Sayfa 79/103 İlkİlk ... 2969777879808189 ... SonSon
Arama sonucu : 819 madde; 625 - 632 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1. Fantastik fiyat hareketlerinin sonunda neredeyse mevzuattaki yasakların hepsi adel de uygulandı ve hali hazırda uygulanıyor. Tahtaya hakim olan güç bütün bunların olabileceğini hesap etmiştir diye düşünüyorum.
    Yüksel fiyattan trene binenlere ve bekleme şansı olmayanlara sabır dilemek gerek.
    Tüm bunların dışında parabolik yükseliş ve ardından gelen sert düşüşler yaşanmasaydı gelen bilançolar sonucunda belki de hisse fiyatı bugün yine bu fiyatlarda olacaktı. İşlem yasağı vs olmayacaktı belki. Gelinen noktada tüm bu yasaklar bitmeden ve daha da önemlisi tahtadaki hakim gücün ne yapmaya çalıştığını bilmeden adel fiyatlamasını tahmin etmek çok güç.
    Temel ne kadar güçlü olursa olsun tahta sahibinin dediğinin olduğu bir borsamız var. Filmin sonu nasıl olacak hep birlikte göreceğiz.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    985
    Son yükselişte atlayanlarin malını almadan gitmeyeceksin anlaşılan.
     Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    #ADEL kendine yakışanı yaptı. Maşallah diyelim. Ama tahtacı isterse yarın taban isterse tavan olur . Daha almak istediği mal kaldıysa ...

3. Selamlar,
    Bugün bir miktar alım yapıp aranıza katıldım. Bilanço çok iyiydi, inşallah hayırlısı olur

4. Yasaklar bitene kadar ne desek boş. Ancak su götürmez bir gerçek var ki Adel yıllarca konuşulacak bir operasyon geçirdi. Belki de operasyonun 2.perdesi olacak ancak bunu sadece tahta yapıcı ve ekibi bilebilir. Yıllar sonra toparlanan finansallar ve işler iyi gitmeye başlamışken tahtada bu kadar sert hareketlere ne gerek vardı diye düşünüyorum. Tv ve sosyal medya da işin içine girince işler iyice çığırından çıktı bence. Sanıyorum buradaki ekip ile 3 yıl önce Asuzu daki ekip aynı. Asuzu da içerde kalan çok kişi olmuştu. Umarım Adel de aynısı olmaz.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    985
    Demlendikçe demleniyor gibisin...

6. Fiyat zirvede iken neredeyse hemen her gün yazılı ve görsel medyada gördüğümüz genel müdür, fiyat bağ aşağı gelmeye başladıktan sonra ortalıkta görünmez oldu. Görev tamamlanınca üsse geri döndü sanırım.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    985
    KAP haberinde de görüleceği üzere Amerikadan sonra Çinde de varız haberi geldi. Haberler yerel değil global. Dediğimiz gibi #ADEL de mesele fiyat değil dünya markası olmak. Satın alma ortaklık gibi haberler bekliyoruz. Bakalım neler olacak...

8. Adel Kalemcilikte yasaklar ay sonunda bitiyor. Şahsi kanaatim yasakların bitmesi ile eşzamanlı olarak şirketin borçlanma aracı ihracı başvurusunun da SPK tarafından onaylanacağı yönünde. Çok geçmeden de yönetim tarafından borçlanma ihracının yapılacağını tahmin ediyorum. Gelecek parayı ne yönde kullanacakları ile ilgili alacakları kararlar hisse fiyatının bundan sonraki seyrine ne şekilde etki edecek acaba. Diğer bir ifadeyle tahta yapıcı gelecek haberlerin etkisiyle elindeki gücü kullanarak fiyatı yukarı mı sürecek yoksa haberleri fırsat bilip elindeki hisseleri dağıtma yoluna mı gidecek. İzleyip göreceğiz.

Sayfa 79/103 İlkİlk ... 2969777879808189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •