Sayfa 30/103 İlkİlk ... 2028293031324080 ... SonSon
Arama sonucu : 819 madde; 233 - 240 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by server Yazıyı Oku
    Tamam mı devam mı? Götürmek istiyorlarsa buradan geri dönmemesi lazım.
    Yine aynı operasyon çekildi. Zirveden aşağıya. Yıllardır bekleyen zarar yazdı. Tekniğe uygun hareket eden kazandı. Taban yakışır buralardan.

2. Basın kanı bozuklar devam.

3. "Zirve aşımı oldu gidiyor" diye atlayanlar oyuncakçı adel kalemciliğe hoş geldiniz. İhaleleri KAP'a bildirmeme meselesini SPK ya şikayet ettim. Bakalım onlar ne diyecek bu konuda.

4. Gün gelecek ki yakın gibi duruyor 2 ileri bir geri beklenirken bi bakmaşız 60-70 oluvermiş..

Bol kazançlar olsun.
    2 Milyar Dolar

5.  Alıntı Originally Posted by devil hunter Yazıyı Oku
    Resmen dalga geçmişler.kap haberini yemişler.o zaman kimse kap atmasın faaliyet raporunda büyümeye kafa yorsun.olacak iş değil , bakın bütün haberlerine devre kesici,bilanço,gk la ilgili... Kap da bir tane iş, ihale v.b ni göremedim.
    Tabiiki yatırımcı gelmez şirket tanınmıyor kendini anlatmıyor. nadasa bırakılmış ölü toprak olmuş.
    İşin özeti bunlarda yatırımcı sevmiyor...

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Üstad asuzu gibi buda
    Paylaşmak istenmiyor.
    O ihaleleri ben paylaşalı 4 ay oldu.
    Biri büyük ikisi ufak 3 adet toplamı 160 milyon civarı ihale toplamı. Suriyeli çocuklar için AB fonları ile yapılan ihaleler.
    Şirketin bunları acıklaması lazım spk da malum var mı yok mu yada ne için var bilinmez.
    Daha başka ufak pontanlı ihaleler de mevcut.
    200 milyon dolar harcanan şirketi 50 milyon dolardan almaya bakıyorlar. Henkele teklif etseler bugün 500 milyon dolar anında sesi çıkmaz alır.
    Millet bedavaya sattıktan sonra asuzu gibi götürürler 300 - 500..
    2 Milyar Dolar

6. acemi hala utanmadan yalan söylemeyi becermeye çalışıyorsun yıllarca 372 dedin şimdi de 60 70 diyorsun ,insan geçmişine bakarak az utanır,ha bire vites değiştiriyorsun,millet seni iyi anladı sen kendini yalanlarla yorma

7. Acar menkul işini bitirdi sıra Teb yatırımda.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,375
    Sene sonu 5 dolar mı olur 11 dolar mı yoksa ikisinin çarpımı mı olur bilenlere 1 lot hediye verecem toplam 16 lotum var hepsini hediye verecem
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 30/103 İlkİlk ... 2028293031324080 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •