Sayfa 78/103 İlkİlk ... 2868767778798088 ... SonSon
Arama sonucu : 819 madde; 617 - 624 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1. Adel adel olalı böyle dayak görmedi bence. Nefes aldırmadan devam eden bir düşüş var. Hisseye operasyon çekenlerin maliyeti sıfıra yakın olunca kaç liradan satarsa satsın yine de müthiş bir para ediyor. Şahsen tahta sahibinin bu kadar acımasız olacağını ve fiyatı bu kadar düşüreceğini tahmin etmemiştim. Fiyatı yukarı sürmeye devam etseydi belki de elindeki malı daha rahat yedirebilecekken neden bu yolu tercih ettiler acaba. Ellerindeki malı satıyorlarsa eğer Kap a bildirmeleri lazım. Düşen bıçak tutulmaz lafı bir kez daha doğru çıktı.

2. 1050 olacak 1500 olacak diyen gazmanlar nerede bir an da kayboldular

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    985
    Ayağın uğurlu geldi. Pazartesiye de bekleriz.
     Alıntı Originally Posted by spider3 Yazıyı Oku
    1050 olacak 1500 olacak diyen gazmanlar nerede bir an da kayboldular

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    985
    Akacak kan damarda durmaz.

5. pazartesi bilaço açıklanacak.....

spk tahvil ihraç onayı bekleniyor.....16 gün oldu.......haftaya onaylanmasını bekliyorum......

bu onayla beraber artık ne yapacaklarsa (şirket alımı vb..) belli olacak......

haftaya hareketli geçmesini bekliyorum olumlu yonde........

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    Kentim bunu solladı 665,kentte maliyet 180-585 yaptığında SPK canına ot tıkadı 400'e,o zaman biraz daha ilave ettim oldu maliyet 300,onda bie kazanç %100 en az,üstelik bu yükseliş POİP'in kaldırılma sebebi,hedefim 800,bunda sadece ufak tradelerlen hareket ettim,risk etmeye değmez,öyleya 30 neresi 500 neresi,siz bakmayın çoğuna,çokları yolu doğruladıklarında peşe takılanlardır,yani maliyeti yüksek olanlardır,sanmam elinde 30 tl fiatıylan yola devam edeni,neyse elinde olanlara bol kazançlar diliyorum.

7. 10 yıllık gecmişte tüm borsa şirketleri içinde hatırladığım en iyi oransal büyümelere sahip bir bilanço 410 milyon kar..
    957 milyon brüt kar. 2024/3 ile de açıklayacağı yıllık kar kadar da üç aylıkta kar acıklayacagınının sinyali var.!

Yıllık 5 milyar ciro ve 2 milyar civarı kar 2024 ün bendeki ADEL beklentisi..
    En iyi bilanço Adel'in ve gecileceğini de sanmıyorum , buna yakın TNZTP den ve yıllıkta Segyo dan da bu kadar mükemmel olmasa da iyi bilançolar bekliyorum!..

Hayırlı uğurlu olsun..
    2 Milyar Dolar

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    985
    #ADEL kendine yakışanı yaptı. Maşallah diyelim. Ama tahtacı isterse yarın taban isterse tavan olur . Daha almak istediği mal kaldıysa ...

Sayfa 78/103 İlkİlk ... 2868767778798088 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •