Sayfa 94/103 İlkİlk ... 44849293949596 ... SonSon
Arama sonucu : 819 madde; 745 - 752 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1. yatırımcı işlerinden pelin hanıma sormuştum bilanço zamanını verilen cevap şu şekilde.....

Emre Bey merhaba

Mart ayının ikinci yarısında açıklama yapmayı planlıyoruz ancak enflasyon muhasebesi uygulamamız ve SPK'nın uzatma vermis olması nedeniyle tarihte değişiklik olabilir, yayınlayacağımız tarih netleştiğinde finansal takvim ile KAP'ta duyuruyor olacağız.

2. unicef satışları tam gaz devam........

adel kalemcilik linkedin sayfasında yeni paylaşmışlar.....

UNICEF sevkiyatlarımız tüm hızıyla devam ediyor!
    Onaylı global tedarikçisi olduğumuz UNICEF için dünyanın dört bir yanındaki çocukların ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırladığımız ürünlerimiz yola çıktı. UNICEF ile iş birliğimiz önümüzdeki süreçte de devam edecek.

3. bizim kutular afganistana ulaşmış.........rakamlarda fena değil......

https://pajhwok.com/2024/01/01/unice...logar-schools/

Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Adelin bu yılllık bilançosu ile sanıyorum %6000 dolayında bedelsiz potansiyeli olacak, yeniden degerleme olursa bu kat ve kat artar.
    Ben şahsen bedelsiz bekliyorum %4100 yani 1 lotunuz 42 lot olur.
    Ancak bedelli yapacak diyen arkadaşlar da var onlar bu görüşüne saygı duyarak inşalla onların dediği Bedelli olur bu bedelsizin yapacağı etkiden çok çok daha fazla yukarılara gitmesine sebep olur ki bunun bir örneğini Afyon cimontada yaşadık.
    Kısaca %4100 bedelsiz bekliyorum ve artık 3000- 3500 hedefim. Ancak bedelli olursa hedef 10.000molur 20.000 olur.
    Beklemiyorum ama inşallah bedelli olur.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kayıtlı sermaye tavanının süresinin uzatımı ve kayıtlı sermaye tavan tutarının artırılmasına ilişkin Sermaye Piyasası Kurulu'na başvuruda bulunduğumuzu 13.02.2024 tarihli açıklamamızda kamuoyu ile paylaşmıştık. Başvurumuz Sermaye Piyasası Kurulu' nun 22.02.2024 tarihli ve E-29833736-110.04.04-50173 sayılı yazısı ile onaylanmıştır.

Kamuoyuna duyurulur.

5. Tek kişinin eline bakar oldu oyuncakçı adel. Kendi çalıp kendi oynuyor.

6. kimse yazmıyor moreller bozuk herhalde..........

ekan köse ortağımız an itibariylete. 2.008.909 lota ulaşmış......bu iş nereye varacak merak ediyorum......

7. acemşah abi.......

unıcef 2024 eğitim ihale takvimi açıklanmış.........1.çeyrekte bir sürü recratıon kıts,scholl kıts ihalesi var.......bunlar ihaleyemi çıkacak abi nedir nasıl işler bu süreç......

https://www.unicef.org/supply/media/...dar%202024.pdf

8. Tahtaya yeni gelen veya giden yok. Yıldız pazardan düşmemek için kendi kendilerine top çevirip hacim yapıp duruyorlar.

Sayfa 94/103 İlkİlk ... 44849293949596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •