiliz hafta gündemle ilgili üç bes sey yazarýz o kadar.
    Dünyada yýlda 10 milyon adet satalabilecek minik önemsiz bir cihazý paylaþtýk...

Bol kazançlar..
    Sn Acemsah merhaba,
    Bende ýký senedir Adel'deyým elimde 49000 lot var.Bu sure boyunca butun yazdýklarýnýzý okur ve degerlendýrýrým ve sizin en yakýn takipcýlerýnýzden býrýyým.Ama artýk goruyorum yaptýgýnýz yorumlara artýk ýyý yada kotu yorum yapan yok,kendý adýma uzuldum,cunku eskýden berý beným okudugum býryerde Acemsah varsa o tahta ýyýdýr,ama artýk bende kabul edýyorum bu kagýttan býrsey olmaz ,yaptýgýmýz yatýrýma yazýk.

6.  Alýntý Originally Posted by acemþah Yazýyý Oku

Bol kazançlar..
    Fuar i yakndan takip ettm ucuz zararina mallar satildi 600 milyona yakn mal satildi . Calisanlarn dunyadan haberi yok eð basi al maasi olmus . Engeli halletk takibe alin haftalk gundeminizi merk ediyorm diye ekledm tesekkurler

7.  Alýntý Originally Posted by Þakir Yazýyý Oku
    Fuar i yakndan takip ettm ucuz zararina mallar satildi 600 milyona yakn mal satildi . Calisanlarn dunyadan haberi yok eð basi al maasi olmus . Engeli halletk takibe alin haftalk gundeminizi merk ediyorm diye ekledm tesekkurler
    Bu mallarin parasi alindimi bilmem ama bazilari temmuz agustos teslimatli . Bu sene 2022 cirosu 800 milyon civari gelebilir . Ama birsey ifade etmiyor malesef .

8. Adelin hareketi icin yonetimde degisiklik lazim . Rus tarafi iyi olan bir ceo lazim . Bukdr ogretmen ogrencinin oldugu yerde öldü kagit .

Sayfa 1/103 1231151101 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •