Sayfa 20/103 İlkİlk ... 1018192021223070 ... SonSon
Arama sonucu : 819 madde; 153 - 160 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1. Asgri ucretle beraber benim borsaya bakiş acim degisti .

2.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Asgri ucretle beraber benim borsaya bakiş acim degisti .
    Sn Şakir,
    5 dolara geldiğinde sizinde üstad olarak bahsettiğiniz Acemşah neden vermemiştir?
    Acemsah in koyduğu hedefler sizce ulaşılamaz Rakamlarmıdır.Yeni bir yorum paylaştı 25 TL'yi bu fabrikanın bacasını bile vermezler diyor ne dersiniz?

3.  Alıntı Originally Posted by NOIR Yazıyı Oku
    Sn Şakir,
    5 dolara geldiğinde sizinde üstad olarak bahsettiğiniz Acemşah neden vermemiştir?
    Acemsah in koyduğu hedefler sizce ulaşılamaz Rakamlarmıdır.Yeni bir yorum paylaştı 25 TL'yi bu fabrikanın bacasını bile vermezler diyor ne dersiniz?
    Vermedigini nereden biliyorsunuz . Bir kismini verip tekrar almistir . O profesyonel . Ben 2022 bilancosu ile 5 dolara gidecegine inanmiyorum .

Temel analiz yaptim kendimce gecmis sayfalarda , 25 liraya adel olmaz ama talep yok isteyen yok alan yok . En ümit var senesi bence son 5 yılın . Onda bile mıymıntı . Kap atmaz birsey yapmaz .
    Ustune birde secim kaosu global olaylar eklenince bilanconunda anlami kalmiyor .

Kisacasi o 5 dolar firsatti bence

4. Benden bukdr bu rezillige daha fazla katlanamam , asgari ucret 8.500 den fazlaya cikinca ocak ayinda daha net garanti yerlere giderim . Bol sans hepinize bunun sattiginada bilancosunuda hicbirseyine zerre inancim kalmadi

5. Tahta yapicisida defolup gittigine inaniyorm bu asgwri ucrette doviz burada duramaz . 50.dolara calisan suri afgan 330 dolar hediye edecek halleri yok

6. Degerli bilgiler verdiniZ forumu 2017 den beri okudum . Bir ara gidip sene başı tekrar gelmişsiniz ama istediğiniz gibi olmadı sanırım .

Sağlık olsun .

7. Herkese Merhaba,
    Sn Şakir'den sonra yorum yapanda kalmadı.
    Acemşah yeni paylaşım yaptı.Adel ve diğer parekende şirketleri hariç kağıtlardan uzak durulması gerektiğini Adelin okul sezonu ile beraber 200.-TL ye doğru hızlı bir yolculuk yapabileceğini paylaşmış,hala elinde kağıt olanlar kaldıysa duyurulur. Y.T.D

8.  Alıntı Originally Posted by NOIR Yazıyı Oku
    Herkese Merhaba,
    Sn Şakir'den sonra yorum yapanda kalmadı.
    Acemşah yeni paylaşım yaptı.Adel ve diğer parekende şirketleri hariç kağıtlardan uzak durulması gerektiğini Adelin okul sezonu ile beraber 200.-TL ye doğru hızlı bir yolculuk yapabileceğini paylaşmış,hala elinde kağıt olanlar kaldıysa duyurulur. Y.T.D
    Son paylaşım,
    Bir büyük abi Bayram için Adelde alım yapabili şekline
    Bilginize Y.T.D

Sayfa 20/103 İlkİlk ... 1018192021223070 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •